reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
nieprawdopodobna nie??normalnie nigdy bym w cos takiego nie uwierzyla gdyby to nie moj przypadek:-Dno nic wszyscy mowia ze tak mialo byc teraz juz czekam na malenstwo ale byl to wielki szok:tak:
 
Witam nowe mamusie marcowe:)
Sofik ale super mialas grilla,my tez mielismy dzis palic ale nie stety siedzielismy w domku ze znajomymi,bo strasznie sie czuje.
Jutro rano jedziemy na wycieczke dwu dniowa,pewnie troszke bedzie meczace dla mnie ale mysle ze dam rade.Pozniej w zaawansowanej ciazy pewnie bedzie mi gorzej a jak pojawi sie dzidzia to juz wogole pewnie nie bedzie jakis szans ze by gdzies dalej wyskoczyc.
 
Ewelcia to jednak jutro Belfast w planach , ja to nie wiem co jutro bedzie zalezy od pogody. Oj ja dzis rano tez sie zle czulam ale stram sie o tym nie myslec i powiem Ci ze to mi pomaga...
A jak dlugo chcecie tu zostan na wyspie?? sorrki za pytanie:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Oczywiscie ze Belfast i okolice.
Mam nadzieje ze jutro pogoda dopisze,od jutro zastosuje taka medode jak Ty,przestane myslec o tym ze sie zle czuje,byc moze u mnie tez to zadziela:-)
Nie mam pojecia jak dlugo tu zostaniemy,ja to juz bym chcial wracac,ale nie dawno kupilismy dom w Polsce i teraz go konczymy i pieniazki sa potrzebne,no i teraz jeszcze nam dojdzie dzidzia:-)cieszymy sie z tego ogromnie.
Sofik mimo wszysko zycze milej niedzieli i poniedzialku:-)
 
witam wszystkie mamusie marzec 2009 :-)
wiecie jak zjadam rano folik po snidaniu jak kazał lekarze robi mi sie tak nie dobrze wy tez tak macie? :-(och to bedzie kiepski dzien...pozdrawiam
 
magialenna możliwe w końcu i na styczniówkach byłam bo młody urodził sie 29 stycznia pomimo rokowań na 1 lutego :) chociaż bardziej aktywna na lutówkach jestem :-)


kruszynka ja mam to samo po foliku robi mi się jeszcze bardziej nie dobrze, na ulotce jest napisane ze jak kazdy lek moze powodowac nudnosci i wymioty..... teraz biore go na wieczor .... dziwne bo w pierwszej ciazy takich rzeczy nie mialam z folikiem...


Sofik wybacz pytanie , ale rodziłaś siłami natury? ja miałam cc i troche sie boje jak to bedzie mam nadzieje ze nic tam sie nie rozejdzie ;-)
 
Ostatnia edycja:
No właśnie ja też pierwszą ciąże miałąm cc i tak sobie myśle czy mi ta blizna się nie rozejdzie i jakie są szanse na poród naturalny ponieważ słyszałam, że jeśli pierwsza ciąża byłą przez cc to duże prawdopodobieństwo, że drugo też będzie przez cc. Może wiecie coś na ten temat więcej?

Pozdrawiam:-)
 
reklama
różnie z tym jest, jakis czas temu urodzia znajoma drugiego malucha naturalnie a pierwsze miala cc wiec ciezko okreslic...napewno powtornie bedzie cc jesli ciecie bylo wynikiem zlego stanu zdrowia matki kłopoty z oczami krazeniowe sprawy....itp.... u mnie było ułożenie miednicowe malucha ... teraz nie wiem jak bedzie.
 
Do góry