reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Ale te lutówki się spieszą:) Już 3 szczęśliwe mamusie!!! Jeszcze troszkę i się marcowe mamusie zaczną rozpakowywać;-)
Ola dobrze, że z dzidzią wszystko dobrze.
Edis ciasto z pewnością pycha wyszło.
Vinniki ja dzisiaj też już wszystkie świąteczne ozdoby pochowałam.



 
reklama
Jak powiedziałam mężowi że już 3 lutówki rozpakowane to był w szoku:szok::szok::szok:i mówi no jak przecież jest styczeń ach te chłopaki ale faktycznie szok patrzeć tylko jak i u nas się zacznie ja wprawdzie też koniec marca ale......oby dotrwać do tego czasu
ola_o szkoda że mała buźki nie pokazała ale dobrze że chociaż dołem pokazała co tam ma :-)
 
Volcan nie placz,moze jak bedziesz brala wiecej fenoterolu to skurcze mina i bedzie ok,ale jak bedzie taka koniecznosc to wracaj do szpitala tam napewno Ci pomoga.Dasz rade.Pamietaj ze dzidzia to wszystko odczuwa.

Dzis podczas smarowania brzucha dostrzeglam ze jakos mam go chyba nizej niz zwykle.Czy to nie zawczesnie zeby brzuch mi sie obnizyl?

ewelcia mój brzuszek też jest coraz niżej już cała dłoń wejdzie pomiedzy brzuszek a piersi :eek: a moja mama już przeżywa że za wcześniej i mnie tylko straszy :sorry:
 
ola dobrze że z małą wszystko wporząku i rośnie zdrowo ( duża jest ):-);-)
a ja dzisiaj spędzłam dzień na lenistwie mąż malował pokoik dzidzi a ja przed telewizorkiem :-p tylko ugotowałam obiadek i lenistwo ale za to jutro tzreba będzie posprzątać po tym malowaniu :eek::tak:
 
kładę się spać bo coś mi się nasila ból brzucha w prawej pachwinie - już nie kuje, ale powraca i ciągnie:baffled:

Mysle ze dzidzia uciska na jakis nerw i dla tego kuje,mnie w tamtym tygodniu tak kulo.
A my jedziemy na zakupy u nas 20 tak wiec nie jest jeszcze tak pozno,wczesniej nie da rady bo m pozno wraca z pracy.
Vinniki masz racje ostatnie chwile,potem dzidzie nam dadza popalic:-)
 
Witajcie kochane
przepraszam że dziś tak późno ale jakoś czasu nie było
i nawet nie widziałam że już lutówki się powoli rozdwajają o kurde nie za szybko ?? :crazy:
obyśmy my się tak szybko nie rozkleiły ale różnie to bywa
dziś coś spać nie mogłam, a jak zasnęłam to zaraz musiałam wstać siusiu :confused2: ehhh dobrze że tylko raz się budzę a czasami wcale :laugh2:
byłam ostatnio u ginki i okazało się że mam jakąś mała infekcje pochwy :crazy: szlak i teraz muszę table brać, a tak to wszystko jest oki :-)
a teraz lulu i do usłyszenia jutro
mam nadzieję że uda mi się trochę dłużej tu posiedzieć i pogadać z wami
 
reklama
Hej

Ja tak na chwilke bo padam na pyszczek
Zaczne od tego iz Kuba znowu goraczkuje i mam koszmar w dzien i w nocy ten kaszel echhh biedulek
My juz ok mi troszke kaszel i katar zostal ale dam rade na ta godzinke
Wszytsko uszykowane jutro bukiet i torty do odbioru dzis sie nam nie chcialo jechac po nie
Jutro tylko male porzadki itp i wyjazd okolo 12
Male problemy ze swiadkiem mielismy bo zachorowal ale jednak bedzie i da rade
Ja dzis od rana zla jak osa pozniej mi przeszlo
Suknia wisi i juz sie nie elektryzuje
Bola mnie nogi i plecy o kroku nie wspamnie masakra mala dokucza niesamowicie spac nie moge bo mam bezssenosc i Kuba kaszle trzeba do niego wstawac:eek::-(
Co tu jeszcze hmmm to tak wskrucie oczywiscie jak bedzie po wstawie zdjecia i opowiem co i jak bylo:sorry:

To trzymajcie kciuki i do spaisania juz po :-)
Dobranoc
 
Do góry