reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Tak, tak, Sara, konieczny jest nowy wątek, bo potem na tym ogólnym ciężko będzie cokolwiek znaleźć. A im więcej mamuś rozpakowanych będzie, tym więcej pożytecznych raz z opieki nad maluszkami się pojawi, wiec to wszystkim nam bardzo pomoże. JEstem za nowym wątkiem:-)
 
Dziewczyny, o co chodzi z tym tematem prywantym, czy jakoś tak?? Jak się mozna tam zgłosić?? Jestem jeszcze stosunkowo niedawno na forum, wybaczcie jesli to głupie pytanie :zawstydzona/y:
 
EVE dzieki za odpowiedzi dotyczące migreny.
Jeśli chodzi o wątek zamknięty, to jest to wątek do którego mają dostęp tylko niektóre osoby. Modroklejka zrobiła listę dla osób do wątku zamkniętego, na którą możesz się jeszcze zapisać. Potem lista ta zostanie wysłana do admina. I tylko osoby z tej listy będą mogły zaglądać na wątek zamknięty.Obce osoby nie będą miały tam dostępu.
Mam nadzieje, że w miarę dobrze to wytłumaczyłam;-)
dev084pb___.png
[/url]


 
Ostatnia edycja:
Kochane tez o tym myslalam ale nie wiem czy umiem zalozyc nowy watek...Bo ja nawet cytaty nie wiem jak sie robi:-D Nie jestem zbyt biegla w komputerowych sprawach:baffled:
 
Dziewczyny jest oddzielny wątek - "lista do wątku zamkniętego" tam się zapiszcie, bo Mordoklejka tam przyjmuje zgłoszenia ....
 
Kochane tez o tym myslalam ale nie wiem czy umiem zalozyc nowy watek...Bo ja nawet cytaty nie wiem jak sie robi:-D Nie jestem zbyt biegla w komputerowych sprawach:baffled:

Sara, no mąż informatyk, a żona to co :-D
Pod spodem wszystkich wątków marcowych jest różowy prostokącik "nowy wątek" robisz klik, a dalej to nie wiem, ale powinnaś sobie poradzić :-):-) :tak:
 
reklama
Dziewczyny, założyłam wątek "opieka nad maluszkiem, karmienia, dolegliwości (kolki, kupki itp..)".
Sara - możesz swój post z głównego skopiować tam to już będą pierwsze doświadczenia i porady :-):-):-)
 
Do góry