reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Dzieki Marta21 za info. Szukalam w internecie jakis informacji ale nie znalazlam nic konkretnego_Ostatnio caly czas sie pastwi nade mna i wywiera na mnie presje,ciagle klamie i oszukuje mam go dosc.
Spokojna ale masz extra juz slyszalas serduszko,domyslam sie ze to musi byc nie samowite przezycie.
Tak szczerze to mi tez chyba przydalo by sie troszke poleniuchowac:tak:
 
reklama
Miroslawa- trzymam kciuki żeby jutro u ginka Tobie i Fasolce poszło dobrze!!!!
ja dopiero 4 sierpnia idę na kontrolę więc jeszcze troszkę no i łykam tabletki na podtrzymanie ciąży...

Xaldp2.png
 
Cześć dziewczynki ja u ginka w poniedziałek 21-go byłam na pierwszej wizycie (6 tydz.3 dzień), więc na USG widać było jedynie pęcherzyk ciążowy, jestem dobrej myśli, ale trochę obaw mam, z Mikołajkiem, jak byłam w 7 tyg.i 1 dniu widać było dzidzie, nie pęcherzyk, dlatego przyznaje trochę się zdenerwowałam, jednak najważniejsze, że doktor powiedział, że wszystko jest ok.
Termin następnej wizyty na wyznaczony na środę, mam nadzieję, że wtedy zobacze już swoje "cudeńko";-)
Mirka wszystko będzie ok. :tak:
Witam wszystkie nowe Mamusie, całusie ślę...
Pozdrawiam :happy2:
 
Czesc

Kasiullka no to ja juz nie wiem na jaki tydzien sie umowic na 1 wizyte zeby usłyszec bijace serduszko :baffled: Trzymam kciukasy za nastepna wizyte...
Nie denerwuj sie to jest roznica prawie 6 dni wiec wszytko moze sie zmienic a trzeba pamiatac ze kazda ciaza jest inna ;-)

ewelcia86 Moja kumpela pracowala w sklepie i zawsze siedziala na kasie i wykladała towar a jak powiedziala ze jest w ciazy zrobili ja osoba ktora spisuje barkujacy towar i mozna powiedziec ze jest kierowniczka;-)
Szaf ma dac ci taka prace ktora jest odpowiedznia dla kobiety w ciazy a jesli nie ma to powinien odesłac cie do Sociala i wtedy nie pacujesz a Social Ci płaci do konca Ciazy i chyba tez po ale tergo juz nie wiem tak dokładnie :baffled:


Spokojna oj ja to nie wiem ale chyba za duzo jej bo juz jedne jeansy musialam odłozyc na połke, bo brzuch to nie jest napewno jeszcze ciazowy tylo z przejedzinia:baffled:

Miroslava ja to bym sobie polezałą ale moja coreczka nie daje, bo mnie tak przrzuchol bolki ze masakra:baffled: Super wiesci...
 
Ostatnia edycja:
Ech, ale się dzisiaj ucieszyłam:-) Normalnie aż mi ciśnienie skoczyło, ale co tam, najważniejsze, że dzdzia rośnie, no w końcu 10 mm to już coś:-D Ale żeby nie było za słodko, to mi się jakaś torbiel przyplątała:baffled: ale ginek mówi, ze narazie jest ok:tak: No i oczywiście moich zastrzyków to nawet w hurtowniach nie ma:wściekła/y: Muszę po aptekach pojeździć, moze gdzieś znajdę....:zawstydzona/y:
 
hehej.
jestem dzisiaj szczęśliwą mamusią.
fasolka znaczy się crl. ma całe 10.3mm rozwija się pięknie, moje wyniki badań piękne, do tego macica "wydajna w 100" (w ciąży z Leonkiem to właśnie sprawiało największy problem) no i ciśnienie też w porządku.
No i radość też bo dostałam pozwolenie na wyjazd na wakacje no i w sierpniu rodzinka jedzie na mazury:))
 
Masiek super WIADOMOSC , tak trzymac...

A ja dzis i 16:40 ide do lekarza :-) potwierdzic ciaze...
A na 16 sierpnia jestem umowiona na USG ale sie ciesze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kobitki zapisuje sie do was :-)
Ja mam termin na 23 marca:tak:
Pozdrawiam goraco was wszystkie
;-)
 
Do góry