reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Ja mam ostatnio taki humor że lepiej nie pisać :baffled: jakiegoś doła łapie... chciałabym z Wami popisać ale jakoś jak się zabieram za pisanie posta to nie wiem co napisać...może do jutra mi przejdzie hmm.
Agusia, nie martw sie,to ta koncowka tak działa...ja tez jszcze miesiac temu to góry moglam przenosic, a teraz caly czas chodze podenerwowana, nabzdyczona i o byle co awanatury robie albo płacze...staram sie to opanowac ale wtedy to dopiero mi sie łzy same cisną... mam nadzieje tylko ze to przejdzie..no a poza tym zawsze mozna sie na forum pożalic prawda?? Kto nas lepiej zrozumie niz inne ciezarowki:tak:
 
Nika81 wiesz ja siedzę przy kompie i mam plamy pod pachami, jem obiad i się pocę, już mnie szlak trafia :baffled:
a co do humorów i hormonów to nie uwierzycie ale w nocy jak się obudzałam to byłam wściekła na teściowa że podarowałam nam poduszki z pierza bo zrobiły się takie niewygodne heheh dobrze ze jej nie było gdzieś obok bo chyba bym ja opr***
gosia88 całe szczęście że jest takie forum, nie wiem jak kiedyś ciężarówki mogły "normalnie" funkcjonować jak nie miały się komu wyżalić
 
Ostatnia edycja:
gosia88 jeśli chodzi o gwałt to można to może pomóc bo nasienie powoduje dojrzałość szyjki ( w moim przypadku nie pomogło choć po...miałam kilka skórczy) a rozwarcie tu nie ma nic do tego choć mi lekarz zakazał ze względu na infekcje i brak czasu na leczenie :crazy:
 
gosia88 całe szczęście że jest takie forum, nie wiem jak kiedyś ciężarówki mogły "normalnie" funkcjonować jak nie miały się komu wyżalić[/quote]

nefka święta racja:tak:
 
no na mnie już czas
muszę odespać jakaś ta zarwaną nockę, mam nadzieje że dziś w nocy się wyśpię jak człowiek bez rządnych "rewolucji i rewelacji"
dobranoc kochane :-)
 
oj ja bym nie wytrzymala jak bym tu te pare razy nie ponarzekala...tzn nie narzekam znowu az tak straszni, bo wszyscy dookola wspieraja mnie jak moga-widze to, ale mimo wszystko w koncu tego sami nie przezywaja tak jak ja...no i WY rzecz jasna:tak:
hmm az zapytam mojej mamy co ona robila jak miala trudne chwile...chociaz znajac ją to pewnie powie ze sprztala:-D wg mojej mamy to lekarstwo na wszystko no ale kazdy sobi radzi jak lubi;-)
 
Kurde, dziewczyny, spróbowałam drażnienia brodawek, siedzialam przed tv pol godziny i je międoliłam i nic, brzuch jai był taki jest, skurczów brak... Mąż miał ubaw:-D brak reakcji znaczy chyba ze organizm wciaż nie jest podatny na oksytocynę i zadne przyspieszacze nic nie dadzą:crazy: Jutro idę do lekarza, zoabczymy, czy się coś zmieniło:confused: I zapytam się go o KTG, co ile się powinnam zgłaszać po terminie.

Miotlica - ja mam 1 szlafrok, taki sredni,ani cienki, ani gruby - z bawełny. Fakt, ze zajmuje sporo miejsca, no ale co zrobic:confused: A na porodówkach raczej gorąco jest, to moze zostaw sobie ten cienki, a jakby co, to mąż ci dowiezie ten grubszy?

Matko, to ta pelnia jednak dzisiaj!! A ja myslalam, ze jutro.. No ale tak, w sumie nie pomyslalam, jak w nocy 11 marca, to dzis po północy wychodzi:tak: To jakby mnie za 2 dni ruszyło, to może w terminie się uda:-D Albo faktycznie w ten piątek 13go:wink:
 
reklama
Do góry