reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

ja nie moge sie doczekac kiedy poznam plec, ale z drugiej strony na moje zakupy to raczej wplywu nie powinno miec bo umyslilam sobie kupowac ciuszki w neutralnych koloroach, zeby pozniej jak bedzie druga dzidzia innej plci mogla tez nosic te ciuszki, a kolorowe do chlopca czy dziewczynki to maluch pewno dostanie od rodziny i znajomych jak przyjdą w odwiedziny
 
reklama
Płaszczy super ja sobie kupiłam przez internet bluzkę i trafiłam. jestem zadowolona. W necie wszystko o płowę tańsze niż w sklepach. Głupia koszulka bawełniana u nas kosztuje 100zł a na allegro kupiłam za 40 i to lepszej ajkości. Jak coś jest ciążowe to odrazu cena skacze kilkakrotnie a ciuchy nie zawsze dobrej jakości. Zgadzacie się ze mną? Ni te wzory...:no:Czy nie może byc ładnych ubrań dla nas ciężarnych? I to w rozsądnych cenach.
Ja bluzki też kupuję, ostatnio sweterek i pas ciążowy zamowilam, ale jakoś plaszczyka sie boje zakupić, jak bede mogla wyjsc, to pochodze po sklepach popatrze, jak nic nie upoluje to zaryzykuje i go zmowię
 
Witam ja też mam czasami bóle głowy na szczęście nie zbyt często. Mój gin powiedział że Paracetamol jest bezpieczny, ja jednak i tak biorę go jak już naprawdę nie mogę wytrzymać, ale spokojnie możesz go przyjmować.
Pozdrawiam
Wiem, i póki co wziełam go raz, jak już z bólu płakałam, ale staram się oszczędzać z tym paracetamolem i walczyć z bólem, bo i tak już biorę tyle leków że nie chce kolejnego...
 
Ja bluzki też kupuję, ostatnio sweterek i pas ciążowy zamowilam, ale jakoś plaszczyka sie boje zakupić, jak bede mogla wyjsc, to pochodze po sklepach popatrze, jak nic nie upoluje to zaryzykuje i go zmowię


marti ja tez boję się kupić płaszczyk w necie ze wględu na wymiary, zawsze mam problem z dopieciem się w cyckach i jeszcze czasem z ramionami
płaszczyk chyba lepiej przymierzyć "na żywo":-)

ale aktualnie wpłynęła mi wypłata, więc zaraz zamawiam kilka bluzek i poncho - jak będzie na Wszystkich Świętych ciepło, to pójdę w ponchu (u nas zawsze na cmentarzach jest rewia mody - masakra jakaś:-D:-D)
 
Proponuję jeszcze oprócz prezentów, żeby przyzwyczaić dziecko do zmiany, jaką będzie pojawienie się nowego członka rodziny, żebyście wspólnie z dzieckiem kupowali ubranka itd, urządzały pokoik, i pozwoliły żeby dziecko zdecydowało o jakimś zakupie, czy urządzeniu dla młodszego rodzeństwa...Nie chcę się broń boże chwalić, ale po prostu pisałam książkę i bajki terapeutyczne dla dzieci którym ciężko jest oswoić i zaakceptować nową czasem dla nich niesprawiedliwą sytuacje
 
Tak, kołyskę już mamy. W przyszłym tyg. jedziemy zaopatrywac się powoli w inne potrzebne rzeczy, ew. rozejrzec sie, co gdzie i za ile można kupić. Ale takie zakupy uświadamiają mi, że ja RZECZYWIŚCIE BĘDĘ MIAŁA DZIECKO !!
Co do bólów brzucha, niestety też je mam, albo rwą mnie jajniki albo w dole brzucha. Staram się nie wpadać w panikę, bo podobno to normalne w ciąży.

Tez wszyscy mi mowia ze to normalne, bo dzidzia rosnie i wszystko w srodku nam sie powieksza i ze teraz takie beda odczucia;-) takze ja sie tez tym nie przejmuje teraz bo mialam przez 2 dni(wczoraj i przedwczoraj) dzisiaj juz mniej:-)ide w przyszlym tygodniu do gin wiec zobacze naszego dzidziolka:-):happy::happy::happy:jejku juz nie moge sie doczekac:tak: moze juz bedziemy wiedziec czy corcia czy synek???:-):-):-)
Śliczna kołyska dla maleństwa:tak:wszyscy mowia ze jeszcze za wczesnie na kupowanie dla dzidzi ze sie nie powinno, to razem odkladamy kaske i juz... troche jest:-):-):-) takze na wielkie zakupki wybierzemy sie z 2 msc przed rozwiazanaiem :-):-):-)a takie sa śliczne ciuszki dla kruszynek....
 
reklama
Do góry