reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Ja mam sporo nowych bodziaków firmy Drewex Kolorino, bo kiedyś handlowałam i mi zostały. Pajacyki na pewno kupię w Tesco Cherokee i pewnie sporo innych rzeczy, bo lubię tą markę. A poza tym w styczniu planuję polatać po wyprzedażach, może wtedy jakiś kombinezon upoluję ;-)
 
Cześć dziewczyny! kurka nie mam czasu dzisiaj czytac, o czym pisałyście, wpadłam tylko tak się przywitać.. Coś źle się czuję :oo: nie wiem, dlaczego, ale gardło mnnie boli, głowa, zgaga mnie pali.. i wgl jestem taka otępiała dzisiaj :eek: Moja mama naszej małej Amelce, kupiła fajny welurowy kombinezonik, taki wiosenny.. hehe, akurat rozmiar 68, to tak myślę, że na jakies 4-5 miesięcy.. moja mama mówi, że nawet na jesień Amelka może się zmieści w nim... Ja tam zbytnio w to nie wierze.. nigdy nie mialam kontaktu z dzidziusiem, ale nie sądzę, żeby dziecko 6cio miesieczne zmiescilo sie w r. 68.. nie wiem zobaczymy...
Dobra ja zmykam, idę się położyć może mi do jutra przejdzie...

papa​
 
Cześć dziewczyny! kurka nie mam czasu dzisiaj czytac, o czym pisałyście, wpadłam tylko tak się przywitać.. Coś źle się czuję :oo: nie wiem, dlaczego, ale gardło mnnie boli, głowa, zgaga mnie pali.. i wgl jestem taka otępiała dzisiaj :eek: Moja mama naszej małej Amelce, kupiła fajny welurowy kombinezonik, taki wiosenny.. hehe, akurat rozmiar 68, to tak myślę, że na jakies 4-5 miesięcy.. moja mama mówi, że nawet na jesień Amelka może się zmieści w nim... Ja tam zbytnio w to nie wierze.. nigdy nie mialam kontaktu z dzidziusiem, ale nie sądzę, żeby dziecko 6cio miesieczne zmiescilo sie w r. 68.. nie wiem zobaczymy...
Dobra ja zmykam, idę się położyć może mi do jutra przejdzie...

papa​

No połóż się, połóż. I zdrowiej szybciutko! :):* Mnie też coś dziś gardło boli ;/ też mi się wydaje że rozmiar 68 to na jesien juz za mały będzie.. a raczej jestem tego pewna.
 
witajcie dziewczyny bardzo chętnie dopiszę się do grona marcóweczek termin z usg mam na 3, a z obliczeń miesiączkowych na 8 marca:D mam 26 lat i jestem z Bydgoszczy:-)
 
mloda mamusia - rozmiar rozmiarowi nierowny wiec moze akurat sie zmiesci bo moze akurat to 68 spore wyjdzie. A dziewcyznk isa czesto drobniejsze niz chlopcy. Moja mama widziala ile mam ubran po Jasiu ,ale byla dzis w komisie z ubrankami i wyszla z 3 nowiutkimi ubrankami :-D Tak bardziej na oko kupowane bo firmy Marks&Spencer i mowila ze rozmiaru podanego nie maja. Mam nadzieje, ze utrafila... :tak:
 
reklama
Do góry