reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Truda, z całego serca życzę Ci jutro wspaniałego dnia. :tak::tak::tak: Mam nadzieję, że wszystko jutro fantastycznie się uda. Czekamy na relację :-) Wszystkiego dobrego!
 
Truda - to ja też jeszcze przed snem chcę Ci życzyć pięknego dnia jutro :-) Bądźcie szczęśliwi przez następne dni - i oczywiście czekamy na relację!
 
Truda trzymam kciuki za jutzrejszy dzien oby był tym jednym z piekniejszych :-) i wszystkiego naj....



z tym niskim brzuchem to mi sie tez obnizyl tak czuje, ale z Hubertem z obnizonym chodzilam z 1,5 miesiaca .... boze mam nadzieje ze tym maluszkiem bedzie podopnie i dotrwam do 38 tyg przynajmniej
 
Witam Was wszystkie,
Tobie Truda życzę wszystkiego najlepszego, wspaniałego dnia i spełnienia najskrytszych marzeń. Z niecierpliwością czekam na relacje od Ciebie:tak:
Ja dzisiaj wybieram się z mężulkiem na zakupki. Pogoda ładna.Słońce swieci.
Miłego dnia dla Was wszystkich.



 
Caro a gdzie to sloneczko jejku u nas ponuro..a w domu szpital mam maz katar goraczka katar mlody kaszel straszny ....katar...boze co mam zrobic zeby sie nie zarazic masakra
 
Truda wszystkiego dobrego :-) a ja się wreszcie dziś wyspałam od kilku dni chodziłam jak na kacu identyczne odczucie jak się czlowiek nie wyśpi ...te latanie do wc mnie wykańcza
 
Truda wszystkiego co naj...

A ja dzis znowu leze...
Mam pytanie do dziewczyn, ktore musza/musial lezec? Co Wy robicie zeby wytrzymac? W jakich pozycjach lezycie? I czy rzeczywiscie przez caly czas? Rodzina przy mnie dyzury zrobila, zeby mi przypadkiem do glowy nie przyszlo wstac:)
 
reklama
Truda - wszystkiego najlepszego:tak::tak::tak: Tylko nie szalej w NOC POŚLUBNĄ;-);-)

Dziś mi temperatura troszkę podskoczyła i mam 35,5 nadal osłabienie i zawroty głowy, ale to mi nie przeszkodziło aby mieć sny o bzykanku... jeszcze 8 tygodni + 6 tygodni połogu ...:baffled: śmieszne ale ta abstynencja jest straszna ;-)
 
Do góry