reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
ja nie wiem co bym zrobiła takiej matce... po postu chyba bym ubiła gołymi rękoma, jakaś niepoczytalna chyba a ten facet nie lepszy :crazy:
 
no mamy ludzkie odruchy, tak bym to nazwała, bo czemu winne jest takie małe dziecko?? niczemu a taki "bydlak" się nad niem znęca :wściekła/y:bije z byle powodu bo płacze i nie chce jeść, jakiś koszmar dosłownie
 
Ja też oglądałam i myślałam że szlag mnie trafi :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:mam nadzieję że tam gdzie siedzą nieźle się nimi zajmą :no::no::no:
jak można być takim bezdusznym :szok:
 
kasiulka widze ze masz tą samą datę porodu co ja :). Ciekawe ktora pierwsza hehe :). Co do programu nie oglądałam ale widziałam zapowiedż programu i to wystarczyło zeby noz mi się w kieszeni otworzyl zabic takich to malo wrrr
 
Ja mam ostatnio taki humor że lepiej nie pisać :baffled: jakiegoś doła łapie... chciałabym z Wami popisać ale jakoś jak się zabieram za pisanie posta to nie wiem co napisać...może do jutra mi przejdzie hmm.
 
hej dziewczyny, alescie ładnie popisaly myslalam ze do jutra nie przeczytam a przeciez wchodzilam na forum popoludniu...tylko oczywiscie zasnelam nad laptopem:-)
a ja jestm zła bo u mnie wszytsko ucichło..juz mialam te skurcze, przeczysciło mnie pieknie kolo poludnia a teraz d*** :wściekła/y: czuje sie dobrze, nic nie boli, wiec chyba o porodzie w pełni nie ma co marzyc...:-( słuchajcie a czy przy rozwarciu mozna jeszcze męza zgwalcic?? Bo tak sie zastanwiam czy go dzis nie zbałamuce, moze poród akurat ruszy:-p
 
reklama
moonik1 rozumiem rozumiem eghhh przejdzie pewnie po ciazy ... koszmar budzić sie i byc mokrym od potu zastanawiam się tylko dlaczego tak jest czy każda kobieta w ciazy tak ma??? mowiłam o tym swojej gince i powiedziała ze jeszcze dlugo tak będzie ale jak byłam w styczniu. Pewnie po porodzie przejdzie. Potem będziemy się pocić biegnąc do dzieci w srodku nocy potykajac się o własne nogi :-D :-D heh mało zabawne, wiem, ale mam jakiś wisielczy humor
 
Do góry