reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
jak zrobię test to się okaże czy będziemy mieć rodzeństwo dla Kuby, bo dziwnie się czuję, ale moja @ trwała tydzień więc myślę, że jakby coś to była by krótsza, ale zobaczymy ;p

uuu Kasiulka to lipa w pracy :/

zrobiłam test - negatywny, moje samopoczucie to chyba jakaś depresja ;|
ooioo szkoda:-p
a juz myslalam ze bedziesz 3;-)

widze ze tu tez sporo piszecie.....
zaleglosci mam okropne:baffled:
 
Wiecie co niesamowite to wszystko jest,dopiero co dzieliłyśmy się radością,dolegliwościami,strachem o nasze fasolki a tu już kolejne w brzuszku:-)
Czekamy na kolejną przyszłą mamusie :tak:ciekawe która dołączy do Moonik i Dominiki ???
 
No wlasnie, dziewczyny, do roboty ;) Wystarczy parę śmiesznych ruchów i już... ;)

Z innej beczki - odsmoczkowałyście już wasze maluchy? Bo Tadek ciągle smoczkowy, tzn. smok jest tylko do zasypiania. I zasypia w 5 minut, bez zadnego usypiania. Tylko mu sie daje smoczka, wklada do lozeczka, a on od razu senny sie robi. I nie wyobrazam sobie poki co odstawienia smoka - to jest baaaaardzo wygodne! Zwlaszcza ze drugie tez raczej ze smoczkiem chowane będzie, to chyba zostawie mu tego smoczka, zeby miał jakiegos pocieszacza, bo jakaś zazdrośc na pewno będzie.
Ewelcia, z trego co pamieam, to ty siewzielas jakos juz dawno za smoczka, prawda?
 
moonik moja Zosia nigdy nie chciała ssac smoka z czego teraz sie bardzo cieszę, zostało nam tylko odpieluchowanie, a z uspianiem tez nie ma problemu kładzie się i spi bez zadnego lulania, ale moja koleżanka swoja ceóreczkę odsmoczkowała w taki smieszny sposób ze codziennie odcinała po kawałeczku smoczka, jak juz nie było co obciąc to i problem smoczkowy się skończył.
 
Ada smoka używa, nie tylko do spania. Narazie nie będę sobie z tego powodu żył podcinać. Od noworodka miała silną potrzebę ssania, a ze ja krótko karmiłam piersią widocznie smoczek był jej potrzebny. Przyjdzie czas i na to. Przecież bądź co bądź jest jeszcze mała. Czasami bywa tak, że daję jej smoczek tylko do spania (w południe i wieczorem), bo się nie domaga. Jestem dobrej myśli, wiem że sama z niego zrezygnuje.
 
reklama
moonik i dominika-JA CIE!!! PO PIERWSZE I NAJWAŻNIEJSZE-SEEEERDECZNE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!! ZDRÓWKA DLA wAS I DLA MALUSZKÓW-JESTEM W SZOKU AŻ MI SERCE MOCNIEJ BIJE!!!!!!!!!
 
Do góry