reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Łał ale tu pustki!!!
zajrzalam zeby poczytac troszke i załapać informacji co u Was a tu cisza,nikogo nie ma:szok:.
Ja juz po spacerku z synkiem pomidorowke dzis ugotowalam ale nawet nie mialam czasu jej zjesc.
Glowa mnie boli od rana wrrrr na deszcze znow sie ma:crazy:a jutro ma podobno padac snieg,a ja myslalam ze juz sie wiosna zacznie:angry:
 
reklama
Hejka!!!!!!

Ja dzisiaj też mam mega leeeenia, naprawdę nic mi się nie chce, do tego mały mi tak naciska na pecherz i wogóle mam uczucie, że mi zaraz wypadnie.... Ja już chcę urodzić!!!!!
 
WITAJCIE :-)
melduje się nadal w 2paku;-)
też bym już chciała urodzić i nie mieć na nic czasu,ehh marzenia ściętej głowy, ale jak to ktoś gdzieś napisał... przecież w końcu i tak musimy urodzić, prędzej czy później nas to nie ominie, więc głowa do góry :-D
a tak wogóle jak się czujecie??
 
Witam wszystkie marcowe mamusie:) podczytywałam Was od jakiegoś czasu i w końcu sama odważyłam się dołączyć do Waszego forum:)
Jestem przyszłą marcową mamusia (termin na 25 marca). Już się nie mogę doczekać podobnie jak Wy:-)
 
witaj karolka84
a co nosisz w brzuszku tzn jaką dzidzie... chłopca czy dziewczynkę?? macie już wybrane imię ??:-)
 
Ale tu dzisiaj pustki :szok: pewnie spora część z nas jest na porodówce. Ciekawe jak laila bo pisała przed wczoraj że lekarz mówił że w ciągu 24,48 godzin urodzi :-).
Volcan nie zazdroszczę Ci tej sytuacji z byłym mężem :baffled: dobrze że Twój obecny partner wpadł na taki pomysł. Może policja coś zaradzi.
A mi się dzisiaj nic nie chcę, na szczęście bóle mi już raczej przeszły, nawet te w kręgosłupie.
 
Noo, dzis faktycznie kobitki wywiało:tak: Ja dzis w ramach zapotrzebowania na słodkie wyciagam męza na lody, mmmmm, jak któraś jest z Warszawy, to polecam La Fragola w Galerii Mokotów - jakie tam są pyszności z lodów, to brak słów:tak: hihih, juz go wyuciągnęłam w zeszlym tygodniu, ze to juz ostatni raz no i w tym tygodniu powtarzamy rundkę:-D Moze to tym razem będzie wreszcie ostatni raz:confused:

Ciekawe, które się rozpakują przez weekend. Matko, to czekanie mnie dobija:baffled::crazy:
Mordoklejka, dzięki za info, postaram się podskoczyc do carrefoura i moze mi się uda kupić książkę Zawitkowskiego.
 
reklama
Gabrysia:-) chyba dzięki książkom Małgorzaty Musierowicz, które tak bardzo uwilelbiałam czytać:-D najważniejsze że mężulkowi się spodobało!

a ja tu tak siedzę i czytam jak wstawić suwaczek, a tymczasem z kuchni doleciał mnie niezbt fajny zapach...okazało się że przypaliłam warzywka na sałatkę:szok:...fuj! trzeba będzie wstawić je jeszcze raz
 
Do góry