reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Moj M. wczoraj dostał "przeszkolenie" jak obsługiwać BB w razie gdybym zaczęła rodzić i powinien Was zawiadomić :-) ciekawe czy sobie poradzi.... w ten weekend wyjezdza na zjazd do szkoly a ja zostaje bo sie boje ze zaczne rodzic po drodze, albo ze mi publicznie odejdą wody na jakims wykładzie
 
reklama
Hej dziewczyny.
Jak ja już bym chciała urodzić. !! ;-) wy też?? :-D
Jestem po wczorajszej imprezie urodzinowej Tomka, udana, oj udana. O 4 w nocy obudziłam się i mówię do Tomka, że mam ochotę na tort, a on, że też by zjadł :-D:-D no i się obżeraliśmy po nocy.
ATsonia a ja się ostatnio zastanawiałam, gdzie cię wywiało, bo dawno cię "nie widziałam" :-D
No nic wracam do lepienia pierogów, trzymajcie się dziewczynki.
 
ale wczoraj się rozpisałyście... niemal nie sposób tego przeczytać....:happy: ale zaległości nadrabiac trzeba. dzis tez niewiele mnie bedzie - kończą mi tu malowanie, więc nie będe wdychać tych oparów z farby.
Gosia - powodzenia dzisiaj - trzymamy za Ciebie kciuki. wszystko bedzie ok...

a co do tesciów i dnia kobiet. też fajna akcja.niby się mówi, że to takie mało ważne swieto, że komunistyczne i raczej symboliczne, a tu proszę. Ktoś sie może obrazić, bo synuś nie przyjechał... Nie zazdroszczę szczerze. i jeszcze ta kwestia, żeby nie mówić o dziecku, bo się nie urodziło... nie fajnie

I jak ta pełnia? Podziałała? mnie sie znowu śniło, że torbęw biegu pakowałam. :-) TYlko jakas taka lekka jestem w tym snie i szybko sie ruszam - więc wiem, że to raczej nie sen proroczy:-D
 
Justyna co do snów. Mi się dziś śniło, że Małgosia była już na świecie, umiała mówić i siedziała (choć miałam świadomość, że się dopiero przed chwilą urodziła) i ja jej pokazuje ubranka które dla niej kupiłam a ona mi mówi, że one są brzydkie. Ja pytam dlaczego są brzydkie, mają takie ładne kolory i misie. A ona mi mówi, że kolory są brzydkie. Więc ja pytam które kolory jej się nie podobają, przecież są żółcie, kremy, róże, czerwienie, zielenie i niebieski, że na pewno coś dla siebie wybierze. A ona mi mówi, że nie będzie w tych ubrankach chodzić bo są dziewczyńskie. Ja w szoku. I pytam, a ty nie jesteś dziewczynką?? A ona, że chyba nie. Ja pytam czy jest chłopczykiem, a ona że tak jest chłopczykiem i w żółtych i kremowych ubrankach nie będzie chodziła (takich mam większość). A ja jej tłumacze, że chłopcy mają siusiaczki, a ona nie ma siusiaczka, więc czemu myśli, że jest chłopczykiem. A mała popadła w konsternacje. A ja ją wzięłam na ręce i powiedziałam, że i tak ją kocham. No i się obudziłam, bo Tomek mnie wołał na śniadanie.
Niech nam tylko niespodzianki nie zrobi :-D:-D:-D:-D:-D
 
moje maleństwo ale z Twojego suwaka wynika, że maszjeszcze czas. a ostatnio miałas sporo takich objawów, że cos się dzieje. nie martw sie na pewno wkrótce wszystko ruszy


Tak tak:tak: tylko ze na suwaczku mam 3 termin:-p bo pierwszy jaki mi podano minol 7.03 drugi bedzie 13.03 :zawstydzona/y:
A szczerze mowiaz mialam nadzieje ze bedzie to ktorys z tych pierwszych terminow:-(
 
reklama
ja tez nie mam pojecia co sie dzieje z eve...pisałam do niej smsy...

agusia...a ja mam wraznie całkiem odwrotne-ze mało sie rozpakowało....w sumie tylko 20 mam a na liscie jest ok 80....
 
Do góry