reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Ewelcia trzymaj się kochana,będzie dobrze no i sex się sprawdził :-D:-D:-D
sprawdzila sie w 100% hehe

O matko :szok :szok: truda teraz ewelcia :rofl: dwa razy sex pod rząd i poskutkowało.. no to ja jeszcze dzisiaj mojego musze dopaść :-D :-D

U mnie bylom tylko raz.
Meza jak obudzilam po 3nad ranem zeby mu powiedziec ze wody odeszly a ten do mnie z tekstem a moglismy sie jeszcze wczoraj kochac hehehe i pyta sie czy teraz jeszcze mozna:-D:-D:-Dno rozwalil mnie.
zaczelam nadrabiac ten watek ale strasznie duzo tego chyba nie dam rady,bede starala sie pisac na bierzaca w miare moich mozliwosci.
Dzieki ze trzymalyscie kciuki za mnie/nas:-)i ze bylyscie ciekawe czy juz urodzilam-milo z waszej strony:-).

Po tym jak wam posta napisalam rano zaraz pielegniarka byla,obejrzala malego,zwazyla,zmierzyla sprawdzila bioderka i jajka i stwierdzila ze wszystko ok,tylko ze maly ma troszke zolta skorke na twarzy ale powiedziala ze jak bede karmic piersia to bedzie ok.
2 marca znow nas odwiedzi.
 
reklama
Ewelcia super, że z Tobą i Małym jest już dobrze, powiedź nam tylko jak ma na imię? bo Twój Meżulek przesłał wiadomość, że miałaś cc. i ile ważył?

Buziaki.
 
Własnie bo nie pochwaliłaś sie :-).
Zaraz zmykam do sklepu po frytki dziś kurczak smażony - niestety brak piekarnika i frytki. Więcej nic nie robię bo puchnę cala niemal, ze nogi ręce i czuje to cały dzień jak bym chodzila na gąbce :(((. Musze koniecznie zapytać lekarza
 
Wlasnie mialam tam uzupelnic brakujace wiec maluszek ma na imie Szymonek:-).Ile wazyl wiecie,mierzy 48cm(maluszek z niego)ale jest kochanym bobaskiem,taka kruszynka hehe.
Oooo chyba sie budzi i bedzie cyc:-D:-D:-D
 
ewelcia - to teraz się nie nudzisz ;-) pracy przy maluszku jest sporo, a będzie jeszcze więcej

dzięki za info o fryzjerze... muszę coś zrobić bo nie mogę patrzeć w lustro:baffled:

a my dziś znów walczymy z synalkiem - jutro przyjadą dzieci siostry więc będzie miał towarzystwo...

moniś80- ja mam położną z lutyckiej, z św. rodziny znam tylko lekarza
 
Witaj Ewelcia-nareszcie z nami :-)

Jeśli chodzi o imię- to BOMBOWY WYBÓR < jak wiesz u nas też bedzie Szymon hehehe> :-D

Rzeczywiście maluszek z niego ale na cycusiu Mamusi zaraz urośnie jak na drożdzach!!! :tak:


Jak ja Ci zazdroszczę, że masz już go przy sobie....no bo porodu to raczej nie zazdroszcze....bo chyba był ciężki??? Wszystkie bardzo się już denerwowałyśmy co z Tobą!!!! :szok:
 
Ewelcia widzę, że przy dzidziusiu jest dużo roboty, ale przynajmniej człowiek się nie nudzi:-D
Buziaczki dla Szymonka!!!




 
a no maluszek jak by jeszcze z 2 tyg posiedzial w brzuszku to byl urosl i napewno tez wiecej wazyl.ale i tak jestem b.szczesliwa.
wlasnie od 12 probuje go obudzic bo pora karmienia a ten spi:szok:w nocy sie budzil co 2godz.

napewno tego porodu do lekkich nie zalicze po porodzie maz sie pyta chcesz jeszcze jednego bobaska.
ja pare godzin rodzilam sn potem cc
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wazne ze juz jestes z nami i przytulasz Szymka:-),teraz juz bedzie tylko przyjemnie (wylaczajac nocki;-))oczywiscie:-).
Jak pomysle ze ja jeszcze 4 tyg.mam dzwigac brzucholek to mnie skreca,juz bym chciala miec z glowy i zajmowac sie maluszkiem:-)
 
Do góry