reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Witam nowe marcóweczki niestety nie mam zbytnio czasu na forum ale u mnie wszystko oki zastanawiam się czy zrobić badanie na usg 3 d żeby poznać płeć dzieciątka i oczywiście żeby zobaczyć czy wszystko oki .
Czy któraś już była na takim usg ?
Ja muszę poszukać w okolicy gdzie jest ?
czytałam na bb że ceny są dość różne .
Jestem ciekawa ile u mnie sobie zażyczą .
Pozdrawiam :-)
 
reklama
Czesc dziewczyny
Ja mam dzis wizyte ciekawe czy pokaze nam malkenstwo co kryje miedzy nozkami..Ale mysle ze to chlopiec:tak:ale to nie wazne najwazniejsze zeby bylo zdrowe i sie bez komplikacji donosilo i urodzilo..
Imiona mamy juz wybrane z mezem..NIKODEM lub JULKA
Koncze odezwe sie jak wroce od lekarza a to bedzie wieczorem:-)
3majcie za nas kciuki:happy:
 
Witam mamuski:-)
Ja tylko na moment , bo ostatnio jestem strasznie zabiegana...chrzciny siostrzenicy , rocznica slubu tesciow i moja:-) a dzis wyjazd w gory.
Musze sie pochwalic , ze bede miala drugiego synka:-) chcielismy corcie a bedzie corcia z kitka;-) hehe ale i tak bardzo sie cieszymy!!!
Pozdrawiam was serdecznie , jak wroce spokojnie poczytam co u was nowego i sie odezwe:-) Buziaki!
 
myslimy , bo maz niezdecydowany jest;-) ale myslimy nad Olivierem lub Piotrusiem(imie po dziadku)
A martwic sie nie musicie :-) zyje i mam sie dobrze , tylko ostatnio brakuje mi czasu.
Buziaki
I gratuluje Tobie coreczki:-)
 
Byłam u lekarza zbadał mi brzuch wysłuchał tego co mam do powiedzenia stwierdził, że mam dosc twardy o bolach powiedzial ze to nic zlego więzadła czy coś tam i to mnie tak boli się rozciąga pewnie i powiększa. Powiedział, ze nie sądzi aby działo się cos złego i coż nie poradzi mi nic więcej. Ta ost noc po nieprzespanej poprzedniej mialam koszmarna tak mnie bolała głowa ze az mi niedobrze od tego było wymiotowac mi się chciało koszmar i mam nadzieje ze wreszcie ta noc po komarnych 2 ostatnich będzie normalna. a nakoniec wcisnał mi lek z kodeiną ktory pisze ze mozna brac w ciązy doraznie ale ja nie zamierzam zostanę przy nospie

nerwy strach robią z człowiekiem takie rzeczy ze szok i strach nie o samą siebie a o dziecko
 
Ostatnia edycja:
reklama
nika81 dobrze że byłaś już u lekarza i powiedział że wszystko wporządku :-)
volkan fajnie że już znasz płeć maluszka i wogóle zazdroszcze już tym dziewczyną co wiedzą ja jeszcze nie wiem i nie mam pojęcia kiedy się dowiem bo moj lekarz prowadzący niechętnie robi usg no ale moze na nastepnej wizycie 12listopada sie dowiem:tak: mam nadzieje bo już pypcia znosze razem z moim mężem jesteśmy bardzo ciekawscy :-D:-p
a tak wogóle to mam okropnego lenia nic mi sie nie chce robic, w domu remont bałagan jakby tornado przeszło a ja nie mam siły latac i sprzatac, po remoncie chyba sie zajade z tym sprzataniem ale mam nadzieje ze ktoś mi pomoże mam na myśli mojego męża :baffled:




ten suwaczek coś kłamie bo jutro zaczynam 20tydzień



 
Do góry