reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Witam dziewczyny!
No nie ma co ukrywac moja siostra przezywa horror!Malej nie przyjeli do szpitala bo brak miejsc , ale jedyne na co jej poszli to , to ze co iles godzin ma tam jezdzic na dozywianie przez kroplowke:-( najgorsze ze mala tak pokluli ze szok!Nigdzie w tem malutkie zylki nie mogli sie wkluc i wkluwali sie przez ciemazko:-( masakra! Ja mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze!!!
Mala prawdopodobnie zlapala jakies wirusy juz w szpitalu gdzie sie urodzila , tylko dopiero to wyszlo!Zostala zarazona rota wirusem , paleczkami koli i jakims enero baktryl czy cos takiego!Tak zrozumialam przez tel!

A co do szpitala w jakim ja chce rodzic to chyba Raszei! Jarochowskiego napewno odpada!Tam rodzilam synka i mialam straszne komplikacje po porodzie.Choc opieke mialam bardzo dobra!
 
reklama
Mordoklejka - prosze o dopisanie mnie na tp 2 marca :-)
Wprawdzie mozliwy jest u mnie porod przedwczesny (pisalam chyba o swojej malej macicy w innym watku) i pewnie dziecko ujrze w lutym,ale wyznaczony tp to 2 marca;-)No i mam miec cesarke.
Dzis ide na USG i na wizyte ale dopiero na 18.Boze jak mi sie czas dluzy-oczywiscie tez wysprzatalam mieszkanie a bylo co sprzatac bo mamy remont a moj maz ma grype-extra.
Wogole jakie leki bierzecie?Ja biore codziennie 1x folik i 1 x duphaston.
Jak mnie cos podkluwa mam brac dodatkowo 2 tabletke duphastonu oraz 1 x nospe.
Milego dzionka brzuchatki:dry:
 
Volcan - to jest straszne, a przy tym jakie nerwy, współczuję Twojej siostrze :-(
Sara - ja biorę dwie luteiny dopochwowo oraz zestaw minerałów
 
a ja biore 3 razy dziennie luteine dopochwowo i kwas foliowy!Dodatkowo rano i wieczorem relanium 2!Ale zamiast mnie to wyciszac to swiruje:-) smieje sie z byle czego i gadam jak nakrecona!Nio teraz jeszcze doszedl urosept , ale to tylko dodatkowo na zapalenie drog moczowych:-) hehe
Juz ostatnio stwierdzilam , ze chyba po tej ciazy to zostane jakas lekomanka;-)
 
Ja juz lazienke posprzatalam,umylam okno u nas w pokoju i w lazience,juz jestem po obiadku a teraz ide umyc okno w nastepnym pokoju i w kuchni:-).

Mordoklejka podziwiam Cie szorowalas kabine o 7rano-jejku ja w tym czasie przekrecalam sie na drogi bok:-)
Nigdy tak rano nie wstaje jak nie mam potrzeby.
Straszne rzeczy sie dzieja w szpitalach.
Ja bede rodzic tutaj czyli w Irlandii,wybralam sobie juz szpital bo musialam juz to zrobic na pierwszej wizycie u lekarza.
Oczywiscie konsultowalam wwybor szpitala z dziewczynami ktore juz tam rodzily,podobno opieka i wszystko jest super.
Juz nie dlugo bede miala szanse przekonac czy naprawde tak jest.
 
Mi sie nic nie chce, ale wczoraj cały domek wysprzątałam dziś się wypaliłam ponuro, deszcz pada zimno :-(jeszcze jakiś humor mam nie taki i jest do d....:wściekła/y:
 
ja dzisiaj mam dzień lenia - zapewne przez tą pogodę
jeszcze humor popsuły mi te okropne rozstępy (nabawiłam się ich w czasie 1 ciąży, wyblakły, ale teraz chyba zaczynają być już widoczne a dzisiaj przy tym humorze to mnie całkiem zdenerwowały):wściekła/y:
Niestety nic przy 1 ciąży mnie przed nimi nie uratowało, więc ślęczę i szukam cud maści na tą ciążę - gdzieś przeczytałam że zwykła oliwka dla niemowląt super działa może ona mnie wybawi od wielkich czerwonych pręg:baffled:
 
kaczuszka2 , ja to nawet do kapieli leje sobie oliwke bambino:-) jest rewelacyjna ja dzieki niej po pierwszej ciazy mam naprawde bardzo malo niewielkich rozstepow:-)
 
nie wiem czy was pociesze czy nie ale rozstepy sa w 70 % dziedziczne! jesli wasze mamy miały to prawdopodobienstwo ze wy bedziecie miały wzrasta.
ja mam sporo rozstpeów na plecach i udach i łydkach, ale nie w pione a a poziomie--po prostu jak miałam 14 lat w ciagu roku urosłam 14 cm i skóra nie nadazyła sie rozciagnac...potem mimo ze sporo tyłam rozstepów nie mam...moja mama tez nie wiec mam nadzieje ze miec nie bede...ale ziajke stosuje chociaz nie regularnie a jak mi sie przypomi;-)
 
reklama
Cześć dziewczynki!!!
Hydraulik był, pieknie dwa kaloryfery wymienił i pojechał do domciu, a ja siedzę w ciepełku:-)

Co do tematu rozstępów, to ja mam właśnie to paskudztwo odziedziczone po mamusi, strasznie szybko mi się robia, w tej chwili też zauważyłam dwie lekkie kreseczki na brzuchu. Zaczęłam stosować oliwkę Bambino, mam nadzieje, ze mi pomoze, a jak nie to trudno:confused: Będę miała piękne wzorki na brzusiu:baffled:
 
Do góry