reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Cześć dziewczyny!
Niedawno pokazały się dwie kreski...Cieszę się, że jest nas więcej.ciekawa jestem czy znajdę swoją rówieśniczkę:blink:
Ten test, to prezent na 35 urodziny.
Mam już 2 wspaniałych dzieci!I nie mogę się już doczekac tego trzeciego Bobaska.
Trzymajcie się mocno:-D
 
reklama
Czesc

Sofik a no widzisz Twoja kumpela miala szczescie z tego wzgledu ze trafila na dobrego szefa,ja nie stety nie.Ale wczesniej to w sumie nie narzekalam tak bardzo na NIEGO.Twoja kolezanka i tak miala nie zla prace i jej zmienil na lzejsza,a ja do tej pory caly czas(ponad 2lata)pracowalam na Deli.A czy teraz wyobrazasz sobie ciezarna z brzuchem stojaca przy piecu,dzwigajaca tacki z jedzeniem,albo co gorsza noszaca kartony,fachajaca zapachy itd,itp.Bo ja NIE!!!!!!!!!!!!!a moj szef nie stety TAK.
A jest mozliwosc aby mnie przeniosl na sklep ale oczywiscie NIE bo nie ma kto pracowac na DELI bo dla kazdego jest za ciezko

Bylam dzis u GP dostalam 3tygodnie chorobowego,mam wypoczywac a po chorobowym szef MUSI mi zmienic stanowisko pracy,bo moja GP wystosuje do NIEGO odpowiedni liscik
Cholerka ale sie rozpisalam,Macie przynajmniej co czytac hahaha

Silvianka gratuluje.Fajny prezent na urodzinki.Moj facet dowiedzial sie ze bedzie ojcem w Dzian Ojca.

Masiek to wspaniale ze wszystko jest ok.
Miroslava1979super nowiny,mysle ze torbiel tak dszybko zginie tak jak szybko sie przyplatal
 
O dziewuszki moja doktor mowila ze brzuszki moga nam tak szybko rosnac,bo jemy za duzo owocow i pijemy za duzo sokow owocowych.
Najlepsza jest woda nie gazowana i gotowane jedzenie,zalecane czesciej zupki.
SOFIK jak po wizycie u lekarza?
 
Witam Nowe Mamy Marcóweczki

Ja juz po wizycie u Lekarza - No to na poczatek powiem tak ze sama wiliczylam sobie z jakiegos kalkulatora ze dzidzia urodzi sie 31. marca a lekarz ze 2 kwietnia...
Przyjmiecie Mame Kwietnówke do Siebie :-D
Lekarz pogratulował, zmierzył cisnienie, zwazył i powiedziala ze mam przyjsc do niego za 6 tyg. :dry: Za jakis czas mam dostac pismo ze szpitala na 1 wizyte i 1 USG...
Tez mi powiedziala zebym pila duzo WOdy Mineralnej i jadła gotowanych warzyw , owoce (myc-jak bym tego nie wiedziala), sprawdzac date waznosci na produkltach zeby wsyztko bylo zdrowe i swierze, unikac majonezu w potawach...

Ewelcia dobrze ze poszłas do GP, Bo Twoj szef musi Ci zmienic prace a jelsi tego nie zorbi albo nie moze dac Ci lzejszej to musi Cie odesłac do Sociala...Teraz masz 3 tyg. na niemyslenie o tym tlyko wypoczywaj...
 
Czesc Dziewczyny! Ale mnei sie dzisiaj dzien w pracy dluzyl, juz myslalam ze stamtad nie wyjde, a nozki wchodzily mi nie powiem gdzie... Wkoncu doczekalam sie domeczku i ukochanej kanapy :-D
ewelcia dobrze zrobilas Kochana, mnie narazie w pracy nie kazali mowic o ciazy dopoki nie dostane zaswiadczenia od lekarza ze jestem w ciazy. Zobaczymy co to bedzie jak sie dowiedza...
Sofik czasem taka mala zmiana planow dobrze robi hihihi :-D
 
Sofik pewnie ze cie przyjmiemy a nawet z otwartymi ramionami:-)byc moze lekarz sie pomylil i nie jestes kwietniowa tylko marcowa,poczekamy zobaczymy zreszta czas sam pokaze.

Marta21 sluchaj nie potrzebne ci zadne zaswiadczenie od lekarza ze jestes w ciazy wystarczy ze mu powiesz i pokazesz karte ciazy,a jak on powie ze potrzebuje takiego zaswiadczenia wtedy poprosisz o nie lekarza.
Zmykam bo kolezanka przyjechala na male ploty.
Caluski dla wszystkich
 
Marta tez mi sie tak wydaje ze nie trzeba nic, ja bym tak od razu powiedziala bo miala bym lzejsza prace , kobitki 2w1 maja tu naprawde duza taryfe ulgowa...

Ewelcia ja mam dzis meski wieczór, szwagier i M siedza popijaja piffki i graja w xbox-a :-) a ja nudy...zjadła bym cos ale co :confused: rozne smaki ale najbardziej to słone ostre , czekolada moze nie istniec , ale landrynki tak :-p

Czy Was moze boli brzuch , bo od 3 dni tak :sorry2: ale mowi wszytscy ze sie nie powinnam martwic bo to normalne...
 
Marta tez mi sie tak wydaje ze nie trzeba nic, ja bym tak od razu powiedziala bo miala bym lzejsza prace , kobitki 2w1 maja tu naprawde duza taryfe ulgowa...

Ewelcia ja mam dzis meski wieczór, szwagier i M siedza popijaja piffki i graja w xbox-a :-) a ja nudy...zjadła bym cos ale co :confused: rozne smaki ale najbardziej to słone ostre , czekolada moze nie istniec , ale landrynki tak :-p

Czy Was moze boli brzuch , bo od 3 dni tak :sorry2: ale mowi wszytscy ze sie nie powinnam martwic bo to normalne...



Kochana mnie tez czasem pobolewa brzuch nieraz wszystko jest oki ze nic nie czuje a czasem normalnie szok :sorry2:
 
reklama
Sofik, mnie dla odmiany bolą strasznie plecy, i to też jest normalne, wczoraj byłam u ginka i on powiedział, ze poprostu wiązadła mi juz popuściły....ale ten ból czasami jest naprawdę nie do wytrzymania...ale cóż, trzeba to przeżyć:tak:
 
Do góry