reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Gosia ja akurat jestem przykładem genetycznym:baffled:
Smaruję się od samego początku oliwką, drogimi kremami typu Mustela i co?? jestem jak Tygrys na brzuchu, na piersiach kilka malutkich..
Wiec jak widać to nie kwestia kremów a skłonności:angry::baffled:
Ale smaruje się nadal tyle ze już zwykłą Ziajką aby szybciej zbledły..
 
reklama
hehe to ja mam genetyczne piersi a brzuch to dar niebios:-) albo raczej zawartosc brzuszka tak dobrze na niego wplywa i sie rozstepy nie robia:-D
pocieszam sie ze wygram kiedys w totka i zrobie sobie jakies laserowe usuwanie rozstepow..albo moj ukochany bank rozbije czy cos... dobra biore sie za pakowanie tej calej torby bo mnie juz wszyscy strasza ze jak sie jest nie przygotowanym to wtedy lubi łapac...
 
Hurrrraaaa!!!! ZAlogowalo mnie , mam nadzieje ze mnie zaraz nie wywali:-) Witam , caly czas mimo , ze nie moglam pisac sledze co piszecie.
I mam pytanie odnosnie rozstepow , bo u mnie dzieje sie cos dziwnego:-( moje rozstepy z przed pierwszej ciazy sie rozlazly do takich rozmiarow ze szok i strasznie mnie swedza i robia mi sie rany , kurde no i nie wiem czy to normalne a strasznie mnie to meczy.
Acha i nie spieszcie sie tak na te porodowki , niech nasze malenstwa jeszcze troche posiedza w brzusiach i dadza nam ostatnie chwile wytchnienia przed nocnymi pobudkami;-)
Zapomnialam dodac , ze brzusia smaruje regularnie , minimum dwa razy dziennie:-)
 
Hurrrraaaa!!!! ZAlogowalo mnie , mam nadzieje ze mnie zaraz nie wywali:-) Witam , caly czas mimo , ze nie moglam pisac sledze co piszecie.
I mam pytanie odnosnie rozstepow , bo u mnie dzieje sie cos dziwnego:-( moje rozstepy z przed pierwszej ciazy sie rozlazly do takich rozmiarow ze szok i strasznie mnie swedza i robia mi sie rany , kurde no i nie wiem czy to normalne a strasznie mnie to meczy.
Acha i nie spieszcie sie tak na te porodowki , niech nasze malenstwa jeszcze troche posiedza w brzusiach i dadza nam ostatnie chwile wytchnienia przed nocnymi pobudkami;-)
Zapomnialam dodac , ze brzusia smaruje regularnie , minimum dwa razy dziennie:-)
jak masz rany to to chyba nie jest normalne a raczej nie powinno być... może powinnaś skontaktować się z lekarzem.. a już napewno nie powinnaś tych ran smarować niczym tłustym
 
volcan ja pierwszy raz w ciazy ale moje rozstepy tez sie strasznie zrobiły szerokie- mało tego mam w niektórych dosłownie krew pod skóra:baffled::-( Mało tego jeszcze to drapie się po brzuchu jak małpka bo tak mnie swędza. Brzuch mam dużą piłkę, mimo że jestem sama okrągła i czuje jak mi rośnie-dlatego tak swędzi.

Moje nie mają ran otwartych tylko pod skóra krew, lekarz widział i powiedział że taka najwidoczniem moja natura i poddatność na rozstepy.
 
ja niestety mam ewidentnie rany , maz juz przerazony patrzy na moj brzuchol i sam z troski smaruje oliwkami czy balsamami.Ja juz nie mam pojecia co robic bo w pierwszej ciazy mialam duzo mniejszy brzuch i nie mialam takich problemow.Boje sie zeby nie wyniklo z tego jakies zakazenie czy stan zapalny:-(
 
volcan nie no to idż nawet do internisty albo najlepiej do dermatologa.
smarowanie czyms tłustym może tylko pogarszac problem tak jak napisała Laila. ginekolog raczej malo pomoże- najlepiej dermatolog i nie tłuste!! Bo skóra nie ma jak sie wysuszyc a rany zabliźnić.
 
chyba w poniedzialek skocze chociaz do rodzinnego , moze on mi cos doradzi albo gdzies skieruje , bo na normalne to mi nie wyglada.A odstawic smarowanie?nie wiem sama , bo wszelkiego rodziaju kremy i oliwki koja ten bol i pieczenie.Mam juz dosc!Wolalabym zeby wyszly mi nowe rozstepy a nie tylko te po pierwszej ciazy sie rozciagaja i chyba to przez to , ale niestety nie jestem specjalista:-(
 
kurcze a może chociaż do jakiejś apteki 24h (jak takie sa w pobliżu) skoczyć i zapytać się farmaceuty??
bo oliwka to fakt może łagodzić swędzenie itp, ale czy dobrze dzialłaa na rany?? chyba niee.
 
reklama
moze jutro sie przejde do apteki , bo calodobowych niestety niemamy;-) ale faktycznie musze cos z tym zrobic bo oszaleje z bolu.
Dzieki za rady , ide lulu a jutro jak mnie BB zaloguje i nie bedzie stroic fochow to bede;-)
Buziaki kochane i milych snow:-*
Tak sie ciesze , ze znow moge do Was pisac:-)
 
Do góry