reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Hej ;-)
My tez sobie dzisiaj pospalismy do 11.00 :-D Mielismy wczoraj gosci do pozna i trzeba bylo odespac :-p Na szczescie nocka minela calkiem dobrze :tak:

Dzis mija pierwszy termin jaki podali mi na usg w 11tc:tak: Ciekawe czy do wieczora bedzie sie cos dzialo ;-) tak bardzo juz bym chaciala:happy:

Widze ze u kaczuszki wczoraj sie zaczelo:-p ciekawe czy juz po wszystkim:confused:
No i co u eve ??
 
reklama
justyna337 - ja w tym tygodniu przepędziłam męża do sklepu tuż przed jego zamknięciem po herbatniczki Laibniz :) zjadłam całą paczkę i mi przeszło :)
 
Widac tak ma być...
ja całą ciąże wchłaniałam całymi tabliczkami czekoladę z nadzieniem, chociaż normalnie bym jej nie tknęła:) Teraz przeszło na knopersy...
 
Jejku jak tu dzisiaj pusto!!!
Ale to chyba dlatego, że sobota jest i każdy sobie jakieś zajęcie znalazł, a nie dlatego, że wszystkie poszły rodzić, co?
Ja się własnie godzinkę przespałam i czuję się lepiej, teraz jeszcze kawkę piję. Zaraz idę robic obadek: ziemnaczki, mielone i mizeria -mniam mniam mniam.
 
Witacjie

Pisałam wczoraj do eve smsa ale sie do mnie nie odezwałą do tej pory...

kaczuszka-trzymam kciuki

u nas ok-ja nadal 2w1 chociaz maz twierdzi ze dzis w nocy urodze-wrózka jakas czy co:-D ale ja bym nie protestowała...
bylismy dzis w gnieznie-kupiłam małemu czapeczke-bo wczoraj stwierdziłam ze nie mam mu co na głowke załozyc na wyjsce ze szpitala-na potem mam ale takiej zakrywającej uszki małej zupełnie nie miałam...wiec juz mam!

poza tym nie chciało mi sie gotowac wiec namówiłam meza na mc donalda i obiadek z głowy...teraz nakroiłam jabłuszek, gruszek i ananaska i ide ogladac tv a maz pracyje przez swoim kompem...kresli jakis projekt czy cos...

poza tym dopadło mnie totalne lenistwo-nie chce mi sie sprzatac, w domku kupa piasku po psach, masa kurzu, a mnie to wogole nie rusza....przydałoby sie umyc okna i drzwi a mi sie tak nie chce ze szok!

o prasowaniu-które uwielbiam-tez mi sie myslec nie chce....

mały dzis wariuje w brzuchu-normalnie sie zastanawiam czy on jest tam sam czy imprezke jakas urzadził...

ide przed tv...

aaa....jakbyscie chciały to w carefurze jest ksiazka zawitkowskiego przeceniona z 59 zł na 29 zł....kupiłam dzis...
 
A ja pranie i prasowanie poszewek na pościel dla Małej mam juz za sobą się rozpędzilam i przy okazji troszkę ubranek poprasowalam tych juz upranych ale większych :) nie na juz. A teraz bede się lenić hehe. I czekac na mojego az wroci z pracy

Mordoklejka przeciez nie ma się co dziwić, ze nie masz siły a nawet temu że najnormalniej w świecie Ci się nie chce. Mnie się juz od dawna nic nie chce robić gotowanie juz sobie odpuścilam nawet zup typu: pomidorowa, rosół bo patrzec na nie, nie mogę a na cos b skomplikowanego nie mam juz sil.Więc nie robię nic odpoczywam. W pon moja mama wraca do pracy i dopiero się narobię :(.Ja nie musze nic jeść nie odczuwam glodu az tak zeby nie muc zjeść czegoś małego i lekkiego. Ale juz tak więc pal licho ze prawie 38 tydzień bede musiala cos zrobić eghhhhh
 
Ostatnia edycja:
Witam :-)
melduje że nadal 2w1:sorry2: ciekawe jak tam Eve i Kaczuszka napewno juz urodziły :tak: zaraz zmykam na imieninki do mamy a jutro mam nadzieje że pójdę na porodówke :-p:-D taki prezent na Dzien kobiet sobie zrobie a co :-p:blink:
 
reklama
Hej! Ja nadal w dwupaku , nie bylo mnie chyba od czwartku a tu juz kolejne rozpakowane:-)
Ja tylko na chwile , musze sie wyzalic bo mam straszna depresje:-(
Moj byly maz znow mi zatrowa zycie:-( jak by mi teraz bylo malo klopotow to mam biegania po komisariatach:-( wydzwania do mnie i mnie zastrasza i szantazujea do tego wyludza szantazem pieniadze:-( Na szczescie moj obecny maz wpadl dzis na pomysl i zainstalowal mi nagrywani rozmow w telefonie.Bylam na komisariacie z dowodami i powidziano mi , ze moga go scigac i bedzie oskarzony o wyludzenie , szantaz , zastraszanie i grozby karalne:-( jestem tak nerwowa , ze z niczym sobie nie radze , chodze i sie trzese ze strachu i ciagle becze a do tego boje sie odbierac telefony bo co chwila dzwoni z innego.Zastanawiam sie czy on kiedys da nam spokoj i nie bedzie wlazil mi w zycie z buciorami.On to typ czlowieka , ktory musi dojsc do celu po trupach , niszczy wszystkich.Psychopata cholerny!!!Ja juz nie mam sily!
Nie bede Was zanudzac swoimi problemami , ale ciesze sie ze moglam to z siebie wyzucic.
Buziaki i milego dnia.
 
Do góry