reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

edis podsumowanie jest super,chociaz nie ze wszystkim bym sie zgodzila:-):-):-)
jejku czuje sie strasznie spiaca i zmeczona,a do pracy lece na 14 no w PL bedzie juz15
 
reklama
Hej Dziewczynki!!!

Wczoraj byłam u ginka, dał mi skierowanie do diabetologa i udało mi sie wyprosić termin wizyty na 10 grudnia, bo normalnie to ponad miesiąc się czeka. Narazie ginek kazał odstawić cukier, słodycze, i słodkie owoce i napoje. Powiedział, że na początek to pewnie mi dieta cukrzycowa wystarczy, ale możliwe, ze będę musiała się położyć do szpitla...

Pozatym rano wysprzątałam chałupe, bo znajomi postanowili zrobic u mnie spotakanie biznesowe, ja byłam ich łącznikiem, więc przy mnie czuli sie lepiej. Dobrze, ze juz sobie pojechali, bo jestem dzisiaj jakaś śpiąca, głodna i zmęczona...
 
Vinniki, a kto tę książkę napisał? może też by mi się przydała ;-)
edis, dobre :-)
Mirka, fajnie że na razie jest w porządku i nie musisz jakiś bardziej drastycznych metod stosować :tak:
 
Ale klikacie!:tak:

Wiolcia witaj na forum
Ewelcia podziwiam ze jeszcze chodzisz do pracy,ja leniu***je na L4 juz od 12 tc.
Modroklejka to chyba pierwsza z marcowek utulisz swojego synka,a ja pewnie niedlugo po tobie bo mam cc w 38 tc a jestem 2 tyg dalej niz ty.Ale zycze ci utrzymania ciazy jak najdluzej!
Nika odeeeezwij sie bo umieram z ciekawosci,dawaj newsy o swojej dzidzi!:-D

A teraz kilka pytan do tych z was ktore mialy juz cesarke:

1. Jakie znieczulenia sie stosuje?czy sa platne?ktore najlepsze?Czy spi sie podczas cc czy jest sie swiadomym?
2. Ile dni po cc trzymaja w szpialu?(ja wiem ze okolo 4-9 dni,tzn ponad tydzien w razie powiklan).
3. Jak szybko po cc doszlyscie do siebie na tyle by moc chodzic a nie lezec?
4. Jakie kremy na blizne po cc sa najlepsze?
5. Jak szyko stracilyscie brzuch ciazowy po cc i jakimi metodami?
6. Ile czasu trwa cc odkad zapodadza znieczulenie?

Dziekuje z gory!!!:-)
 
Mirka super że na razie dieta wystarczy oby jak najdłużej :tak:
edis super ale sie usmiałam:-):-):-)
Vinniki no taka książka to chyba cos dla mnie:-D:-D:-D trzymam kciuki za usg :tak:
Wiolcia witaj w marcóweczkach i odzywaj się:tak:
 
Witam wszystkie marcowe Mamusie.
Od jakiegos czasu czytam Wasze forum i postanowilam się przyłączyć. Jestem w 23 tygodniu ciazy i jak wszystko bedzie dobrze, to pod koniec marca przyjdzie na swiat moj synek.
pozdrawiam Was wszystkie:-)
 
herj dziewczymy.....dzis pozno jestem bo postanowilam Kubie zrobic dzien bez komputera a tym samym sama go nie uzywalam:)
Witam 2 nowe kolezanki:)
Humor mam kiepski bo maz jutro jedzie na wyjazd integracyjny....a ja jestem chora wsciekla i nieszczesliwa zazdrosna zaborcza itp....nienawidze tych wyjazdow.......czy wy tez tak macie????
 
reklama
Do góry