reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Wszystko mozliwe ze z przejedzenia-cholera jak ja bede tak tyla to do porodu sie w futryny nie zmieszcze,dobrze chociaz ze nie bede miala problemu z kupnem ubran bo irlandkii grube to cos i na mnie sie znajdzie haha:-)teraz odpoczynek a po obiedzie znow.fajnie a ja zaraz ide robic kolacje bo moj wroci i bedzie glodny wrrrrrrrrrrr
 
reklama
Witam poraz pierwszy Marcóweczki i kolezanki z "Zielonej Wyspy", termin na 15 marca :biggrin2:
Jak narazie bez wiekszych dolegliwosci, jest to moja 1 ciąża więc sie troszkę obawiam jak to wszystko będzie aaale mysle że jakos sobie poradzimy :biggrin2:
Pozdrawiam Was Mamusie
 
Witaj Marto21.widze ze nie jestesmy same z Sofik marcoweczkami na Zielonej Wyspie.
A gdzie mieszkasz?jsli mozna wiedziec oczywiscie?
Moja tez pierwsza ale staram sie byc dobrej mysli.Buzka
 
Marta21 Witam , fajnie ze sa tu mamusie z IE ;-)

Pochwale sie ze 11 października Jade do PL:-)ale sie ciesze, ostani raz bylam w styczniu :sorry2: A jade teraz bo potem to chyba najwczesnije to mogla bym czerwiec -lipiec:-D
 
We wtorek byliśmy u ginekologa,potwierdził ciążę,termina mam na 14 marca. Widzieliśmy też nasze maleństwo, a raczej pęcherzyk ciążowy. Następna wizyta 5 sierpnia, wtedy to już będzie widać dzidzię :)
W pracy już wiedzą i zapowiada się wielka dezorganizacja pracy, tzn. nie będę pracować w nocy, HURA!!!
 
witajcie!

nie dałam wczoraj rady wkleic zdjec z usg, moze dzis mi sie uda....
wczoraj byłam na nogach od 5 rano do 22....dzis padam ze zmeczenia, ale zle nie jest.
popoludniu znowu sie na basen wybieramy, ale najpier musze powtórzyc progesteron...bo ciut za niski mam...ale luteinke biore wiec zle nie powinno byc

narazie uciekam, postaram sie wpasc popoludniu...

buzialki
 
Ja odwiedziłam ginekologa w 6 tygodniu i było widać już śliczny pęcherzyk na USG :-) kolejna wizyta za tydzień, a przewidywany termin to 8 marca 2008 r. :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Witam Mamuski i narazie male brzuszki :-)

Cypisiak Witaj ale masz fajna DATE 8 marca , ja 8 marca dowiedzialam sie z jestem w ciazy z moja córeczka;-)i od razu wiedzialam ze to bedzie kobitka...

modroklejka oj to wczoraj caly dzien na nogach, wspołczuje...Czekamy na USG;-)

To jak to jest w ktorym tygodniu jechac ma USG zeby byló słychac serduszko?????????
Wsumie pisze ze 21 dni od zapłodnienia mozna juz uslyszec serduszko ...Bo chce jechac na to USG ale nie chce jechac zawczesnie nie powiem ze na darmo bo i tak bym byla szczeswia widzac zarodek....
 
reklama
Cześć dziewczynki, witajcie Nowe Marcóweczki!!!!:-D

I jak tam Wasze samopoczucie?? Bo u mnie ok, tyle, że strasznie śpiąca jestem.

Jutro idę znowu do ginka, ciekawe co tym razem mi powie.... powoli podnosi mi sie już adrenalinka:tak:
 
Do góry