reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

No dziewczynki
albo ja jestem ślepa albo nie mam opcji "edytuj podpis" i nie wiem jak to dalej zrobić.. ręcznie to troche dużo roboty bo trzeba za każdym razem kopiuj-wklej...
 
reklama
emil_e30 - ta opcja nazywa się teraz "edytuj sygnaturę" - nie wiem czemu tak mądrze ;-)

co do wagi, to jak na razie od początku ciąży schudłam z 68,5 do 67,1kg :-( co prawda przez ostatnie 2 tygodnie przytyłam 0,2kg, ale wydaje mi się to bardzo mało... w pierwszej ciąży co prawda też na początku trochę schudłam, a w sumie przytyłam 13,8kg, więc zobaczymy jak teraz będzie

w Bydgoszczy jest okropnie zimno od piątku i wcale nie ma zamiaru być cieplej :-(
 
Już się domyśliłam.. dzieki..
Właśnie wieszałam pranie na balkonie .. w zimowej kurtce...
W Gorzowie Wlkp. jakies 10 - 11 stopni.. nawet na spacerek nie chce sie iśc..masakra...
cos bym zjadla.. ale mam 1000 pomysłów... i nie wiem co wybrac...:laugh2:
 
emil_e , brawo! Jak tego dokonalas? Ja sie mecze i mecze i nic:-( nie wiem co z tym kodem...gdzie go przekopiowac.Wiem , wiem ciapolek ze mnie.
 
Witaj MALINECZKA u mnie też zimno i wietrznie.
Dziś tylko zaprowadziłam starszą córkę do przedszkola i już chyba nie wychodzę .....
..... dobrze że mąż ją odbiera z przedszkola.
Młodsza przymusowe siedzenie w domu (bo jest chora ) a ja razem z nią.
Jest strasznie marudna a ja juz poprostu nie wyrabiam kochane zdrowie to dziecko też inne.:crazy:
Od wczoraj mam smaka na białą czekolade mniam
pozdrawiam :-)
 
czesc dziewczyny:)

Milo mi do was dolaczyc-termin mam na 2 marca 2009,dzis zaczelam 16 tydzien.
Tylko brzusio mam wciaz maly,nie wiem czy sie cieszyc czy martwic.Do tego przytylam tylko...1 kg :/ Ale na ostatnich badaniach w 13 tyg wszystko z dzidzia (lacznie z przeziernoscia karkowa itp.) bylo OK.Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i ze bedziemy dzielic sie samymi dobrymi newsami:)))

Buzka:tak:
 
reklama
Sara witamy!!
A ja właśnie sobie naleśników nasmażyłam :-) synek je uwielbia a mężusiowi to się zrobi coś innego jak wróci z pracy...
Mój brzusio już całkiem spory, w żadne spodnie się nie mieszczę. Chodzę w dresiakach ale może jutro wybiorę się na jakieś zakupy :) jak mi troszkę przeziębienie minie...:(
 
Do góry