reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

co do wagi, ja przy wzroście 181cm ważę "normalnie" 68kg i jestem dość szczupła
miotlica, to super że wyniki ok, mam nadzieję, że weekend był udany
emcia, gratuluję synka
kaczuszka, niezła ta Twoja koleżanka ;-)le usg 3D nie gwarantuje poznania płci, wszystko zależy od ułożenia dziecka
nika81, ja farbowałam włosy jakieś 2 miesiące temu, też balajage - raczej to nie wpływa na dzidzię, bo przecież nie farbujesz skóry, tylko włosy - czasem jak ktoś jest w ciąży nadwrażliwy na zapachy to może mieć problemy z wytrzymaniem u fryzjera
miroslava, gratulacje zakupu auta
anita&maciek, dokładnie, gdy Ty leżysz spokojnie to dzidzia się wierci, a gdy chodzisz to ją kołyszesz "do snu"
Czyli to calkiem normalne??
A od ktorego okolo tygodnia ruch sa bardziej regularane??
No i ja je czuje w sumie bardzo nisko..ok 5-7cm pod pepkiem..To tez normalne??
to wcale nie jest nisko - ja czasem czuję kopniaki w okolicy kości łonowej
madzik, witaj wśród marcówek

a ja mam dzisiaj mega lenia - zaplanowałam sprzątanie łazienki... i nic, siedzę przed kompem ;-)
 
reklama
My imię wybraliśmy tylko dla dziewczynki - Hania :-). Z imieniem dla chłopca mamy więcej problemu - zastanawiamy się nad Kubusiem i Mikołajem. Mężowi podoba się Robert, ale teraz to imię niepopularne i może się źle czuć jako jedyny Robert w szkole. Patrząc na statystyki za to pewnie Kubusiów będzie po czworo w klasie :-).

Ja też szybko przytyłam (pewnie dlatego, że tuż przed ciążą ostro się odchudzałam i jak w ciąży zaczęłam normalnie jeść, to od razu odzyskałam stracone kilogramy). Brzuszek mam na 7 miesiąc, ale u mnie w rodzinie babki tak mają - w ciąży brzuszki jak arbuzy...

Czy nie męczy Was zgaga? Chciałabym przekazać Wam jeden patent, o którym dowiedziałam się dopiero na patologii na tydzień przed ostatnim porodem od położnej - na zgagę najlepsze są MIGDAŁY. Kilka do żucia i mija od razu i skutecznie. Strasznie mnie męczyła w ostatniej ciąży i byłam zła, że dowiedziałam się o tym łatwym i zdrowym sposobie dopiero przed porodem. Teraz noszę ze sobą w torebce i nie mam problemu. Polecam!
 
asiunia74 sposób na zgagę muszę wypróbować mam codziennie od ok tygodnia straszne:szok:Lekarka zaleciła mi ranigast 2 razy dziennie ale ja mam zgagę tylko wieczorem zwłaszcza jak się kłade do wyrka:baffled:
Od wczoraj zastanawiałam sie nad imionami,pytałam męża czy cos już wybrał więc dla chłopca może Wojtek imię wybierał mąż mi sie podoba Filip dla dziewczynki tom już mój typ Marianna lub Martyna :-)
 
Czesc dziewczyny, ja tu dopiero raczkuję. Właśnie cały czas zastanawiałam się nad pomalowaniem odrostów baleyage, chyba jednak się zdecyduję :)

ola_o - ja też mam dziś lenia, jeszcze nie posprzatane, a i pranie miałam zrobić - leży i czeka...
 
Ostatnia edycja:
a ja dzis wyjątkowo przypływ energii mam
od rana poprasowałam cała sterte, jedna pralka juz wisi, druga sie pierze....małż na rusztowaniach wisi i lampy zewnetrzne z tesciem zakłada...a ja sie zastanawiam co zrobic z tak fajnie rozpoczetym dniem...obiad gotowy, posprzatane-chyba obejrze sobie filmik jakis
 
ja mam dzisiaj wenę twórczą do sprzątania - bo jestem zła, a kiedy jestem zła to sprzątam....:angry:
zawsze po weekendzie dom wygląda jakby przeszło tornado - mój mąż i synek to dwaj bałaganiarze, i niestety nie szanują mojej tygodniowej pracy, więc najbardziej zmęczona i zła jestem w poniedziałek, kiedy muszę doprowadzić dom do ładu. Mój M, twierdzi, że fajnie że jestem teraz "kurą domową" - posprzątane, obiadek itd a mnie to złości straszliwie:baffled
sprzątam dalej!!!
 
mój termin porodu to 28.03.2009 :-)
Dziękuję za przywitanie:)
Na razie będe was czytała i podglądała:) Zanim sie wprawie w forum.
Umówiłam sie już na USG 4d w 22 tygodniu, moze dzidzia sie pokaze:-D a raczej maz umówił i zła troche jestem bo myslałam ze tydzien wczesniej będzie wiadomo co tam mamy w brzuszku... no cóż ale już poczekammm;-)
A dla zainteresowanych z Warszawy polecam pracownie USG na Zaciszu, bratowa tam robiła i polecała, wiec ja tez sie zapisałam.
Dochód z USG idzie na hospicjum dla Dzieci w Warszawie, wiec to mnie przekonało, a koszt ten sam.. 220 az :(
Kurcze jak wy to robicie że takie obrotne w ciaży jesteście?? Sprzatanie , pranie, obiad?? Ja sie strasznie rozlazła zrobiłam:(
 
madzik_ witaj:-):-):-):-) obrotne no cos ty one tak udają a częsciej lenia mają hihi ja mam lenia zawsze jakos w tej ciąży nic mi się nie chce raczej bym spała i tak jestem do niczego, znajomi się smieją że małego leńucha będę miała ale mi to wcale by nie przeszkadzało wystarczy że synek energi ma za 5 dzieci i faktycznie jak z nim byłam w ciązy to obrotna byłam jak nic aż za bardzo :-)
 
hehe może to faktycznie maniulka, tak jest ze jak ciąża ruchliwa to i dziecko bardzo obrotne:-) dla mnie pierwsze leniuszek by sie przydalo, co by przed drugim sie nie przerazić :-D

Dobra czas sie zebrać do czegos, może uda sie coś normalnego porobić.
 
reklama
Do góry