reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Ja juz po wizycie wszystko ok tylko te wstrętne cisnienie jak zwykle:wściekła/y:
Usg nie miałam ginka stwierdziła że najlepiej jak zrobię między 20 a 22 tygodniem wtedy dla nich jest to najlepszy czas na sprawdzenie co dzieje się z dzieckiem ale ja za niecałe 3 tygodnie wyjeżdżam i ten termin mi nie pasuje więc kazała zrobić przed wyjazdem czyli będzie 19 tydzień i tak zrobię a w 22 zrobię sobie już prywatnie usg 3D i tak miałam w planie zrobić więc będzie oki :-)Dostałam jeszcze skierowanie na badanie krwi i moczu.
 
a ja wrociałam wsciekła z badan...okazało sie ze musiałam zapłącic 35 zł za badanie krwi na grupe....miałam juz kiedys ozanaczana, ale nie mam tej katrki z laboratorium i musiałam powtórzyc...i wg tego co jest na wykazie NFZ powinnam miec to za darmo w ciazy-a zapłaciłam 35 zł.....niby nic, a sie wkurzyłam
 
Modroklejka - masz rację, oznaczenie grupy krwi w ciąży powinnaś mieć za darmo - ja tak miałam bez żadnego problemu.

Trzymajcie kciuki dziewczyny, jutro idę do gina. Nie wiem, czy mi zrobi USG - choć też bardzo chciałabym poznać płeć, a przede wszystkim jak widzę Dzidziusia, który się rusza, macha rączkami i nóżkami to się jakoś uspokajam :-) No ale zobaczymy. Przynajmniej mnie zbada i zinterpretuje wyniki badań (kolejna morfologia i mocz) - jeszcze ich nie widziałam, bo dostanę na miejscu.

Mam nadzieję, że napiszę jutro do Was z dobrymi wieściami.

Strasznie dziś senna jestem, w pracy myślałam, że zasnę na stojąco, po powrocie do domu zrobiłam szybki obiad i poszłam spać:-)
 
moze ja jakas dziwna i drewniana jestem ,ale ja jeszcze nic nie czuje...moze jakies delikatne bulgotanie, ale nie moge za nic stwierdzic ze to dzidziol....
 
reklama
modroklejka, dokładnie, powinno być za darmo :tak:
anita&maciek, ja mam ruchy od dawna, teraz coraz mocniejsze - wczoraj wieczorem tak się dzidziuś wiercił, że brzuch miałam "kwadratowy", pępek mi raz wychodził do góry raz się zapadał, komedia po prostu :-D i kopniaki od czasu do czasu w różne strony brzucha dostaję
miotlica, trzymam kciuki

a taki artykulik sobie przeczytałam - nie ma jak przymus "bycia modnym" :sorry2: Przyszła mama ma być sexy - - Chcę być Mamą - Onet.pl Dziecko
 
Do góry