reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

jesli to zalezy tez od ulozenia dzidzi to ok ale jak juz wczesniej pisalam zawsze moglam wyczuc... a czasem mnie pobolewa brzuch ale wydaje mis ie ze to moze byc pecherz bo boli najczesciej jak wyjde juz z kibelka... poprostu nie wymyslam tylko stwierdzam co zauwazylam... wiecie jakos nigdy mi doktor nie mowil o dl szyjki i czy jest w porzadku a ja nigdy ni epytalam :eek: a tu duzo dziewzczyn pisalo o dl. itp.... no nic jutro chyba sobie wizyte zrobie a nie tylko zwolnienie z reszta nie wiem zczy mi od razu polowkowe by zrobil bo dwa tygodnie temu mialam juz wiec moze nie zrobic ale powiem mu ruchach i tym co mnie nie pokoii i juz...

a mnie dzisiaj znow obudzili robotnicy na balkonie aaggrrrr :wściekła/y: cholera jasna jak ich nie potrzeba to sa a jak sa potrzebnie to ich nigdy nie ma ehhh wsciec sie idzie:confused2: nie wiem co dzisiaj caly dzien bede robila.. pewnie jakis spacer do parku jakies zakupy i gnicie w lozku bo maz wraca po 21.00 i czeka mnie samotny dzien no coz takie zycie. dzidziolek pzynajmniej mogl by mnie poszturchac nie czulabym sie taka samotna ;-):tak:
 
reklama
no i widzicie jak fajnie posłuchac osób ktore maja podobne sytuacje i wiedza o czym mowie.... fajnie

ja juz nawet imie wybrałam bedzie MAJECZKA :)
no i oczywiscie hehe bez aprobaty (tylko mojej mamuscie sie podoba:), w kazdym razie grzeje mnie to.....

a co do detektora to uwazam go za super sprzet... ja kupilam juz okolo 13 tyg ciazy i co prawda ruchów nie czuje ale tetno slysze i to mnie bardzo uspokaja:)...

pozdrawiam
 
Witajcie poniedziałkowo!!:-D

Witam Kobietki :-):-):-)
Jestem taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaka szczęsliwa. Byliśmy na tym USG i Ginuś bez zarzutów stewierdził ze PIEROŻEK :-D:-D:-D Także dziewczynka :-):-):-):-):-):-) Poza tym wyniki książkowe waży 431i i mierzy 22cm ach modelka z niej będzie ;-) Strasznie sie wierciła i ciężko aż było Ją zmierzyć.
A mój Mąż.... To był bezcenny widok banan od ucha do ucha i jeszcze poźniej mi powiedział że jak zobaczył serduszko to myślał, że jego serce Mu wyskoczy:-):-):-):-)

Wspaniale Kochana:tak::-D JA dopiero 3 listopada ide na wizyte i dostanę skierowanie na usg:tak: Także jeszcze czekania troche mam a tak już bym chciała płec znac:-)

bo nasze chlopaki beda takie ze do rany przyloz haha :-D;-) ja moze sie po jutrze upewnie ze u mnie antek a jak nie to za dwa tygodnie dopiero 3 listopada :-)
gratulacje dzieczynki!!!

jej ale te deektory drogie:szok: na allegro sa za jakies 150...
Ech.. ja 3 listopada dopiero wizyta..:zawstydzona/y::-) Prawda.. detektory drogie, mi tam szkoda kasy na takie coś:-p:-)







 
Ja mam jeszcze jedno usg w piątek, na szczęście bez badania, a nastepne 13 listopada w piątek:) Nie jestem przesądna, a 13 to moja ulubiona liczba, zresztą moja siostra urodziła się 13 list. w piątek:)
Agniesiak85 to chodzisz do 2 lekarzy ginekologów/ Jednego od usg, a drugi bez usg?
 
Jestem po USG i wstawię obrazek i wszystko będzie wiadomo :D

17e7d5105c0ab64860869667d87d6bc6.gif


Zdrowe, wszystko na miejscu... :D

Najlepszy mój A.

Spytał się GIN-a :

Gin: - Dziewczynka.
-Na pewno dziewczynka?
Gin: - No na to wskazuje, nic nie wyrosło między nogami :D

hehehehehe:-D:-D:-D
 
ale śmiesznie faktycznie prawie same dziewczynki sie rodza..... moje 2 kolezanki z terminem na styczen i luty tez beda mialy dziewczynki moja siostra cioteczna tez dziewuszke hehe i znajoma tez obie maja termin na pazdziernik:) takzegirl boom
 
hello :-)

jejciu... same dziewczynki :-)
ciekawe co bedzie u mnie. w srode mam nadzieje ze sie dowiem.

a ja codziennie, znaczy od dwoch dni, czuje kopanie mniej wiecej w godzinach wieczornym kolo 20-21 :-):-D


kurcze dzisiaj czeka mnie siedzenie w domu, mimo ze mialam isc na zakupy. Rodzinka zostawila mnie bez kluczy :-D ehh..
 
witajcie
ja mam dzis wizyte u lekarza i mam taką cichą nadzieję, że uda się juz rozpoznac kto mi siedzi w brzuszku, jak tak strasznie chce dziewczynke, mam nadzieje ze sie limit babeczek na marzec jeszcze nie wyczerpał :)
 
reklama
Cześć dziewczyny!!!
Parę dni mnie nie było na forum, więc będę musiała uzupełnić braki i poczytać co się działo. Z tego co pobieżnie przejrzałam to widzę, że niektóre dziewczyny już poznały płeć i okazuje się że same dziewczynki :-) (wszystkim mamusią córeczek gratuluje). Ja dzisiaj wybieram się na USG, ale dopiero wieczorem no i w końcu się okaże co się w brzuszku kryje:-). Jednak mam przeczucie, że u mnie będzie chłopak. który chyba będzie piłkarzem bo bardzo mnie kopie, co mnie cieszy:-)
 
Do góry