reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

w minsku z przychodniami jest tragednia...ja swoja mam po 2 stronie ulicy...przyjmuje tu lekarka ktora od 3 lat przyjezdza do nas prywatnie....tutaj jest tylko 2 razy w tygoniu po 3 godziny .....a glowna przychodnia jest kawal drogi stad...tam szczepia dzieci...ale wszystkie lekarki uciekly...zostala jedna ....ktora nie umie nalotu z mleka od plesniawki odroznic.....wiec chcac zaszczepic musze isc tu po poludniu zbadac malego i nastepnego dnia leciec tam....wizyty patronazawe mialam 2 w odstepie pol roku bo polozna miala nie po drodze i sie wybrac nie mogla...
ja nie wiem dlaczego tak jest...ale dzieci i tak zazwyczaj choruja w weekendy i trzeba prywatnie sie spotykac z lekarzem...a to wydatek 80zl....nie mowiac juz o lekach.....od wrzesnia chyba wydalismy ok 600zl na leki....
tort bezowy to taka jakby wielka beza z karmelem i masa ale nie taka maslaną....
 
reklama
hehe no a co ?? dzieci tez chcą być lepiej traktowane i mieć prywatnego lekarza:-D;-)

Hmm musze kiedys spróbowac tortu bezowego:tak: mąż nie lubi bezów ale ja tak, choc w umiarze:tak:

Własnie szukam jakiegoś przepisu na tort z bita śmietaną, 3 marca mąż ma urodziny. Chyba pójde na łatwiznę i kupię gotowe spody a jedynie bita śmietanę zrobie sama i przyozdobienie.:zawstydzona/y:

a co do przychodnie to nie za fajnie, ciekawe jak jest u mnie bo Halinów o wiele mniejszy niż Mińsk:(
 
hehe no a co ?? dzieci tez chcą być lepiej traktowane i mieć prywatnego lekarza:-D;-)

Hmm musze kiedys spróbowac tortu bezowego:tak: mąż nie lubi bezów ale ja tak, choc w umiarze:tak:

Własnie szukam jakiegoś przepisu na tort z bita śmietaną, 3 marca mąż ma urodziny. Chyba pójde na łatwiznę i kupię gotowe spody a jedynie bita śmietanę zrobie sama i przyozdobienie.:zawstydzona/y:

a co do przychodnie to nie za fajnie, ciekawe jak jest u mnie bo Halinów o wiele mniejszy niż Mińsk:(

madzik a z ktorego roku jest maz? ja tez mam urodzinki 3 marca :-)


ja zapisalam sie do przychodni z maluchem w sumie dla doroslych Hubert byl najmlodszym pacjentem haha ale mielismy super , specjalistow na miejscu.... minus ze z nim jezdzilismy do przychodni nikt nie przychodzil do nas, ale nie bylo zle...

teraz nie wiem co zrobic bo jestem zapisana do przychodni w Legionowie blizej mam w Nieporecie i pewnie wtedy przyszla by polozna...ale tak to hmmm tez zapiszemy malucha chyba do legionowa....wiec pewnie znowu bez poloznej....
 
Volcan

ja byłam w czwartek u dentysty i tak nastraszyłam moją stomatolog, że męża mojego chciała wzywać :-)
 
madzik zapytam meza w ktorej to cukierni w wawie ten tort kupuje ...to moze kup bezowy...a wlasciwie bezowo waniliowy...sie nazywa..albo bezowo lodowy...jakos tak bo ta masa jakby lodowa sie wydaje....
my w galeri mokotow zamawiamy bo maz pracuje zaraz obok...ale to sieciowka wiec moze blizej ciebie tez bedzie...
bo to 2 miejsce to restauracja ...tam za kawalek sie placi tyle co w cukierni za caly wiec nie bede polecac....mimo iz smak wysmienity
 
haha madzik tak jak ja tez 29 stuknie mi..... juz nie pytam sie o godzine haha pewnie starsza i tak jestem bo ja jakies 30 min po polnocy przyszlam na swiat podobno....chyba to byl poniedzialek :-)
pozdrow brata blizniaka ;-)
 
Tanu ojj takiego mi smaka narobiłaś na ten torcik bezowy że normalnie szok:szok: Aż ślinotoku prawie dostaję:-D Plisss zapytaj sie męza jak najszybciej bo to mojego po to wyslę:-D hmm w galerii mokotów?? pliss zapytaj się.. Mój mąż wraca z pracy z Jerozolimskich, kolo galerii Mokotów:-D
A co do slodkości ja do popołudnia jutro mogę zapomnieć o pączkach bo mąż jedzie na angielski a przed 6 rano to chyba pączków raczej nie kupi:crazy: więc jak cos to dopiero wieczorem bo nie wyłaże z domu teraz, do sklepu kawałek.


Myfa ojj o której godzinie to nie wiem:baffled: musiałabym zobaczyc w jego książeczce, az zerknę dziś z ciekawości:tak:

A dla męża to będzie tort niespodzianka, miałam zamówić ale u nas kiepskie cukiernie tu niedaleko Sulejówka/Halinowa (tzn ja nie znam tutaj dobrej, bo krótko tu mieszkamy) więc normalnie sama zrobię- on lubi z bita śmietaną:tak: tylko trzeba jakoś po kryjomu kupić blaty tortowe i wszystkie inne składniki. Mam nadzieję ze się nei domyśli;-)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny jest oddzielny wątek - "lista do wątku zamkniętego" tam się zapiszcie, bo Mordoklejka tam przyjmuje zgłoszenia ....

EVE81 i Nika zróbcie dokładnie tak jak napisała Magda19lenka i wtedy będziecie już zapisane do wątku zamknietego;-)

Volcan, więc Ty dużo odpoczywaj, niech maluszek jeszcze trochę posiedzi w brzuszku, bo ma czas. I nie stresuj się dentystą

Ja dzisiaj na obiad żurek robie, bo mąż ma wielką ochotę. Ja tam za żurkiem nie przepadam, ale zjeść zjem:-)

[FONT=&quot][/FONT]


 
reklama
a ja lubie tort bezowy ale taki z platow bezwowych przekladanych pyszna masa kawowo-czekoladowa mniam.....


oj ale mi smaka narobilyscie az skusze sie na niego jak u rodzicow bede bo jak juz urodze to o slodyczach bede musiala zapomniec
 
Do góry