reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MARTYNKA 26tydz, 900g, 37,5 cm

WITAJCIE!!!!
Dziś dowiedziałam się najwspanialszej informacji Martynka moja Calineczka przychodzi do domu prawdopodobnie w środę :-D:tak::tak::tak:.Pani doktor powiedziała że jeżeli posiew moczu i krwi w poniedziałek będzie dobry i okulista w środę powie że jest dobrze mogę ją zabrać :-D
No i że mam szykować dom do przyjścia Martynki. Tylko nie wiem w jaki sposób czy jakoś szczególnie muszę wszystko zdezynfekować???? Wszystko już pomyłam każdą szparę panele, dywany poprałam, okna no wszystko tylko boję się że to za mało.Jak mam ją chronić przed zarazkami, infekcjami proszę pomóżcie mi :zawstydzona/y:Napiszcie jak wy przygotowałyście dom na przyjście malucha, jestem przerażona że jak przyjdzie do domu to wróci do szpitala z jakąś infekcją:-(
Może niepotrzebnie panikuje ale każda rada jest mi potrzebna
 
reklama
To świetnie, wszystkie czekałysmy na ta wiadomośc, doczekałas sie, przeszłas wiele ale dałas rade:tak::tak::tak: Super i czekamy na wiadomosci z domku, a z tym przygotowywaniem to według mnie nie ma co przesadzac.:tak:
 
ALICJO
Swietna wiadomosc:tak::tak::tak:
Z ta czystoscia to nie przesadzaj;-)Musi byc czysto wiadomo ale nie sterylnie:-)
Dziecko musi miec kontakt z jakimis bakteriami

No i czekamy na pierwsze fotki z domu
Buziaki:-)
 
super ,ze Calineczka wróci do domku!!tam na pewno migiem urośnie i wszystko będzie dobrze!!!
z tymi sterylnymi warunkami to się zgadzam!!!nie ma co szaleć!!moja koleżanka tak sterylnie "wychowywała" swojego malucha,ze wyjałowiła mu jamę ustną od tego ciągłego ostrzegania od bakterii:szok:!!
czysto musi być i to w normalnym znaczeniu tego słowa!!
a bardziej uchronisz swoja kruszynkę jak nie będziesz sie zgadzała na tabuny odwiedzin:-):-):-) ciekawskich ciotek!!
 
reklama
Witajcie
Martynka JEST W DOMKU:):):):) nareszcie tak bardzo się cieszę wróciła w środę, przepraszam że nie pisałam ale po prostu siedzie nad nią cały czas.Martynka to straszny niejadek wypija bardzo mało, muszę ją zmuszać do jedzenia. Lekarze mówili że musi wypijać co 3 godziny 40- 50 ml mleka ale ona nie chce, i bardzo się martwię że za mało je czasem wypije na raz 30 ml i za jakieś półtora godziny znowu 10-15ml. Po prostu chyba ją będę karmić na żądanie bo żal mi jej jest gdy ją zmuszam a ona wypluwa i się dławi.Sama nie wiem. No i jeszcze te okropne kolki, stęka skula się płacze nie umie zrobić kupki:( . Tak więc cały czas albo ją karmie albo masuje brzuszek, ALE STRASZNIE SIĘ CIESZĘ ŻE JUŻ JEST ZDROWA, SILNA I TAKA RUCHLIWA :):) Teraz nas czekają konsultacje okulistyczna, kardiologiczna, laryngologiczny, badanie słuchu, USG głowy i bioderek i co 3 tyg badania moczu, krwi i posiewy, czyli norma u wcześniaków, Aha zapomniałam dodać że waży 2100gr.
Pozdrawiam i dziękujemy za pamięć.
 
Do góry