reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Avanti ty juz mozesz leniuchowac a ja dopiero mam zamiar brac sie za jaks robote,nie chce mi sie:crazy:.
Jak tylko wstawisz mebelki do pokoju to sie nam pochwal ok.

Volcan mam nadzieje ze juz do porodu zostaniesz w domciu:-)
 
reklama
Truda!!!
W tej uroczystej chwili,
gdy słowo tak oznacza
zwycięstwo miłości,
przyjmijcie życzenia szczere:
szczęścia, zdrowia, radości.
Niech uśmiech waszych dzieci
pochodnią wesela świeci.
Dobroć, mądrość
niech czynem kieruje,
a harmonii współżycia
nigdy nie brakuje.

Zobacz załącznik 111082
 
Witam!!!
Ja juz mam prawie chałupkę posprzątana, została mi tylko łazienka, ale na to to potrzebuję tylko 10 min, taka mam wprawę:-)
My dzisiaj wstaliśmy o 10, normalnie szok, pierwszy raz tak późno:-D, ale co tam, ważne, że chociaz trochę pospałam, bo may w nocy tak sie wiercił, krecił i rozpychał, ze nie mogłam zasnąć.
No ciekawe dziewczyny, która z nas będzie pierwsza;-)Lutóweczki pieknie zaczęły:-)
 
Nefka w ulotce tej luteiny nic nie pisze. Poczekam jeszcze trochę i najwyżej jak nic się nie zmieni to zadzwonię do ginki. A tak w ogóle to jak poznać że sączą się wody płodowe?? To moja pierwsza ciąża i niestety nie wiem.
 
Anna to ja przytocze jeszcze jeden cytat lekarza, u ktorego bylam na konsultacji. Jak zapytalam czy poznam czy sacza mi sie wody płodowe czy to tylko uplawy powiedzial: "Nie wiem na ile jest Pani kumata".

Wiesz pomyslalam sobie jeszcze jedno. Ja tez biore globulki dopochwowe. Po nocy pozostalosc tableki musi sie wydostac na zewnatrz. Razem ze zwyklymi uplawami robi sie tego duzo, wiec moze tak tez jest u Ciebie.
 
Magmil co za lekarz:szok: Szok. Nie chce się wierzyć że tacy ludzie leczą innych. Współczuję takiego potraktowania. A chodzisz prywatnie czy na NFZ? Jeśli chodzi o te tabletki to bardzo możliwe że po prostu wypływa jakaś pozostałość po nich. Rozumiem rano ale czy może tak być cały dzień?
 
Anna wiesz mi z zasadzie spokojnie do polowy dnia tak sie dzieje.

A jesli chodzi u lekarza to prowadzacym jest lekarz z Medicoveru (jest ok), a ten przyjmuje w poradni K na Karowej. Tylko chce zaznaczyc ze poza tym, ze nie bardzo umie rozmawiac z pacjentkami bardzo dobrze mnie zdiagnozowal i zlecil wszystkie badania jakie potrzeba (jakich np. wczesniej nie mialam).
 
nefka w którym szpitalu będziesz rodzić ???

planuję w zdrojach... mam nadzieję że zdążę dojechać :-)
a robiłaś już może 3d/4d.. mam problem na umówienie się. są straszne kolejki :crazy: a szczególnie do dr Węgrzynowskiego to trzeba 3-4 tyg czekać.. paranoja :wściekła/y:
anna niestety nie umiem odróżnić zwykłej wydzieliny od wód płodowych..ale podobno w aptece są jakieś podpaski czy coś takiego , dzięki którym można poznać czy sączą się wody czy nie
 
Ostatnia edycja:
nefka ja mam to szczęscie że chodzę do ginki na Uni lubelskiej do przychodni przyklinicznej tam też robię wszystkie badanie łącznie z usg które wykonuje Węgrzynowski przemiły lekarz tak ogólnie on był obecny przy moim pierwszym porodzie i wspominam i poród i jego bardzo pozytywnie w zasadzie to komedie można było z tego zrobić :-):-):-)Więc ja 3-4D miałm robione też na Uni tzn.miałm skierowanie na 2d i dopłaciłam 90 zł za 3d z płytką i zdjeciami
Co do wód płodowych to chyba nie można pomylić z upławami czy wydzieliną po czopkach jak dlamnie wyglądaja jak herbata poprostu i kolor i konsystęcja :tak:
 
reklama
no to faktycznie masz szczęście :-D
to ciekawe ile za zapłacę, bo nie mam żadnego skierowania .. o ile się wogóle dostanę bo wizytę ma 10.02. i chciałabym to przed wizytą zrobić nie wiem czy się uda :baffled: zadzwonię w poniedziałek na unie to się dowiem :-p
 
Do góry