reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Witam. Jestem tu po raz pierwszy. Termin na 25 marca wg. usg. Mam nadzieję, że mogę się dołączyć do tak licznego grona marcóweczek.
pozdrawiam
 
reklama
Sara Aafka WITAMY
Coś dziś mamy podobne smaki bo ja też właśnie przed chwilką objadłam się naleśnikami z jabłuszkami i cynamonem mniam :-)
 
Witam wszystkie nowe Marcóweczki.
Ale mi narobiłyście smaka na te naleśniki. Już bym smażyła gdyby nie to, że muszę leżeć. Dobrze chociaż, że mam czekoladę :)))
Ale jesiennie, u nas od rana leje, brzydko i przygnębiająco.
Mamusia, a jak dziewczynki? Przeszło przeziębienie?
Pozdrawiam Was wszystkie i wszystkim przeziębionym życzę szybkiego powrotu do zdrówka :)))
 
emil_e30 ja jakos wlasnie nie mam apetytu odkad zaciazylam,moze stad ten maly brzuszek i niki przyrost wagi.Ale nalesniczki czy tez placuszki z jablkami z cynamonem hmm czemu nie :-) No ale dzis maz robi obiad wiec nie bede mu wchodzic w parade.Ja tez sie nie mieszcze w zadne spodnie-moj brzuch chyba rosnie wszerz zamiast sie uwypuklac:laugh2: I tez jestem lekko przeziebiona :rofl2:
Hihi wesolo tu z wami;-)
 
Witam nowe marcóweczki!!!!

Sara, ja też nie mam na nic apetytu, w sumie to teraz jem mniej niż przed ciążą, poprostu nic mi nie smakuje... ale może to się zmieni.
 
WITAM WSZYSTKIE NOWE MARCÓWECZKI :-):-):-):-):-):-) A ja to ostatnio obiecałam sobie że będę się zdrowo odżywiać i słowa prawie dotrzymałam ale....skusiłam się na kebab na miescie :zawstydzona/y:no tak to juz jest kurcze z kilometra pachniało że normalnie aż mnie ....ach :-)
 
Viniki młodszej w końcu zadziałał antybiotyk katar jeszcze się utrzymuje i kaszel ale mam nadzieje że będzie oki w środę do kontroli starszej córce podaję vibiwit i syrop bo też trochę kaszle.
Ach ta jesień te deszcze i te przeziębienia.
Mam nadzieje że teraz mnie nie złapie bo coś głowa pobolewa ale to może wina pogody u nas pada .
Trzeba by edytować listę zajmuje się tym SOFIK chyba do niej napiszę żeby edytowała bo parę osób doszło ;-)
Oki narazie
 
Uwazajcie dziewczyny , pogoda straszna i latwo o jakiegos niemilego wirusa:-( ja juz niestety jednego w ciazy przeszlam , majac temp.ok.40 st. i oczywiscie podano mi antybiotyk.Tak wiec trzymajcie sie cieplutko , pijcie mleko z miodem i cytrynka:-)

Witam kolejne marcoweczki:-)
 
reklama
Malineczka ja miałam USG 2 tyg temu.. byłam szczęśliwa jak nigdy..a jak jeszcze moja Perełka ssała kciuk to normalnie bomba!!! następna wizyta 6 października... uprosze gina o następne usg bo mogłabym na nią patrzec cały czas..W pierwszej ciąży moja lekarka robila mi usg co miesiac, teraz mam pana doktora..
moje przeziebienie nie mija..mężulek właśnie z apteki wrócił..zjadłam całą cytrynę... blleee..pije soczek z aronii i mleczko z miodem...mam nadzieję że przejdzie...
 
Do góry