reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

moniś80 mnie bardzo często boli prawa strona bo mała tam siedzi :) a podobno jak bolą żebra z prawej strony to znaczy ze dziecko sie dobrze układa do porodu- ale nie wiem na ile to jest sprawdzone.

miotlica - ja nie miałam takiego problemu bo moja pralka ma niecałe 2 miesiące :)
 
reklama
acha miotlica , ja tez nie mam najnowszej pralki i stwierdzilam ze poprostu ja wlacze bez niczego w bebnie i nastawie na gotowanie.Ona sie wyparzy i zdezynfekuje , a wtedy wezme sie za pranie ciuszkow:-)
 
Ja też własnie zwijałam się z bólu bolała mnie prawa strona,ból potworny pierwsza mysl wyrostek ale poleżałam chwile i przeszło wsciekłam się bo tydzień w szpitalu i czułam się rewelacyjnie a dzisiaj jak niema lekarza pod ręką i pomocy to mnie cos boli :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:mam nadzieje że juz mi mineło na dobre nie spieszy mi się na oddział znowu
 
Witaj Maniulka:-* nie dziwie Ci sie , ze sie nie spieszysz:-) wiem co to za bol lezenie w szpitalu i strach co w domu.A tak ogolnie jak sie czujesz? Mam nadzieje , ze wszystko dobrze:-)
 
Ja tez jakis czas temu mialam tak jakby kolke z prawej strony. wzielam dwie no spy i po jakims czasie przeszlo.

Monis80 mysle ze jesli po jakiejs no spie Ci nie przejdzie warto byloby sie lekarza dopytac co to moze byc.
 
Z prawej strony mnie boli jak tylko na chwilek sie poloze na prawym boku,ale bol jest niemilosierny,zaraz mnie zatyka i nawet oddechu czasami nie moge zlapac.
Ale u mnie to dzidziol tam siedzi bo caly czas sie wypina i nawet jak wezme reka to czuje jego cialko,ale nie wiem czy to plecki czy brzuszek a moze bok????
 
volcan witaj :-)jestem strasznie słaba, zleżały sie moje kosci w tym szpitalu :-DLekarz wypisując mnie powiedział do zobaczenia za 6 tygodni mam nadzieje że dotrwam jak nie te 6 to chociaż 4 żeby mała nie była wczesniakiem,leże ile moge odpoczywam.Jestem troche przerażona wagą małej bo jak ona będzie mi tak rosłą to kto ją urodzi :szok::-D
 
hehe taka duza?:-) to chyba dobrze? Fajnie ze wszystko dobrze z Toba i maluda.A co do rodzenia to uwazam , ze to faceci powinni przez to przechodzic;-) bo nie zdaja sobie sprawy co to za nadludzki wysilek wydusic z siebie takiego malego ludka:-)
Ciesze sie , ze wrocilas do nas.
 
Volcan mnie biodra i uda bolą już gdzieś od połowy ciąży , w nocy to mnie budzi ten ból :baffled: a dzień też często wstaję i idę zgięta w pół :dry:

zadzwoniłam do ginki bo po odstawieniu fenoterolu brzuch cały czas twardy i kazała znów go zacząć brać :dry:
 
reklama
Mój synal ulozyl sie po lewej stronie i tez sie wpycha pod żebra i często mi ciężko siedzieć bo pcha sie i pcha. natomiast dzisiaj zauwazylam ze obniżył mi sie brzuch i troszke łatwiej mi juz oddychać. mam dzisiaj częste skurcze, niebolesne ale są częstsze. A wieczorem dopadne męża :-) moja prywatna oksytocynę :-D

Mam ogromniasta ochotę na frytki, jedziemy do mc faka sie dopieścić.
 
Do góry