reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

hi dziewczynki
cieszę się że u was wszystko gra, no i że Vulcan sie odezwała:-D:-D:-D:-D:-)
rzeczywiście spokój jest najlepszy, nasze dzidzie to czują.
coś mi sie wydaje ze dużo Mikołajków będzie w marcu, my też a właściwie mąż dla synka wybrał Mikołaj, jeśli będzie córcia to Weronika. choć na konkretna rozmowę pewnie zdecydujemy się jak poznamy płeć, czyli w przyszły czwartek:-D:-D
u mnie dzisiaj pochmurno dobrze, że już po pracy w ciepłym domku sobie siedzę.
pozdrawiam Was brzuchatki :rofl2:
 
reklama
Czesc Wam!
Volcan no nareszcie sie odezwalas,gratuluje synka:)
Nika81 cale szczescie ze z maluszkiem wszystko ok.
Miroslawa dzieki za przepis,brzmi smacznie,chyba upieke w sobote.

Podziwiam Was kobitkize macie takiego powera do sprzatania i.....ja nie mam ochoty na nic,wracam z pracy i nic juz mi sie nie chce:-(moj maluszek napewno nie bedzie roszrykany,zreszta kto wie!?przed ciaza zawsze bylam pelna energii:-)

Dziewczyny jak juz podejrzycie maluszki na USG 3d to napiszcie o wrazeniach,ja ide 3listopada i jestem bardzo ciekawa czy bedzie widac plec.
O imionach ciagle myslimy.Na poczatku dla synka mielismy wybrane Mikolaj(tak wstepnie)teraz myslimy ze moze Patryk albo Kamil:-)
A dziewczynka to chyba bedzie Oliwia:-)na tym chyba koncza sie nasze pomysly no chyba ze jeszcze Patrycja:-).Akurat co do tych imion jestesmy zgodni w 100%.
 
No mam nadzieje,ze lekarz ten prawidłowo postawił diagnozę :tak:

ale czuje sie narazie dobrze zmęczona jestem strasznie dawno nie mialam tak koszmarnyvh nocy jak te dwie ostatnie :( jedna kłucie druga bol głowy az do wy***a prawie... :szok:dlatego spadam zaraz się połozyć i mam wielką nadzieję się wyspać :tak:
 
no jestesmy po wizycie:tak:
no i moja intuicja najprawdopodobniej zawiodla..bedziemy najprawdopodobiej mieli CORKE..z czego ja jestem bardzo zadowolona,:tak::tak::tak:ale bylo mi do tej pory wszystko jedno..ale cos mi mowilo i to mocno mowilo ze to ma byc syn..
Najwazniejsze ze wszystko jest OK!!!I oby tak dalej..nastepna wizyta 19,11.juz nie moge sie doczekac..a zdjecia nie dostalam,bo nasz lekarz mial MEGA spoznienie:happy:
Pozdrawiam i obyscie byly takie szczesliwe jak JA!!!!:-)
 
Anita&Maciek widze ze jak narazie nie tylko ciebie zawiodla intuicja. Volcan tez my\slala ze bedzie coreczka a na USG okazalo sie ze bedzie synek:-)
Jejku tak sobie mysle ze mnie ja tez moge sie mylic,wszyscy dookola mi mowia ze bedzie syn a ja kazdemu powtarzam ze raczej corka,bo takie mam przeczucie:-)
Oby za dwa tygodnie wszystko sie wyklarowalo:-)

Zmykam spac.
Zycze spokojnej nocki:-)
Buziaczki
 
Witajcie!

coraz wiecej mamusiek do nas dołacza-i fajnie-im nas wiecej tym razniej....

mnie dzis od rana masakrycznie boli głowa-mam wrazenie ze cisnienie na dworze cos niskie jest i pewnie dlatego....

poza tym w piątek jade na badania-juz dzis sie umowiłam-krew, mocz, przeciwciałą nieregularne, VDRL i HBS miałam powtórzyc, i toxo chyba ale nie pamietam teraz

narazie uciekam nakarmic pieski...bede pozniej
 
Witam :-):-):-)
znow sie troszke opuscilam ale tym razem wzytskie posty nadrobilam:-p:-p ale mi sie zrymowalo hehe panienski udany plakalam jak dziecko bo moje wariatki zrobily mi mega prezent oprocz tego chyba z 1000 siusiakow dostalam:-p teraz ostatnie przygotowania do weselicha. Wczoraj bylam mierzyc sukienke stwierdzilam ze dosc ladnie wygladam.. zrobie jakies foteczki i wkleje ale to juz po weselu:-) uciekam do kosmetyczki jeszcze 3majcie sie cieplutko mamusie:*
 
reklama
witam:-)
Do przewidzenie było że jak synek chory to i mnie zaraz zarazi juz czułam wczoraj na wieczór że mnie cos łamie no i dobrze wyczułam,katar gardło i samopoczucie do bani masakra znowu dopiero co walczyłam z choroba i znowu :baffled::baffled::baffled:
malineczka24 gratuluje udanego panieńskiego a co do zdjęć to koniecznie musisz wstawić jak już będzie po :-)
modroklejka masz racje fajnie że jest nas już tak dużo:-) szkoda że nie wszystkie udzielają sie na forum ja przyszłam tu z takim zamierem i chociaż co kolwiek ale staram się cos napisać :rofl2:
 
Do góry