reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Witam Mamuski i narazie male brzuszki :-)

Cypisiak Witaj ale masz fajna DATE 8 marca , ja 8 marca dowiedzialam sie z jestem w ciazy z moja córeczka;-)i od razu wiedzialam ze to bedzie kobitka...

modroklejka oj to wczoraj caly dzien na nogach, wspołczuje...Czekamy na USG;-)

To jak to jest w ktorym tygodniu jechac ma USG zeby byló słychac serduszko?????????
Wsumie pisze ze 21 dni od zapłodnienia mozna juz uslyszec serduszko ...Bo chce jechac na to USG ale nie chce jechac zawczesnie nie powiem ze na darmo bo i tak bym byla szczeswia widzac zarodek....
Witam Sofik,
mój gin powiedział kazał pokazać się ok 6 tygodnia bo wtedy już może będzie można posłuchać troszkę serduszka...mam taka nadzieje.Wybieram się do niego za jakieś 5 dni i mam nadzieje że usłyszę małe co nieco
 
Witam Mamuski i narazie male brzuszki :-)
Witajcie:) No właśnie, Mamuśki - czy jest to możliwe, żeby w 5 tygodniu ciąży powiększył się już brzuszek? Bo mnie wydaje się, że powiększył się wyraźnie a i w spodniach wszystkich zrobiło mi się ciasno i rozpinam guzik. Czy może tak być tak wcześnie, czy to psychika mi to wmawia? :confused: :-)
 
miotlica oj mozliwe mozliwe moj jest juz całkiem spory, ale to chyba tez z przejedzenia:-)

Wioletk to ja tez tak sie umowie na USG po 6 tyg.

U nas słonko ide troszke na spacerek dotlenic sie!!!
 
Mam pytanko do Modroklejki,
wiesz ja też mam lekarza z Grodziska i też doszły mnie słuchy że został ordynatorem. Możesz podać nazwisko swojego gina?Ten mój przyjmuje w Wawie w klinice ADAD.
 
witam!uuufff ale sobie pospalam po pracy:-)
nie martwcie sie moj brzuszek tez jest spory in tez odpinam guzik przy spodniach a to dopiero 8tygo.i 4dni.
marta21.ja mieszkam w castledermot tez w malym miasteczku miedzy carlow a newbridge.
jutro ide do gp bo bardzo zle sie czuje i ciagly stres w pracy,nieporozumienia z szefem i wogole juz nie daje rady,wszystko mnie boli.
a moze sie orientujecie jak jest z prawem pracy w irlandii jak kobieta jest w ciazy?szukam teraz na necie ale zadnych konkretow.
pozdrawiam
 
Witam Wszystkie Marcóweczki:)

Ja zobaczyłam bijące serduszko w 7 tygodniu, jak byłam u ginka w 5 tc to jeszcze nie było widać. Dziewczyny, nie dopinam się w żadne spodnie już. mam brzuszek jak napompowany no i leżę w domu, nie ruszam się prawie wcale i tak jeszcze muszę co najmniej 1,5 tygodnia polegiwać, chyba oszaleje. obejrzałam już wszystkie zaległe seriale-hehehehhe:) mam nadzieje, że jak tak leżę, to się wszystko naprawia w środku. Sciskam Was w ten kosmicznie gorący wieczór:)
Odpoczywajcie i dbajcie o siebie i fasolki:tak:


Xaldp2.png
 
Spokojna, ja też muszę leżeć i już mnie wszystko od tego leżenia boli, jutro idę do ginka i już się boję, ciekawe co mi powie...
 
reklama
witam!uuufff ale sobie pospalam po pracy:-)
nie martwcie sie moj brzuszek tez jest spory in tez odpinam guzik przy spodniach a to dopiero 8tygo.i 4dni.
marta21.ja mieszkam w castledermot tez w malym miasteczku miedzy carlow a newbridge.
jutro ide do gp bo bardzo zle sie czuje i ciagly stres w pracy,nieporozumienia z szefem i wogole juz nie daje rady,wszystko mnie boli.
a moze sie orientujecie jak jest z prawem pracy w irlandii jak kobieta jest w ciazy?szukam teraz na necie ale zadnych konkretow.
pozdrawiam


Ciezarna w Irlandii ma ogromne prawa ewelcia86 ani nie moze Cie zwolnic ani pastwic sie nad Toba... jesli jednak takowy mobbing wystepuje smialo do adwokata a bedzie placil grube odszkodowanie, wiem bo znajoma nie mogla zajsc w ciaze (kobieta po 40) wyjechala wkoncu na invitro do Polski i szef wyrzucil ja z pracy mimo to ze dosylala regularnie zwolnienia ze szpitala poniewaz musiala troche w nim zostac. W zwiazku z tym ze byla ona juz w ciazy i stracila prace dostala calkiem niezla sume odszkodowania i wszystko odbylo sie po cichu (bo firma byla dobrze znana) aby reputacja nie ucierpiala. :happy2: ;-)
 
Do góry