reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
ewelcia...moze warto zrobic jakies bardziej aktualne badania ..bo te wrzesniowe to moga byc juz nieaktualne....ja staram sie tak na kilka dni przed wizyta robic.... wiesz sprawdz sobie w necie czy wyniki sa okej...jest duzo stron ktore interpretuja wyniki badan...i glowa do gory....

Wiem,wiem....tylko to nie jest takie proste:-(nie wiem czy pamietasz ale ja mieszkam teraz w Irlandii i tutaj wszystko jest inaczej:-(.
Nawet nie mam tych wynikow,pierwszych tez nie dostalam od lekarza tak wiec lipa,nic nie wiem nic nie moge sprawdzic...
Pocieszam sie tym ze dzidzia zadaje mi coraz mocniejsze kopniaczki,wiem ze zyje a za nie cale 3tyg juz/dopiro ja zobacze.Juz sie nie moge doczekac:-)

Widze ze kazda z nas ma jakies obawy przed porodem.
Nie jestem sama.

Dzis bylam u fryzjerki ze by ocenila i zobaczyla co da sie zrobic z moich wlosow na slub i juz wiem i jestem umowiona.
Prawie wszystko gotowe tylko stres pewnie mnie zje w dzien slubu.

pewnie juz spicie a le i tak wam zycze kolorowych snow:-)
 
Ewelcia wiem co czujesz, tu w Anglii jest tak samo. ja wyniki krwi mialam robione na pierwszej wizycie w połowie sierpnia, poznałam je 8 października i kolejnych raczej nie będzie. a badanie moczu po prostu żenada, wsadziła do moczu papierek odczytała wynik po kolorze i po sprawie :no:. jak wychodzę z jej gabinetu to mam cały dzień zmarnowany bo jestem zła. najważniejsze, że z dzidzią jest wszystko ok. zrobiłam w Polsce usg i to mnie trochę uspokoiło, pan doktor powiedział, że to ładna dzidzia:-).
a teraz jak czuję te kopniaczki to już w ogóle jestem happy :-D:-D:-D:-D.
np dzisiaj mogła bym przysiądź cały dzień się wiercił/a.:tak:
jeśli chodzi o strach przed porodem to ja narazie go nie odczuwam, bardziej nie mogę się doczekać tej chwili jak wezmę moją dzidzię na ręce.
pozdrawiam
 
ja zafoliowalam jeszcze w pierwszej ciazy kartke z grupa krwi i dzieki chyba temu przetrwala....


ja ruchow tez nie czuje czasem cos podobnego ale nie jeestem pewna czy to to...az dzwine bo w pierwszej ciazy czulam szybkoruchy malucha...moze to wynik sadelka ktore mi zostalo po pierwszej ciazy? ;)
 
hehe to wiem ze jestem na liscie:-)
ja czuje sie swietnie w poniedzialek ide do poloznej:tak: zobaczymy co powie
ruchy juz czuje od ok 2 tygodni:-):-):-) ale niestety narazie niewiem czy jest zuzia cz Jakub.....
 
reklama
Modroklejka,przyjdzie i czas na ciebie i poczujesz ruchy:-)
Dziewczyny,mam takie pytanie,moze ktoras z was mi odpowie - jak podrozuje sie samochodem z noworodkiem/niemowlakiem?Bo rozumiem ze fotelik to dla starszych niemowlaczkow (od ktorego m-ca?),ale taki noworodek to jak bezpiecznie ma w samochodzie przebywac?W nosidelku?No chyba nie w rekach mamy...?Dzieki za odpowiedz bo jestem zielona w tym temacie:tak:
 
Do góry