reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Cześć Dziewczynki!!!
Justynko, wracaj do Nas szybko, a najlepiej z maluszkiem:-)

Dziewczyny, ja teraz też nie miałam robionego WR, tylko podstawowe badania krwi i moczu plus HBS. Wogóle mój ginek ostatnio robił mi USG w listopadzie, a z tego co wiem to powinien mi zrobić jeszcze przed porodem, a on wspomniał tylko, ze mam przyjść 27 na KTG.... ciekawe co potem powiedzą w szpitalu jak pójdę rodzic....
 
reklama
Eve ja ostatnio jak bylam na wizycie u lekarki to mi powiedziala ze jezeli bede miala bardzo silne bole glowy (z przodu) to zebym sie z nia skontaktowala.. Niechcem Cie straszyc ale mowila ze to moze byc jakies zakarzenie ... czy cos takiego:baffled: i trzeba to sprawdzic.
 
Co do wagi w 9 m-cu to mi gin powiedziała, że nie powinno sie tyc więcej niz pół kilo na tydzień. A jak mam tak, że jednego tygodnia nic nie utyje, a drugiego nadrabiam. Poza tym też mam różne smaki i nie do konca wiem na co:)

Asiunia fajnie, ze znasz juz date narodzin dzidziusia.

Co do przedszkoli w Warszawie to jest juz harmonogram działan opublikowany na stronie Biura Edukacji.
Harmonogram przyjęć do przedszkoli - Biuro Edukacji m. st. Warszawy
 
Moje maleństwo

mnie bolą oczy i tak na przestrzał - typowe bóle migrenowe które miałam i przed ciążą. Poza tym te wahania cisnienia mają na mnie wpływ :-( Nie wiem czy sobie nie wykrakałam, ale chyba bierze mnie jakieś grypsko :-(
 
Cześć dziewczynki.
Ja tylko na sekundkę. Jestem u mamy i zaraz przystępujemy do pieczenia pączków i faworków, no bo w końcu jutro tłusty czwartek. :-D:-D
Trzymajcie się. :-)
 
taaa obżarstwo to napewno święto hehe :) ja sobie obiecałam zero pączków bo sama wyglądam jak pączek w lukrze :(. Jeszcze troche i gruntownie biorę sie za siebie bo czuje się w takiej postaci b źle.
 
Matko ale sie zaczynamy sypac heheh az mi cairki przechodza :-p:-p:-p

Kurde zapomnialam o tym wspanalym swiecie hehe niby nie moge ani paczkow ani faworkow ale co mi tam nie moge sie oprzec moze namowie mezusia na pieczenie faworkow dzisiaj:-):-):-) ide sie polorzyc bo glowa zaczyna mnie bolec (po tabletkach) Pozdrawiam i milego dnia ;-);-);-)
 
reklama
Ale już mi ochoty na te słodkości narobiłyście, że ja chyba też zaraz udam się do kuchni (może zapomne o tym bólu głowy) :-)
 
Do góry