reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Wiem ze do marca jeszcze daleko ale już się zastanawiam kiedy wyprawiać małemu roczek i tak najlepiej by pasowało w Wielkanoc bo chcemy zaprosić parę osób przyjezdnych, wtedy byłaby impreza 1,5 tygodnia po urodzinach - jak myślicie - nie głupio tak późno? Bo urodziny wypadną jakoś w środę, potem jest weekend z niedzielą palmowa a potem Wielkanoc... co myślicie?
Ja mysle ze nie za pozno:no::no::no:tym bardziej ze maja byc przyjezdni to akurat w sam raz:tak:
 
reklama
Wiem ze do marca jeszcze daleko ale już się zastanawiam kiedy wyprawiać małemu roczek i tak najlepiej by pasowało w Wielkanoc bo chcemy zaprosić parę osób przyjezdnych, wtedy byłaby impreza 1,5 tygodnia po urodzinach - jak myślicie - nie głupio tak późno? Bo urodziny wypadną jakoś w środę, potem jest weekend z niedzielą palmowa a potem Wielkanoc... co myślicie?

Dziewczyny ja już o tym myślałam, i jestem za stworzeniu wątku o przygotowaniach do pierwszych urodzin, tylko na zamkniętym może , tam więcej osób zagląda ;-)
 
Dzięki dziewczyny, wolę planować wcześniej żeby te osoby wiedziały i sobie planowały :tak: w takim razie zaplanujemy na Wielkanoc, przy okazji może teście zechcą przyjechać to akurat będzie "jedna robota" bo na święta i tak się coś szykuje i tak :tak:
magdalenka - wątek urodzinowy jak najbardziej się przyda :tak:
 
watek o urodzinkach buhahah no nie zle..... oj chyba ja tak nie podchodze do tego bo juz drugi maluch u nas poza tym to tylko urodzinki....maluch i tak nic nie bedzie pamietal......

ja pamietam jak Hubert na swoich deugich urodzinach zakazal spiewac mu sto lat poporstu nie chcial ubaw byl co nie miara....
 
reklama
Ewelcia teraz to ja gość będę idziemy na gotowe i nawet jeszcze choinki nie mam :-D:-D:-D
Widze ze temat roczku był ja znowu uważam ze pierwszych urodzin nie powinno się przekładać,tu nie chodzi o wielka imprezę rodzinna ale o to ze rok temu na świat przyszło nasze dziecko,pamiętam ze z synem patrzałam nawet na zegarek zeby godziny nie przegapić i na chwilę zatrzymac myśli własnie w tym momencie
 
Do góry