reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MARTYNKA 26tydz, 900g, 37,5 cm

:-D:-D:-D najważniejsze,ze już jesteście w domku!!!bądź dzielna mamusiu!!!trzymamy za Was kciuki:-D!!!
2100:-) kurcze...to prawdziwa Calineczka!!!pewnie jest piękniutka!!
pozdrawiamy gorąco!!!
 
reklama
Bardzo sie ciesze że jestescie w domku :tak:Mój Kamilek też nie chciał na początku jesc mógłby przespac całą noc bez jedzenia a teraz by wszystko jadł.No to czekamy na jakies zdjecia Martynki.gratka dla Martynki i Ciebie że jestescie dzielne:tak:
 
ALICJA
Super ze Martynka jest juz w domku:tak::tak::tak:A to ze tak malutko mleczka wypija to chyba norma u takiego malenstwa:tak:Moje tez nie chcialy pic jak byly juz w domku.Lekarze kazali mi je karmic tak zeby wychodzilo 8 karmien na dobe:-)Ale jak wciskala Im mleczko to jak je podniosłam to mi wymiotowaly,wiec zaczelam karmic na zadanie.Fakt faktem powoli przybieraly na wadze ale byly spokojne
 
Alicjo-super wiadomosc ,co do tego ze mala nie wypija mleczka tyle co powinna -to przechodzilam to samo z synkiem ,co prawda wczesniak z 30 tyg,ale budzilismy go na karmienia ,wpychalismy w niego mleko bez sensu ,bo po chwili je ulewał .Po jakis trzech tygodniach zaczal sam dopominac sie mleczka ,a teraz kawal chłopa
 
Super wieści, my też do domciu we wtorek. Trochę przerazająca ta lista specjalistów;(
Moja Maja wcina bardzo zachłannie, a potem też jej się ulewa;(
 
Super wieści, my też do domciu we wtorek. Trochę przerazająca ta lista specjalistów;(
Moja Maja wcina bardzo zachłannie, a potem też jej się ulewa;(

SUPER MIKA strasznie się cieszę, zobaczysz ile radości przynosi takie maleństwo:tak::tak::tak: i strachu niestety też.Ja cały czas siedze przy małej i patrze czy oddycha i czy ją coś nie boli, bo mała ma problemy z kupką w szpitalu nie miała może to przez wodę albo przez te nowe mleko:-( Zobaczymy dziś dam jej Humane może będzie lepiej.A ci specjaliści no cóż takie mamy zlecenia przez to wszytko co przeszła teraz musi być pod kontrolą, mam nadzieje że tylko raz z nią pojeżdze po tych lekarzach i nie trzeba już będzie.Daj znać MIKA jakie wy macie zalecenia i szybciutko do domku zmykajcie.Pozdrawiamy i całuski dla malutkiej dzielnej dziewczynki:-D
Dołaczam zdięcia małej w domku
 

Załączniki

  • M4100142.jpg
    M4100142.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 212
  • M4100151.jpg
    M4100151.jpg
    25,5 KB · Wyświetleń: 198
  • M4100155.jpg
    M4100155.jpg
    27,6 KB · Wyświetleń: 192
  • M4100154.jpg
    M4100154.jpg
    29,9 KB · Wyświetleń: 189
Swietne zdjecia ALICJO:tak::tak::tak:
A Martynka robi sie okraglutka;-):-)
A po specjalistach ja tez sie najezdziłam z dziewczynkami ,ale to jest chyba bardziej profilaktycznie:tak::tak::tak:I juz mam spokoj
Buziaki od e-cioci
 
reklama
Alicjo aż mi łzy stanęły w oczach jak ją zobaczyłam, jest taka maleńka i taka śliczna. Jak to dobrze, że jesteście już w domu. Zobaczysz, że pomalutku wszystko się ułoży. Martynka zacznie jeść, rosnąć i pierwsze trudne jej chwile na tym świecie będą tylko złym wspomnieniem. A jak Alicja twoje starsze córeczki zareagowały na pojawienie się Calineczki?
 
Do góry