reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Dziewczyny od wczoraj sporadycznie mam takie dziwne bóle brzucha tzn takie jakbym miła zakwasy bo zrobiłabym z tysiąc brzuszków:eek: tylko w górnej części brzusia i zastanwaim się czy normalne?? bo dzidzia jest w dolnej części i mam nadzieje ze to nie jest związne z nią!!?? Czy któraś z was też miewa takie bóle:confused:
 
reklama
Dzien dobry Myszki;-);-);-);-):-D:-D:-D:-D:-D ja wlasnie wrocilam z jazd....mlody spi wiec mam czas dla Was.!!A propos kurtek/...... ostatnio kupilam sobie plaszczyk w LUMPIE ( poprosze M zeby zrobil mi zdjecie to Wam wysle) piekny czerwony i wyglada jak nowy i taki jesienny narazie brzuchol sie miesci i zaplacilam za niego 35ZŁ!!!!!! a zimowa mam od mamy poprostu za duzy plaszcz byla kiedys gruba i teraz jest szczupla i dala mi ten plaszcz na brzuchol w poprzedniej ciazy jak w pazdzierniku bylo zimno to go nosilam i brzuchol schowany wiec ok...moze macie od kogo pozyczyc jakis duuuzy plaszcz albo poprostu mowie Wam poszukajcie w jakis " lepszych" szmateksach :):tak::tak::tak::tak:

A mój synek zawsze rano "Cześć słoneczko" - i to do brzuszka. :-D
Sam powiedzial, ze jak dzidzia się urodzi, to pewnie da mu klocki Lego, nie wiem gdzie sobie je wymyślił. Może w reklamie zobaczył. ;-)
Ehh, ta noc była najbardziej dziwna ze wszystkich. SPAŁAM W SAMOCHODZIE!! Oczywiście samochód był w garazu, a syn u babci. :rofl2:
- a czemu w samochodzie ??? :szok::szok::szok::szok:

Ja nie znam płci. Nie chcę znać. Moja teściow jednak mówi że ona to koniecznie musi wiedzieć i to jak najszybciej. I to najlepiej jabym co tydzien na USG chodziła. A ja ze spokojem podchodzę do sprawy. W pierwszej ciąży nie wiedziałam co będzie i mieliśmy z M niespodziankę ze ho ho! Polecam. I pokoik urządzony i poście i wszystkie ubranka albo żółte alboe zielone. Wspaniała sprawa. Teraz to nie wiem bo zmieniłam lekarza i to on też taki napalony co tam jest czy chłopiec czy dziewczynka:-D A ja nie wiem chyba ulegne w końcu wszystkim. A co do Alllegro to ja czasem też patrze w skalepie bonie wszystko jest taniej ale większość tego co chce kupić to tańsze:)
- Ja dla Sebastinana wszystko prawie kupowalam na allegro...lozeczko ze wszystkim co mozliwe czyli posciela poszewkami materacem baldachimem i td zaplacilam 277 zł, za wózek 379 i wszystko piekne nowiuskie i nie zadne wiesniackie. A plec to nie moge sie doczekac kiedy sie dowiem ;-);-);-)

acha gotuję kwaśny barszczyk i kluchy śląskie z sosikiem

mniam, mniam:-):-):-):-):-)
tez mam dzisiaj kluchyyyy slaskie!!!!!!!!!!! uwielbiam z soskiem!!!!!!!!!!!!!
 
Ja dopiero zamowilam sobie pasy ciezowe, ale jeszcze mi spadaja ;-)
A reszte zakupow (dla bobasa) to pewnie tez w Nowym Roku, jakos blizej porodu, bo ja troche przesadna jestem hehe ;-)
 
Wrocilam od lekarza. Ale jestesm szczesliwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak wyszlam od niego to skakalam, a normalnie boje sie podbiegnac :-D
Wyniki mam w normie!!!! Sa OK!!!! I nie mam tego cholerstwa (mialam badania w kierunku trombofilii). Krzyczec mi sie chce ze szczescia!!!!! :-)
No, do konca ciazy i 6 tygodni po niej bede musiala kluc sobie brzyszek. Wlasciwie to nie musze, lekarz mi to zaproponowal. Tutaj nic na sile. Ale wole na zimne dmuchac.

W przyszlym tygoniu USG, ginekolog, polozna i zmykam do Polski!!! I polskie jedzonko: ogorki kiszone, kapusta kiszona, bialy zwykly ser itd. Mniam!!!

Energia mnie roznosi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)
 
Znalazłam fajna stronkę z naturalnymi sposobami na bóle głowy: Sekrety Zdrowia

Cofam to co powiedziałam o obecnie dostepnych mandarynkach :tak:- wczoraj jadłam i były przepyszne, rzadko udaje mi sie takie kupic w sezonie :-p.

Mnie dla odmiany zaczynaja nekac w nocy skurcze łydek i stóp. Wiem, że to brak magnezu. Łykacie jakies preparaty magnezowe przepisane przez lekarza?
 
A co do stosunku mojej córki do dzidziusia w brzuszku to oczywiście jest przesłodki. Dziś jak do przedszkola wychodziłą (ma 4 latka) to pocałowała brzuch i mówi papa dzidziusiu wróce do ciebie poźniej jak mama mnie z przedszkola odbierze:-) No i oczywiście zapytała mnie kiedyś czy dzidziuś już słyszy i czy mogę sie zapytać o to pana doktora. Więc powiedziałam jej że pewnie słyszy a ona do brzuszka wyskoczyła z prośbą o lalkę od dzidziusia jak się urodzi. A że lalka jest reklamowana w telewizji tociągle mnie woła żeby dzidzia usłyszała co to za lala :tak:

Fajna musi byc ta twoja corcia.Dobrze byloby jej kupic ta lale napewno wtedy bedzie jej sie latwiej pogodzic z dzidzia.
Ja tez teraz slucham co moje maluchy sobie marza bo chce im kupic w prezencie od dzidzi naprawde ta wymarzona zabawke.Gdy przyjda do szpitala to dzidzia bedzie miala przy lozeczku.Wprawdzie maluchy sa juz w miare duze ale jeszcze naiwne troszke.

Corcia jest zachwycona perspektywa bycia starsza siostra, a synek co dla mnie dziwne staje sie zazdrosny.Nieraz gdy ide z nimi do sklepu i zatrzymam sie przy dziale dla maluchow to on mowi ze teraz tylko dzidzia i dzidzia.A naprawde to tylko narazie dla nich kupuje a dla dzidzi jeszcze nic nie mam.Musze nad nim popracowac.A corcia super rano wita sie i caluje mnie i dzidzie(brzuszek).Gdy wracamy ze szkoly staje przed brzuchem i mowi A wiesz dzidziorku......i co tam bylo w szkole dzidzia musi wysluchac.
Maly tez caluje i wieczorem przybiega i mowi ze nie zapomnial pozegnac sie z dzidzia przed snem.
Oni wiedza juz ze rodzili sie cc. i martwia sie tylko czy jak dzidzia tez bedzie sie tak rodzic` to jak mamie beda brzuch przecinac to bedzie mnie stasznie bolec i syn chyba najbardziej to przezywa.Ja mu powiedzialam ze dostalam specjalna tabletkke zeby mnie nie bolalo i teraz tez tak bedzie i troche sie uspokoil.
Ok spadam do pracy .Milego reszty dnia
 
cześc mamusie :sorry:
zaraziłam się tą grypą żółądkową od moich dzieci w szkole :zawstydzona/y: tzn dzis byłam w pracy, ale tylko godzinkę... z 16ga dzieci było tylko 1 :szok: :szok:
a że mnie też ganiało, to pojechałam do lekarza.
okazało się, że jestem odwodniona, mimo, że wlewam w siebie hektolitry płynów :-(
straciłam na wadze 2 kilo :zawstydzona/y:
jutro idę do ginka, sprawdzić, co ze Szczupakiem moim malutkim... tzn czuję, jak się rusza, ale wolę sprawdzić...

i jeszcze 2 wiadomości:
koleżanka urodziła synka :-) przenosiła go trochę, ale dzieciaczek zdrowy :-D
inna znajoma urodziła wczoraj wieczorem- dziecko ma zespół downa :szok: :-(
przez całą ciążę jej mówili, że wszystko ok, że sie prawidłowo rozwija :-(
przeryczałam wczoraj pół nocy :-(
 
reklama
Witajcie Brzuszatki :)
Wreszcie pojadlam :)ugotowalam po raz pierwszy w nowym mieszkanku w prowizorycznej kuchni na jednym palniku SPAGETTI :)))
Musialam sie nalatac z gory na dol bo woda jak narazie tylko w lazience na gorze ale ugotowalam i padam bo juz nie mam sily .
Wczoraj caly dzien mialam takie bole tak mnie tam ciaglo i cmilo w nocy tez co chwila siku i spac nie moglam :( potem jakos juz nawet z rana nic nie czulam zadnych babelkow nic :(( i juz mialam dola ale poszlam do pracy i na przerwie lezalam sobie na takim lezaku specjalnie dla ciazowek juz po jedzonku i chyba znowu dzidziol buszowal ;) teraz zjadlam 2 talerze spagetti i chyba bobasowi malo miejsca bo cos mi sie tam rozpycha :))

Najbardziej uwielbiam jak jest cisza wtedy tak milo posluchac co tam sie dzieje w brzuszku jak dziecko rozrabia to tak fajnie bulgocze :) i nie raz mnie tak swedzi kolo pepka :))

Ide teraz na chwile sie kimnac bo nie mam na nic sily .
Pogoda do niczego zimno brrrrrrrrrrr trzeba odkrecic grzejniki i juz grzac :)
 
Do góry