reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Miroslava, kuruj się kochana! Ja do tej pory myslalam, że krwawienie w ciązy to zawsze poronienie, a tu udało się, jestem taka szczęśliwa!
Evelcia, cieszę się z Twoich szczęśliwych chwil wzruszenia :))
Maniulka, ja w 2 ciąży też czułam szybciej ruchy, chyba 14-15 tydzień, ale wiem też że na początku jelita zmieniają położenie i czasami ruchy robaczkowe mogą być odczuwalne jak ruchy dzidzi. Poczekaj jeszcze kilka dni to nabierzesz pewności.:-)
Leżenie mnie przeraża, straszna monotonia :-(, choć mój kochany mąż odremontował mi pięknie pokój gdy byłam w szpitalu aby mi się "milej leżało". Mam nowy kolor ścian i panele takie jak chciałam. Jeszcze marzą mi się nowe mebelki, ale wszystko w swoim czasie.
Dziś jadę na USG zobaczyć jak dzidzia znosi to wszystko.
Pozdrawiam
 
reklama
julia.l biedna jestes ból głowy jest okropny a co dopiero migrenowy współczuje :baffled:Vinniki może faktycznie to ruchy robaczkowe poczekamy zobaczymy bo mi samej trudno uwierzyć że to dzidzia :-)Napisz koniecznie co tam na usg jak dzidzia to znosi a swoją drogą kochanego masz męża :-)
 
Pisałam o tym, jak miałam 3 dniowe migreny:-)
Kupuje się go w aptece, ja mam taki 18 cm na ileśtam, kosztuje ok 11 zł, trzymam aktualnie ciągle w lodówce, coby mieć od razu na czoło w wypadku ataku.
 
Maniulka ja od dwóch dni też coś odczuwam mnie to też ciekawi.
Ruchy z pierwszą córka miałam w 19 tyg z drugą córką już w 16 tyg.
Teraz jest 12 tydzień ciekawe będę się pinie obserwować .
Lekarza sie nie pytałam bo jeszcze w piątek nie czułam ;-)
Moja młodsza córeczka sie rozchorowała koszmar ma wysoką gorączke nic nie chce jeść pić też nie zabardzo wydaje mi się że to gardło.
Jutro do lekarza ach te choroby :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
pozdrawiam i życzę przyjemnego samopoczucia ja czuję się w miare dobrze troche zmęczona bo mała dała mi dzis popalić :no:
 
Kochane!
Po ostatnich dniach grozy wyszłam pełna radości :-) od mojej prywatnej gin. dzisiaj. Krwiak się zmniejszył, a dzidziuś przez mój czas pobytu w szpitalu urósł sobie ok 2 cm i ma już 5,5 cm. Jestem w 12 tygodniu, a dzidziuś rozwojowo wskazuje na 13. Wszystko z nim ok! Mało tego, miałam usg w kierunku sprawdzenia ryzyka zespołu Downa i wszystko jest ok, moja gin. stwierdziła, że nie widzi potrzeby dalszych badań genetycznych. Od kilku dni znów wróciła nadzieja. Teraz tylko luteina, leżenie i oby było dobrze!
Życzę Wam wszystkim dobrej nocy. Niedługo już pewnie rzeczywiście zaczniemy odczuwać ruchy naszych maleństw :)))
 
Ostatnia edycja:
Vinniki same dobre wiadomosci oby takich więcej:-):-):-):-) Ja jutro idę do lekarz jak zawsze pełna radosci i obaw mam nadzieje że zrobią mi wszystkie potrzebne badania i potraktują lepiej niż wspomniany przezemnie konował bo niestety lekarzem go nazwać nie mozna
 
Hej dziewczyny,ja juz trzeci dzien mecze sie z okropnym bolem glowy,chyba po luteinie,tragedia. wczoraj cale popoludnie przespalam,bo nie wiedzialam jak mam siedziec.wstalam wieczorem,napilam sie mleka i dalej zasnelam. dzis ciut lepiej ale czuje jak mi sciska glowe:wściekła/y:
 
reklama
Maniulka, samych radosnych chwil u lekarza życzę, pisz potem zaraz co i jak. :-)
Daria, możliwe, że po luteinie bo mnie też często teraz boli głowa, dziś np. też. Jaką dawkę luteiny bierzesz? Ja biorę 2 x 2 podjęzykową ale dopochwowo. I czy bierzesz cokolwiek na ból głowy? Ja byłam zdziwiona, bo w szpitalu chcieli mi dać polopirynę, w końcu nie wzięłam, ale wzięłam apap.
Pozdrawiam.
 
Do góry