reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Mnie też ostatnio dopadła obsesja na punkcie słodkiego, teraz jestem na etapie pierniczków w czekoladzie:) ale ciągle marzę o lodach Grycana. Chyba trzeba będzie męża wyciągną z okazji dnia kobiet na gałkę jogurtową z musem malinowym:-) Pychotka:)
Poznanianom polecam kawiarnię Grycana w King Crossie:) Lepszych deserków chyba nie jadłam:-D
 
Hejo,nic nie pisalam od rana,bo siedzialam na ogrodku z cora,jutro bede przesadzac krzaczek bo mi sie nie przyjal(wina gleby).
Poplotkowalam z sasiadka zza plotu ,teraz czekam na meza ,bo do sklepu po pracy pojechal...ale mnie na lody nosi chyba zaraz sobie naloze miche:-D
Karola witaj,dopisze cie do listy napewno Modroklejka ona tu u nas zarzadza,a suwaczek to moge ci zrobic jak chcesz,tylko powiedz z jakiej stronki chcesz:-)
 
Karolka - witaj wśród Marcówek! Ja też mam termin na 25 marca (kilka Dziewczyn ma taki termin) - ale 19-tego mam mieć cesarkę. Już się nie mogę doczekać... I też spodziewam się Córeczki - Natalki.

U mnie dziś mega leniwy dzień - nic nie robię po prostu - tylko telewizor, gazetka i komputer. Po prostu za nic nie mam ochoty się zabrać... :baffled:
 
Miotlica to nie jestes sama :-)....na mnie prasowanie czeka a ja udaje ze go nie widze:-D.To ja tez blisko tej daty 26ego mam miec cesarke.
 
A ja teraz pod koniec ciąży mam taki mega pociąg do kucharzenia że szok! Dziś w ramach jutrzejszego Dnia Kobiet mąż zabrał mnie na obiadek na miasto, ale i tak nie zamierzam próżnować:-) wymyśliłam sobie sałatkę, a w zasadzie śledzika w pelerynie:) warzywa już się gotują:-)
 
reklama
Witam nową mamusię marcowa co tak puźno.
Ja mam dziś tyle siły że szok na spacerku byłam fakt że mnie teraz spojenie boli ale to nic jeszcze bym poszła nawet nie miałam skurczów na spacerku.:tak:
Obiadek miałam z głowy teściowa robiła .
Śmiałam się do męża że 2 S zaliczone ale na 3-cie nie mam co liczyć .;-)
 
Do góry