reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

volcan....ja radze jechac wieczorem do szpitala na ostry dyzur czy na pogotowie zalezy co tam masz(wieczorem musza cie przyjac)....musza i MAJA OBOWIAZEK CIE ZBADAC......ja juz 2 razy bylam i wiem ,ze nie sa chetni.......koniecznie jedz jesli ci nie przechodzi bo po co czekac cala noc...rano pojdziesz potwierdzic prywatnie czy wszystko okej....a jak nie daj Boze ci beda wymyslac...to powiedz,ze w takim razie chcesz na pismie potwierdzenie,ze odmowili ci przyjecia i badania!!!!!!! jestem wsciekla na ta cholerna sluzbe zdrowia......wryyyy:wściekła/y: za co im sie placi......
 
reklama
Volcan trzymam kciuki i współczuję że trafiasz tak pechowo ja naszczęście na swojego nie narzekam i zawsze moge zadzwonić o karzdej porze dnia i nocy
 
No dziewczynki ja po wizycie u mojej midwife. jednym słowem żenada!!!:no:
poznałam moje wyniki krwi z przed 2 miesięcy, wtedy było ok nie było anemii, następnych raczej nie będzie bo krew pobrała mi tylko do sprawdzenia czy dziecko może mieć downa. zmierzyła ciśnienie, posłuchałam serca dzidzi i to wszystko, nawet mnie nie zważyła. a najlepsze jest to że następna wizyta w 28 tyg czyli za ponad dwa miesiące:szok:. Nawet nie ma sensu tam chodzić.
Vulcan jak tam się trzymasz?
 
Volcan Kochanie, jedź na SOR, muszą Cię przyjąć...Ja zawsze jadę i jeszcze nigdy nie odesłali mnie bez badania. Zawsze robią mi badanie palpacyjne i USG.

A my właśnie wróciliśmy z Cyrku...Normalnie czułam się jak mała dziewczynka:-D
 
Volcan,
Pewnie już za późno na radę, ale zrób jak pisze tanu - zgadzam się z nią co do słowa.
Trzymam kciuki, jesteśmy wszystkie z Tobą.
 
Volcan, normalnie zgroza mnie ogarnela gdy czytalam Twoje opisy zachowan lekarzy. Jest to po prostu skandal. Naprawde, gdyby dalej bylo zle skorzystaj z ostrego dyzuru i zgadzam sie z tym, ze w razie odmowy nalezy zazadac jej na pismie z podaniem powodu! Trzymaj sie, mysle o Tobie!
 
Ja właśnie wstałam, bo dziś w pracy muszę być wcześniej, ale strasznie od wczoraj boli mnie gardło - takie okropne pieczenie ciągłe - nie tylko przy przełykaniu. Czy można jakieś tabletki do ssania zastosować? Albo coś innego, co pomaga?
 
Miotlica,mnie na swedzace gardlo bardzo pomogly dropsy Halls z cytryna i eukaliptusem albo miodem,juz nie pamietam ale w zielonym opakowaniu.Doslownie wyssalam 3 dropsy i po bolu.Zapytalam ginki czy moge je brac a ona "watpie zeby pomogly bo to sa cukierki,ale pewnie ze mozna sprobowac".Sprobowalam i pomogly.Faktycznie niby sprzedaja to jako zwykle dropsy (chociaz sa tez w aptekach) ale naprawde wg mnie skuteczne.No i szalwia bys sobie gardlo poplukala moze.Jak nie polkniesz to na pewno nie zaszkodzi to ziolko:-)
 
Miotlica tantum verde mozemy brac, ja je bralam, najleszy jest orofar ale chyba nie mozna go brac nam...chociaz nie sprawdzalam w ulotce...
sol z woda do plukania gardla, szalwia tez jest dobra, noi sok z cytryny z woda i miodem pij....a na noc czosnek rozgniec schowaj w plasteerek szybki i powoli zjedz ....albo kanape z duza iloscia cebuli....
 
reklama
Miotlica tantum verde jest ok i bezpieczne w ciąży jest w tabletkach do ssania lub do psikania
Volcan - jak tam, mam nadzieję że ok
Wczoraj byłam u ginki... niestety jeszcze muszę brać luteinę, poprosiłam o USG przez ten upadek i wszystko ok (po wyjściu z przychodni kupiłam wielkie antypoślizgowe papucie różowe:-p żebym znowu nie fiknęła)Oczywiście płci jeszcze nie znam :no:- taką miałam ochotę zrobić zakupki bo jeszcze nic nie kupiłam:wściekła/y:
Następna wizyta koniec października i może wtedy będziemy odchodzić od leków podtrzymujących
Na USG 3D umówiłam się na 7 listopada - to będzie 20-21 tydzień - chciałam iść wcześniej bo się nie mogę doczekać, ale nie wiem bo podobno należy je robić od 20 tyg - wtedy wszystko fajnie widać:confused:
Po wczorajszym maratonie bolą mnie jeszcze nogi, wróciłam wymęczona strasznie, a dziś od rana mam wielki katarowy nos - więc pewnie coś znów załapałam:wściekła/y:
 
Do góry