reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

justina oj dobtrego masz lekaza naprawde lepszy taki niz lekcewazacy rozne objawy...
powodzonka...a mlode moze juz sie spokojenie rodzic....



a mnie chyba budda oposcil nazarlam sie frytek wlasnej roboty potem troche ptasieggo mleczka pomilam herbata jakas afrykanska rooibos czy jakos tak i na koniec mleko z miodem wyopilam co bylo juz gwozdziem do trumny dla mojego zoladka narazie cisza nawet nie czuje jakiegos wdecian czy co... ale przez chwile czulam te frytki z mlekiem i miodem...chyba zaczynam zajaadac podwiadomie stres....musze zaczac panowac nad tym bo wiem ze w 9 miesiacu juz sie nie powinno utyc...
 
reklama
Iwona trzymam kciuki za jutro.

Justina mam nadzieję, że szybko będzie po i nie zanudzisz się w szpitalu.

Ja badania miałam robic na każdą wizytę czyli co 4 tyg. Teraz już nie muszę robic żadnych.
Miłej i spokojnej nocy życzę Wam dziewczynki.
 
musze zaczac panowac nad tym bo wiem ze w 9 miesiacu juz sie nie powinno utyc...

A ja właśnie w 9-tym przytyłam i to 2,5 ale po moim spadku wagi w 8 miesiącu:szok: bardzo mnie to cieszy... ;-) Przecież muszę mieć siłę urodzić to dziecko! a czułam sie już nieciekawie, jakis czas temu...
 
a mi jakoś apetyt nie dopisuje dziś wcale:-(
Ostatni posiłek zjadłam o 16 i od tamtej pory teraz wcięłam pół puszki ananasa, bo już nie wiedziałam co mam zjesć:-( w ogóle dzis mam jakiś taki dzień malo jedzeniowy, 2 bulki i 4 nalesniki i to tyle:zawstydzona/y: Jak tak Myfa napisala o tych frytkach to pomyslałam że może męża zagonię do garów?? choc w sumie sama moge to zrobić a on niech się uczy dalej:-( ehh faktycznie jak to napisała Miotlica oprócz poslubienia męza nastąpiło poślubienie komputera.. Dziś mu przeczytałam te wszystkie posty żon informatyków, łącznie z moim to nawet chciał ze mną spędzić czas tylko, ale wiem że im szybciej pozakańcza te swoje informatyczne sprawy to będzie miał czas tez dla nas-już w postaci 3 osobowej rodziny:tak: no i sama wygoniłam go do nauki..:szok:

a to w 9 tym miesiącu nie powinno się juz przytyć??


eee jednak się namyśliłam i idę spać, moze jutro frytki się zrobi:tak:

dobranoc
 
Ostatnia edycja:
tanu, u nas też jest problem z miejscami w przedszkolach a nabór do przedszkoli państwowych jest przez internet, w jeden dzień, tylko nie mogę znaleźć informacji w jaki :no: moja Weronika też lubi oglądać te buźki - nie wstawia tylko mówi: ten się śmieje, ten mówi, ten ma okulaly :rofl2:
Justina, trzymam kciuki żebyś się nie zanudziła w tym szpitalu ;-)
witaj julia, jak samopoczucie?
 
Witajcie :-) Och, miło z Wami :-)
A mnie dziś rozpiera radość, miałam bardzo dobry dzień. Białko w moczu zniknęło. Samo? Po dwóch dniach? Drugi wynik mam dobry.

Byłam dziś na wizycie w szpitalu. Zostałam zakwalifikowana do CC. Wolę, bo już nie ten wiek na pierwszy poród siłami natury. Z resztą chociaż wiem co mnie czeka. Tak więc nie będę przeterminowaną mamusią! Jeśli dzidziuś się nie pospieszy, to cesarkę mam zaplanowaną na 5 marca. Ładna data narodzin, prawda?

Potem poszliśmy do urzędu złożyć wniosek o paszport dla córeczki. Kolejek brak, bardzo miła obsługa, ubikacje jak w domu, nawet z nowiutkim przewijakiem dla niemowląt. Po prostu SZOK, że u nas też tak może być!
 
Ostatnia edycja:
Mialam wieczor pelen niespodzianek:baffled:,cora mi zapackala lozeczko..zwymitowalo jej sie.Sytuacja opanowana,a ja zmeczona na maksa....nie ma to jak marudne dziecko.
Nie wiem jak Wy ale ja mam takiego glodomora po 22ej ze tylko lodowke przede mna zamykac.
Dobrej nocy.
 
Witam, właśnie popijam herbatkę a M za chwilkę wychodzi z synkiem do przedszkola. Co to przytycia w 9 m-c to ponoć zazwyczaj jest niewielkie a nawet obserwuje się minimalny spadek wagi. Ja ogólnie przytyłam 9,5kg, z tym że w pierwszych 4 m-cach schudłam prawie 4kg. Dziś mam to przeszkolenie z kasy fiskalnej- mam nadzieję, że wstałam z w miarę chłonnym umysłem i wszystko pięknie ogarnę:-). Miłego dnia Wam życzę!
 
reklama
Ja się dziś obudziłam z potwornym bólem głowy. W ogóle to one jakoś ostatnio często mi towarzyszą (tak jak w I trymestrze). w ogóle to mam stwierdzoną migrenę, ale teraz podczas ciąży nie mogę brać tych "specyfików" które mi pomagają, więc muszę się meczyć :-(
Ja już obudzona, ale dzidzia jeszcze śpi (ona tak około 9-10 zaczyna rajbować w brzuszku) :-) mam więc jeszcze troszkę czasu :-)
 
Do góry