reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Ja dziś mam dzień wolny od pracy ( z okazji "dnia nauczyciela) - Truda dziękuję za życzenia. :-)

Dziękuję wszystkim za ciepłe słowa w związku z porodem mojej siostry. Szczęśliwa rodzinka jest już domu - młoda mama czuje się już bardzo dobrze, choć poród nie należał do lekkich, a Szymonek jest po prostu śliczny i tak podobny do taty, ze nie sądziłam, że noworodek może być tak do kogoś podobny. W ogóle bardzo przeżywam narodziny mojego siostrzeńca i już nie mogę sie doczekać na moje Dzieciątko, chociaż czas szybko leci i to już czwarty miesiąc.

Pogoda od paru dni piękna, wybiorę sie teraz na spacer a potem zabiorę się za obiadek. Pa!
 
reklama
wszystkiego naj dla naszych kochanych belferków :-) zdroweczka dla Was i maluszkow noi oczywiscie spelnienia w racy i zyciu prywatnym...
 
No dziewczyki witam się w końcu:-)

Jestem ostatnio strasznie zmęczona, najchętniej cały czas bym spała, na nic nie mam siły...

Kochane nauczycielki, składam Wam serdeczne życzenia, ale najbardziej życzę Wam mądrych i zdolnych uczniaków i bezstresowej pracy!!! Chociaż wiem, że to raczej niemożliwe:-)
 
czesc:-) Ja dzis szczesliwa bo udalo mi sie umowic na USG 3D na czwartek 23 pazdziernika!Koszt powalajacy bo 250 zl z echem serduszka,ale chyba na Łódź to norma...Bede wtedy w 21 tc,wiec dzidzia moze nie grzeszyc uroda-widzialam USG 3D sprzed 20 tc-takie slodkie ufo te dziciaczki;)))No i moze nareszcie poznam plec 23 .10:-)Dzis o 16 mam wizyte u ginki ale wiem ze bedzie nudna wizyta bo wlasnie bez USG-potrzyma mnie pewnie z 5-10 min,wypisze recepte,wypisze L-4,zbada recznie szyjke i brzuch,spyta czy OK i czesc a dzidzi nie zobacze:baffled: Buziaki dziewuszki i milego dzionka-u nas deszczowo i ponuro za oknem!
 
hi dziewczyny
cieszę się że u Was wszystko ok :-):-):-)
od paru dni wydaje mi się że czuję moją dzidzie ale nie jestem pewna. bo czuje takie lekkie kopniaczki w dole brzucha, czy to możliwe? nie za nisko? czasami czuje dwa razy dziennie około 8 rano i wieczorem 9 -10. Co o tym myślicie?
Pozdrawiam
 
Nika83, wg mnie to Twoj szkrabik:-) Ja tez tak czulam na poczatku,teraz czuje tez wyzej te ruchy.Zreszta wazna jest intuicja,skoro ona ci mowi ze to moze byc dzidzia to jest dzidzia:tak:
 
Witajcie kochane!
Dzień piękny, właśnie wróciłam z leżenia na leżaku w ogródku. Tak mi dobrze, jest mama i gotuje różności.
Myfa, Mirka, Truda bardzo dziękuję za życzenia :-) Było mi miło, bo pomimo tego, że jestem na L-4 przyszło kilku moich uczniów złożyć mi życzenia.
Kaczuszka, aspargin jest dobry na skurcze, nie wiem co poradzić na problemy z pęcherzem - chyba jednak lepiej skonsultować z lekarzem.
Nika 83 - myślę, że czujesz maluszka:tak:
Nika 81 - witaj, mamy ten sam termin porodu.:-)
Truda, no tak to jest z tymi lekarzami. Moja dawna ginka na L-4, chodze do innej w zastepstwie, ale ona nie ma usg w gabinecie - tak mi brakuje widoku maluszka:-(
 
reklama
Powinnaś go wkleić w sygnaturze.
Pewnie nie urodzimy tego samego dnia, bo jestem w zagrozonej ciazy i obawiam sie, że w najlepszym razie bede miec wczesniejsza cesarke. Ale termin terminem;-)
 
Do góry