reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

magmil II stopień to idealnie na ten okres ciąży chodzi tutaj jakby o zuzycie sie łożyska, jego stan...ja tez mam II stopien...
 
reklama
ja juz mam szpital wybrany i bylam go odwiedzic:-) moja mama sie troche przerazila ostatnio bo to zniego tego noworodka ukradli. Ale jej obiecałam ze sowjego bede dobrze pilnowac i zobaczy wnuczke szybko;-) Wybor taki bo wg "rodzic po ludzku" najlepszy szpital w Polsce nie wiem jak jest naprawde ale moja ginka jest z niego wiec to zadecydowalo
a co to za szpital.....ciekawi mnie bo ja tez z krakowa jestem i pierwszego synka na ujastek rodzilam...
 
gosia88 - nie martw się tymi skurczami, jak zaczną się "prawdziwe" to poczujesz:-D Ja w 1 ciąży w 28 tc strasznie puchłam i lekarka kazała podejść mi do szpitala na badania - więc poszłam na zakupy, potem do koleżanek na ploty, potem spacerek do szpitala bo była ładna pogoda - a tam na ktg okazało się że mam mega skurcze a ja ich nie czułam.... ale uwierz że przy drugim jestem bardziej wyczulona...

volcan - ja w 23 tc byłam na lutyckiej i tam mnie ginka głupio potraktowała mimo że miałam skurcze, kazała zwiększyć dawkę leku z 2 na 6 tabl bez ktg... mąż się wkurzył i pojechaliśmy na polną i tam mnie wyzwali że z takimi skurczami chodzę i mogę zbyt wcześnie urodzić... zatrzymali mnie pomimo że zamykali właśnie izbę przyjęć ze względu na brak miejsc (zamknęli na 3 dni...):baffled: ale po badaniu na izbie trafiłam na niezbyt miłą lekarkę na oddziale która była lekceważąca i niezbyt miła... więc może też na nią trafiłaś....

byłam u ginka powtórzył wymaz, nie badał mnie więc dzisiaj nie boli mnie aż tak bardzo... może ja tam się zmniejszyłam... albo zbyt się denerwuję i w czasie badania spinam i przez to potem boli 2 dni...

macie może bóle rano pęcherza - ostatnio częściej biegam do wc bo mały się obniżył, ale rano mnie tak bardzo kuje...

jadę zaraz po faworki i pączki
mały jest na 1-dniowych wakacjach i muszę nadrobić sprzątanie

a co do tych które uwielbiają torty bezowe ja mam ulubiony megapyszny
Katalog produktów - Cukiernia SOWA

muszę go zamówić u mężulka na weekend...:-D:-D:-D:tak::tak::tak:;-);-)
 
Witajcie dziewczyny,
w końcu od dłuższego czasu ładnie dzisiaj przespałam nockę. Na śniadanko zjadłam 2pączusie i wypiłam kawkę zbożową. Teraz czyatam zaległości na forum. Co ja dzisiaj będę robić?, czasem, to mi się samej tak nudzi, że szok. Mąż i znajomi w pracy, a ja się w domku obijam. Mam nadzieje, że jak dzidziuś w marcu przyjdzie na świat, to będę miała więcej zajęcia:tak:

Volcan ja bym na Twoim miejscu też pojechała do szpitala, a nie brała się za ogarnianie mieszkania.




 
Gosia88 - ja dzis kończę 37 tydzien (jupi!:-) ciąża zatem donoszona!:-)) i tez zero objawów zblizaj ącego się porodu:no: Czuję się jak w 6 czy 7 miesiacu, cięzej chodzic po schodach, ale generalnie zero dolegliwosci, nie mam pojecia, co to są skurcze...
Ja tez tydzien temu mialam lozysko II stopnia - noi to ponoc znaczy, ze do terminu powinnam spokojnie dociągnąc. A ja tak bym chciala z tydzien wczesniej urodzic...

Volcan - ty masz chyba nerwy ze stali, jakby mi sie plamienie pojawilo, to w te pędy do szpitala i niech wyjasniają, co się dzieje!!!

A mnie na pączki nie ciągnie, na slodycze generalnie malo, bo zgage potrafią wywolac. Za to wczoraj zrobilam mezowi takie kulki-szyszki z platków owsianych - są przepyszne i sama się dzis skusilam :-)
A co do slodyczy, to musze pochwalic mojego meza - on uwielbia slodkie, codziennie zjada sporo roznych slodkosci. No ale ze nie chcielibysmy dziecka przyzwyczajac do slodyczy i raczej racjonalnie malucha odzywiac, to maz sie ze mna zgodzil, ze to sie nie uda, jesli dziecko bedzie widzialo, ze tatus wpierdziela slodycze, a dziecko nie moze. Gdzie tu logika? No wiec maz ambitnie probuje ograniczyc slodycze i nawet mu sie udaje:-) Stad te kulki z platkow owsianych, one są baaardzo slodkie, no ale zawsze lepsze to niz jakis batonik.
 
tez mam wpisane 2 stopień i nie wiedzialam co to oznacza z wizyty 5 lutego... A tak wogle to hej witam was z popołudniowa porą.Czy wy tez się budzicie rano ze spuchniętymi dłońmi? massakra ręce mam jak piłki a palce jak serdelki do tego to b częste wstawanie do wc w nocy jestem tym zmeczona juz a po narodzinach coreczki lzej nie bedzie. Sara27trzymaj się dasz rade z miesiaca na miesiac powinno byc lepiej :) w sensie lezej powodzenia i pozdrawiam.
 
Nika

ja też mam to samo z rękoma. Dzieje mi się to od około tygodnia. Lekarz zakazał mi stosowania soli, bo ona zatrzymuje wodę w organiźmie i stąd te opuchnięte palce. Mnie na scześćie tylko palce u rąk puchną.
 
reklama
MR...nika......mnie tez w tydzien przybrało prawie 1,5 kg...ale jak mnie lekarz zobaczył i obejrzał moje dłonie i stopy, które nie wydawały mi sie az tak opuchniete to powiedział ze mam sie nie przejmowac bo z mojej wagi ok 4 kg to woda...jesli nie wiecej...
 
Do góry