reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Witam serdecznie wszystkie mamy. Jestem mama 8 letniego Kuby i rocznego Mateuszka, ponadto nosze pod serduszkiem jeszcze jedno malenstwo. Wzielam Z Mateuszkiem udzial w konkursie organizowanym przez pampers. Moglibysmy wygrac roczny zapas pieluszek co w naszej sytuacji byloby duza pomoca. Potrzebne nam jednak glosy poniewaz konkurencja jest duza. Jesli ktoras z mam moglaby pomoc glosujac na mojego synka bylibysmy strasznie wdzieczni. Glosy mozna oddawac wielokrotnie jeden na dzien. Bardzo prosimy o pomoc. W moich suwaczkach jest link. Z gory dziekuje za kazdy glos.
 
reklama
Moonik termin na jutro masz:-) może ta pełnia jednak działa i brzuszek się obniża:-)

Ja wczoraj miałam szalony dzień!!! a na wieczór jeszcze gromada gości wpadła wiec i ciacho upiekłam i kurczaczka i sałatke:-) ale do zmywania i sprzątania już się nie brałam - niech się mąż wykarze...
Dziś kolejny dzień walki z magisterką - buu!!! Muszę posiedzieć w bibliotece.
 
Czesc Wam ;-)

Tak sobie leze w lozeczku i Was podczytuje :) heheh no i mamy nastepnego krolewicza:tak: no no ksiezniczki cos przystopowaly ale miejmy nadzieje ze sie jeszcze rusza :-D

Ja nocke mialam taka nie zbyt.. czesto sie budzilam i bol brzuszka doskwieral, wlasciwie to do tej pory pobolewa...

Moonik ja ostatnio mialam takie uczucie jakby brzuszek mi spadal ale nie wiem wkoncu czy sie znowu troche obnizyl:confused: ale Ty najwyrazniej widzisz duza roznice wiec moze pelnia w Twoim przypadku zadziala:-p

Agusia nie denerwuj sie :-) tescie czasem potrafia zepsuc humor nawet jak ich nie ma w poblizu:-p
 
Czesc Laseczki te rozpakowane i te jeszcze 2 w 1 ;-)

Melduję, że misja została wykonana-MIESZKANIE GOTOWE, POKOIK DZIECKA ŚLICZNY A MY DZIŚ PIERWSZĄ NOC SPĘDZIMY W NOWYM MIESZKANKU :-D ok, fakt jeszcze nie ma mebli w kuchni jadalni i w duzym pokoju, ale "umeblowaliśmy się" tym co mieliśmy ze stancji i musi narazie styknąć ;-)
Zrobie zdjęcia pokoiku Juniora to WAM wyśle....kiedyś gdzieś był taki wątek...coś o dzieciecych pokoikach


A skoro nie spimy u tesciow to pewnie i wielki S bedzie i moze urodze :-)
 
nadrobiłam wasze wczorajsze pisactwo:-D:-D

u mnie jak zwykle nic sie nie dzieje...ja juz przestałam wierzyc ze urodze w terminie...cos mi sie wydaje ze mały przez zasiedzenie chce te nieruchomosc na zawsze zdobyc:-D

poza tym wczoraj niespodziewanie wpadła do mnie moja mama-przywiozła mi posciel dla małego-kolejna-w sumie nie wiem po co ale tak jej sie spodobała ze kupiła...

dzis przyjedza do nas tesc z tesciowa-bo ida z mezem do urzedu załatwiac cos zwiazanego z naszym domem...sama nie wiem o co kaman ale ida...a ja sie ciesze bo przynajmniej jakas odmiana bedzie

wczoraj przegladałam gazety i znalazłam atykul o tym jak naturalnie wywołac poród-i powiem wam ze do bani te sposoby...ze niby seks najskuteczniejszy...smiechu warte...no ale od poniedziałku zaczynam batalie-herbatka z liscy malin, olej rycynowy, seks, mietolenie brodawek, goroce kąpiele, spacerki...zobaczymy czy da to jakis efekt

ide poczytac co na inncyh watkach
 
Ps. dzis o 18 mam wizyte u gin...pewnie to juz ostatnia przed porodem, ale jakos specjalnie sie tym nie przejmuje i nie mam listy pytan, jakos to bedzie nie???? trzeba ufac "Matce Naturze" ;-)
 
reklama
Ja mam wrażenie że Nas (tych nie rozpakowanych mamusiek) zostało bardzo mało :-p...a to dopiero 1/3 miesiąca minęła :-D. No i nie wiadomo nadal co z EVE :-:)-(.
 
Do góry