reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Sofik bardzo się ciesze że wszystko dobrze(super słyszałas serduszko):-) zQo fajnie takie dorosłe córki to napewno duża pomoc ja mam 8 latka niby skory do pomocy tylko czasami to nie wychodzi tak jak powinno ale mimo wszystko liczą sie chęci:-)
 
Aha ale fajnie że chociaż widziałas ja miałam usg ale lekarz nic mi nie pokazał już pisałam o nim krew mnie zalewa :crazy:25 sierpnia mam wizyte mam nadzieje że zrobi mi usg i może już usłusze serduszko:-)
 
Dostała świetną radę na mdłości.... poradzono mi, żebym cały czas cos jadła, tak żeby nie wydzielały się kwasy żołądkowe.... zamisat pełengo posiłku( np nsiadania) mąż robi mi pół kromi rano i jeszcze przed wstaniem z łóżka biorę 2 kęsy i popijam wodą... i ta kromkę jem na kilka razy... tak samo jest z 2 sniadaniem, obiadem i kolacja.... trzeba caly zcas cos jesc... chocby gryza czegos( w sumie bedziemy najedzone, nie zjemy tez za duzo... a mdlosci jakos nie odczuwam wtedy.....
Chociaż nie ukrywam że trudno jest mi stosowac się do t:go w pracy.... szef nic nie wie o ciąży i jak będę ciągle jadla szybko sie domyśli:-)
 
maniulka Napewno na nastepnym USG juz bedziesz mogla usłyszec bijace serduszko. U mnie dotkor sie zdziwila ze tak pieknie sie maluszek ułozył ze byłowidac...

Ale najpier nic nie bylo widac dopiero po 20 min przyszła 2 pani dotkor i moze maluch sie wystraszyl i od razu pokazal sie cały i zdrowy i swoje pikajace serduszko...
Tylko ze ja mialam USG takie i takie ;-)

Nastepne wizyte w szpitalu mam za 6 tyg. ale ja ok. 10 tc pojade do polskiej kliniki na kolejne usg ...
 
Sofik - gratuluję i cieszę się:-) Mam nadzieję, że w czwartek ja też podzielę się równie dobrymi wiadomościami.
 
czesc dziewczyny


Sofik super ze wszytsko ok


ja sie wczoraj wystrasylam...jakies brazowe uplawy zobaczylam naszczescie male i ske skonczyly...potwierdza sie to co mowil lekarz ze jak sie przemecze moze tak byc wiec trzeba uwazac....
we wtorek ide do starego mojego gina mam nadzieje ze da mi cs zamiennego zamiast follika...poza tym mam juz dosyc tych mdlosci.... to prawda ze jak sie je to ich nie ma ja mam jakis mega naplyw sliny i gdyby nie ona nawet nie byloby tak zle...

leniamam mega dobrze ze u rdzicow jestem ma sie kto mlodym moim zajac
 
Sofik gratulacje!!! Troszeczkę Ci zazdroszczę;-) bo ja dopiero będę cokolwiek wiedziała 19 sierpnia. Nie mogę się doczekać. Ciągle też dręczy mnie jedna myśl dotycząca lotu samolotem. Czy to na pewno nie zaszkodzi? Tak bardzo sie niepokoję. A tak poza tym czytam że męczą Was mdłości. Mnie na szczęście nic na razie nie dolega. Chociaż to już prawie 8 tydzień. A może to nie najlepsze objawy. Strasznie się martwię.
 
reklama
anna81/nic sie nie martw ja pierwsza ciąże tez przeszłam bez mdłosci :-)tylko ci pozazdroscic ja do południa to się męczę i nic nie pomaga czy jem czy nie czy piję czy nie cały czas tak samo się czuje :-(dobrze że wieczorki są ok:-)
 
Do góry