reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Witam
Chwile strachu minęły, pozbyłam się tej strasznej toksoplazmozy. Wynik wyszedł negatywny. Jestem spokojniejsza.
Wysłałam mojego sześciolatka do szkoły a sama mam mnóstwo pracy.
Wiecie , że ja też coś czuje! Przeważnie wieczorem takie łaskotanie w dole brzuszka..pewnie Perełka fika koziołki. W pierwszej ciąży ruchy czułam w 17 tygodniu, teraz mam 14 tydz. Ale czekam na poważnego kopniaka..
Mój synek wczoraj prezentował na mnie jak to się robi cesarkę (masa smiechu).
Czytałam "Poród na wesoło" - ubaw po pachy. Muszę przyznać, że mnie spotkała podobna historia. Oksytocyna, skurcze i takie inne. Mąż chciał dzwonić do swojej "kochanej" mamusi ale mu to zaraz wybiłam z głowy wymiotując mu na kolana..
Mnie też boli brzuch i też myślałam o no-spie (mój gin powiedział zeto dobry pomysł). Ale poboleć podobno trochę musi bo wszystko się powiększa.Dobra lece do pracy.
Pozdrawiam słonecznie, bo w Gorzowie pogoda bleeee..
 
reklama
Vinniki ja biore 2x1 podjezykowa,swinstwo cholerne:baffled::baffled::baffled:,tak dlugo sie rozpuszcza. Apap podobno jest nieszkodliwy,ale ja wole nie brac.juz naprawde musze zdychac zeby wziac 1 tabletke,a jezeli chodzi o nospe to chyba jest nieszkodliwa bo ja mam przypisana 3x1:szok: a po luteinie jest mi strasznie niedobrze i zazwyczaj po ok 10 min od wziecia laduje ona w muszli,a jak nie bralam luteiny to zadnych wymiotow:no:
 
Ostatnia edycja:
Witajcie!

u mnie wszystko ok, dwa dni-pon i wt - byłam u tesciów, a w zasadzie cały dzien spedziłąm z bratankiem meza-mały słodziaczek. Cały czas grzecznie spi, tylko troche mało je-ale tylko jak go karmi jego mama, jak karmi babcia to wypija wszystko-mały cwaniak.

poza tym w piatek jade do lekarza w zwiazku z tym ze od niedzieli mam dosc silne i o dziwo regularne skurcze i boje sie ze cos jest nie tak

domek mi brudem zarasta a na weekend bede miała gosci wiesc dzis sprzatam zwłaszcza ze jutro prawdopodobnie znowu cały dzien bede poza domem

ehhh...a poza tym to nic mi sie nie chce ale to chyba standard na tym etapie ciazy
 
gratuluje Wam dziewczyny takich dorodnych juz malenstw... :D
U mnie jeszcze 6 dni i kolejne usg :D mam nadzieje,ze wroce z niego tak szczesliwa jak i Wy :D
My dzis zaczynamy 12 tydzien :D
 
Cześć dziewczynki!!!
Ja dzisiaj wybieram się do lekarza, to moje przeziębienie jest strasznie uparte:angry: Do bólu gardła i kaszlu dołączył mi się katar i powoli zaczynam czuć się jak zombi, a co do wyglądu...nic lepiej, jestem blada i pryszczata:baffled::-D

Wiecie, ja też od czasu do czasu coś wyczuwam, tylko nie wiem czy to maluszek, czy jelita:laugh2:ale wmawiam sobie, ze maluszek:-)Najczęsciej czuję takie motylki wieczorem, albo popołudniu jak leżę w łóżeczku i odpoczywam:tak:

Jeszcze 8 dni i będę widziała moje maleństwo, mam nadzieję, ze lekarz nagra mi ładny filmik, to wrzucę go na you tube i podam Wam link:tak:

Vinniki, cieszę się, ze z maleństwem ok, takie informacje naprawdę cieszą:tak:

emil_e, tokspolazmoza....fajnie ,że już jej nie ma;-)

Ja dzisiaj biorę ostatnią tabletkę duphastonu, no ciekawe jak to będzie:sorry2:, ale zastrzyki jeszcze biorę, mój mąż już się pyta kiedy skończę się kłuć, mówi na mnie "moja ćpunka":laugh2:

Mam do Was pytanie, jakie bierzecie witaminki?? Bo ja biorę Feminatal N.

Pozdrawiam i zyczę miłego dnia:-D
 
Ja właśnie biorę od dwóch tygodni Feminatal N, muszę Ci powiedzieć, ze nawet dobrze się po nim czuję, w aptece powiedzieli, ze to są jedne z lepszych tabletek.
 
hejka


Super , że dzidzie rosnął tak pieknie noi wszystko wporząsiu....


co do wiamin to najbogatrze witaminowo i chyba najlepiej przyswajalne sa z materny (kiedys tak sie nazwyaly a teraz centrum materna jakos tak...brałam je w pierwszej ciazy) nie wiem na ile to prawda ale po nich podobno duze dzieci sie rodzily....

teraz biore feminatal 800 a za tydzien zaczne feminatal n ....

podobnie jak Wy wieczorem czuje cos w podbrzuszu zastaawiam sie tez czy to maluszek czy jelita....



mi lekarz powiedzial ze jak boli brzuch brac nospe....narazie nie biore nawet jak czasem czuje ze sa jakies male skurcze czy tez oli....trzeba pamietac ze nospa rozkurczowo dziala na miescie a serducho to tez miesien....



dobra zmykam zycze pogodnego dnia jak u mnie dzisiaj (przynajmniej jeszcze slonko swieci)
 
kazdy lekarz ma inne zdanie o witaminach...moj akurat polecał elevit i prenatal...dlaczego te? nie mam pojęcia...ja jeszcze nie łykam i nie wiem czy wogole bede łykac bo stale biore zelazo z wit c i kwasem foliowym-biofer folic, magnez i potas-magne balas i wit a + e, wiec chyba nic wiecej nie potrzeba, zwłaszcza ze pije herbatke hippa dla kobiet w ciazy i ona tez ma rózne składniki...

dzis od rana zjadałam: kiszonego ogórka, 3 łyzki guacamole z nachosami, serniczek na zimno, herbatke hippa, sałatke jajeczna, i 2 pomarancze---normalnie jakym była w ciazy, prawda?:-D:-D:-D
 
reklama
Hej dziewczynki, dzisiaj idę na kolejną wizytę, ale nastrój mam nieciekawy od dwóch dni męczy mnie grypa, nie kaszle, mam jedynie upierdliwy katar, wyglądam jak monstrum, nos czerwony, oczy podkrążone, usta wysuszone na wiór, a głowa najlepiej jakby mi ją odcieli, przeklęte zatoki. Zaraz po wizycie idę do internisty. Normalny szok już nie daję rady.
Co do witaminek narazie tylko folik, ale pewno dziś przepisze mi Feminatal N, ostatnio w pierwszej ciąży zmienił mi z Materny na Feminatal.

Dziewczynki bardzo się cieszę, że z Waszymi maluszkami wszystko jest w najlepszym porządku!:-D

Uciekam bo z a godzinę muszę być u ginka, pa kochane.;-)
 
Do góry