reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marzec 2009

Cześć dziewczynki!
no niestety moje mdłości się nie skończyły:no:, mam już dość zaczął mi się 14 tydzień a one wciąż są. już nie wiem co robić:-(. czy wy tez macie tak długo?
mam nadzieje że wasz tydzień zaczął się lepiej:-).
Pozdrawiam
 
reklama
Witajcie ja dzisiaj od ran zabiegana ale już mam luzik wiec pisze :-)Vinniki strasznie nie dobrze teraz musisz sie oszczedzać i to bardzo ale ważne że z dzidzia ok trzymaj się kochana Nika83 mi mdłosci przeszły inne dolegliwosci też tylko leń został i spanie mogła bym spać non stop daria1986r bigosik mniam mniam :-):-):-):-)Co do mojej buzi to tez nie wygląda najlepiej syfków masa no i toniki nie bardzo pomagaja mój syn stwierdził że mam sobie kupic takie z reklamy co od razu znikają hahaha Pozdrawiam cieplutko :rofl2:
 
Dzięki Modroklejka za odpowiedź.
No właśnie niepokoję się, bo ostatnio w ogóle częściej boli mnie podbrzusze - nie mocno, tak, że nie myślę nawet o no-spie, ale jednak wcześniej nie bolało. Czy Wy odczuwacie takie bóle?
 
Vinniki, cieszę sie, ze wszystko się dobrze skończyło. Leż kochana i myśl pozytywnie!
Nika 83, bardzo współczuję, ale wytrzymaj jeszcze trochę, u niektórych to może dłużej trwać, oby jak najkrócej:tak:
Ja już coraz lepiej się czuje, znaczy zwalczyłam wiruska! Niestety strasznie nie chce mi się chodzić do pracy!
 
Cześć dziewczynki!!
Ja umieram, mam zawalone zatoki i oddycham przez nos:baffled: dzo tego wczoraj wieczorem pożarłam się z moim mężem, doszło do tego, że kazał mi się wynosić z domu, bo nie może już ze mną wytrzymać, a co ja na to poradzę, ze bezprzerwy mnie coś denerwuje i odrazu ryczę... No ale dzisiaj od rana łazi za mną i przeprasza, ale tak łatwo mu ze mną nie pójdzie...Kurde, przez to wszystko ni spałam przez całą noc, bo poszłam spać na fotel rozkładany, nie było mi wygodnie a do tego myśli nie dawały mi zasnąć.... MASAKRA!!!!

Vinniki, ja też dwa razy krwawiłam, ale na szczęście nie tak mocno, u mnie to raczej przypominało miesiączkę i po chwili krwawienie samo ustępowało, ale zawsze jechałam do szpitala, zeby sprawdzić czy z maleństwem wszystko ok.
 
Witajcie!!!
Mam dzis dobry humorek:-):-):-)
Bylismy u ginka:-)z dzidzia wszystko jest wporzadku,od czupka glowy do pupci mierzy 10cm:-)serduszko bije prawidlowo(nie slyszelismy ale widzielismy).
Normalnie jak patrzylam w monitor to strasznie mi lecialy lzy,normalnie jak malemu dzidziusiowi,potem spojrzalam na mojego Macka a on tez lzy w oczach o maly wlos a ryczeli bysmy tam jak bobry.
To jest bardzo cudowne i wzruszajace przezycie,dzidzia na poczatku prawie wogole sie nie ruszala pewnie spala,zas potem strasznie sie wiercila machala do nas prawa raczka i nawet liczylismy paluszki:-):-):-).
Przeziernosc karkowa wporzadku,kregoslup rozwija sie prawidlowo wogole wszystko jest ok:-).
Pan doktor dal mi skierowanie na badania,ale stwerdzil ze napewno wszystko jest dobrze i ze napewno juz nie bede musiala do niego przychodzic tylko na nastepna wizyte moge isc w irlandii:-)

Noi termin wedlug OM mam na 2marca a z USG na 27lutego:-)
a Wy ktorych terminow sie trzymacie?

Przeczytalam wszystko,ale przepraszam ze nic z zadnej Was nie odpisalam ale jestem strasznie podekscytowana tym co dzis zobaczylam:-):-):-)
 
Ewelcia to super ze z dzidzia wszytko dobrze, watro bylo jechac do PL, ja odliczam dni do mojego usg jeszcze 16 dni ;-)Ja tez ryczalam na usg bo to super przezycie..

Milej nocki;-)
 
Witam no proszę 10 godzina a tu taka cisza :-)
ewelcia86 nawet nie wiesz jak się ciesze że wszystko ok super.
Wiecie co ja od paru dni mam wrażenie że czuję ruchy, ale przecież to chyba nie możliwe u mnie dopiero 12 tydzień ale dała bym sobie głowę uciąć że to dzidzia, w pierwszej ciąży miałam ruchy ok 16 tygodnia.Wiecie co już sama nie wiem może jestem jakas przewrażliwiona aż jutro spytam lekarza czy to możliwe bo mnie jakos nie bardzo się w to wierzy,tym bardziej że mam troszkę sadełka na brzuszku wieć też słyszałam że to ma znaczenie na czucie .Wiem że przy drugim dziecku ruchy można wyczuć wczesniej ale chyba nie aż tyle wczesniej na początku sobie myslałam że mi się wydaje ale mam to codziennie od ok 4 dni.Co o tym sądzicie?
Miłego dzionka kochane:-):-)
 
reklama
Witam!

Ostatnio nie mam weny do pisania bo cierpie na okropne migreny:-( Nie mam już siły walczyć z tym okropnym bólem:no::baffled:
 
Do góry