reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Witajcie a ja zajadam banany z śmietaną i zagryzam zupą grzybową :szok:bojku jakie ja mam smaki jakby mnie ktoś teraz widział zaraz by powiedział że ona jest w ciąży :-)
Pozdrawiam zmykam sprzątać dzis mam tyle energii że musze to wykorzystać
 
reklama
Witajcie,

Anna81 - moim zdaniem to wzdęcie. Miałam podobnie - czułam się baaaardzo źle, wrażenie przepełnienia, ciężkości, itd. Już gdzieś pisałam, że moją receptą jest jedzenie bardzo małych posiłków, zero ciężkostrawnych potraw, jak najmniej smażonego, woda, owoce. Po 3 dniach minęło:) Ale trzeba zapomnieć o objadaniu się:tak:

Ja czuję się OK. Weekend spędziłam w Zakopanem - pogoda kiepska, ale było fajnie. Oczywiście nie wybrałam się w góry (choć uwielbiam górskie wędrówki). Zrobiliśmy sobie spacer nad Morskie Oko, a wróciliśmy stamtąd dorożką - znacznie lepiej mi się szło, bo dorożka strasznie trzęsła. Napiszcie, czy taka przejażdżka mogła zaszkodzić dzidziusiowi? Trzęsło okropnie i lekko bolał mnie brzuch, ale dziś czuję się b. dobrze.

Tak, więc w weekend miałam namiastkę gór:-) Już od kilku lat w każde wakacje chodzimy z moim M po górach, no ale teraz Dzidziuś w brzuszku i trzeba się oszczędzać.

Ja czuję się OK, mdłości nie miałam i już pewnie nie będę mieć. Jedynie te wzdęcia mnie dopadły, ale minęły dość szybko i jest dobrze. Bywam jedynie trochę senna w ciągu dnia, ale prócz tego to ciąża na razie bardzo mi służy:-D

Aha, dopiszę jeszcze, że ja biorę folik już od jakichś 5 miesięcy (zaczęłam przed ciążą) i nie mam po nim żadnych dolegliwości.
 
Witam Was dziewczynki!!!

Przyszłam tylko żeby dać znać, ze zyję...złapałam dzisiaj dołka i nie mam na nic ochoty....ech, może jutro bedzie lepiej!!!
 
Witam!
U mnie jak narazie wszystkie dolegliwosci minely,czuje sie dobrze i nawet mialam jakis nagly przyplyw energii ze posprzatalam caly dom:-) .
Nie wiem czemu,ale zawsze wieczorem boli mnie brzuch,moze i to jest normalne dlategon ze zaczelam pracowac noi caly czas na nogach.

Powiekszyl mi sie znow brzuszek,ale jekos mi dziwnie rosnie ze z jednej strony jest wiekszy,podobno to normalne,a Wy tez tak macie:confused:
 
Witam po dlugiej przerwie

Ewelcia to super ze juz cuzjesz sie dobrze...
U mnie jak na razie ebz mnian, ciegle cos mnie dopada...
Tez dzis sprztalam dom...
Moj brzuch jest duzy :szok:i tez z jednej strony jest mnijszy...
 
Anna81 - dokładnie takie dolegliwości przytrafiały mi się w pierwszej ciąży. Myślę, że minie, jak wszystkie inne.
Mi też brzuszek rośnie, nawet dziś przyszła spódnica ciążowa, którą zamówiłam na allegro - jestem bardzo zadowolona, bo prawie w nic już się nie mieszczę. A spódnica bardzo fajna.
Ja cały czas mam nudności, ale myślę, że to przez luteinę, którą biorę. Mdłości i okropny smak w ustach, którego nie mogę się pozbyć nawet po długim myciu zębów. I cały czas jestem senna.
Życzę wszystkim miłego wieczoru :))​
 
Dzięki za podpowiedzi. Właśnie tak jak napisałaś Vinniki dolegliwości minęły jak ręką odjął i dziś czuję się całkiem dobrze. :-) Jutro nareszcie wizyta u gina. Nie mogę się już doczekać. Mam nadzieję że wszystko będzie OK;-). Brzuszek też troszeczkę mi się powiększył ale raczej z każdej strony jednakowo. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłej i przespanej nocki, bo niestety czasem z tym snem bywa ciężko.
 
reklama
Mam tak samo - mało snu w nocy i wciąż biegam do toalety - myślę, że budzę się na tę przyjemność 4-5 razy. W dzień natomiast chce mi się spać.
 
Do góry