reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Witam Was,Własnie postanowiłam dołączyć do MARCÓWECZEK 2010Termin mam prawdopodobie na 25 marca.Dopiero w piątek się dowiedzialam, ze jestem w ciąży.Powiedzcie, która z Was widziala już serduszko malucha i w którym to było tygodniu?
 
witam wszystkie dziewczyny po weekendowej przerwie;-), u mnie po staremu, czyli leżakowanie, już powoli zaczyna mi się przykrzyć taki stan rzeczy, podziwiam kobiety, które leżą tak 9 miechów, nie lada to wyczyn, mam nadzieję, że mój stan się poprawi i będę mogła chociaż spacerowac powolutku...no zobaczymy.

CO do nospy to myślę, ze można ją bezpiecznie brać, mnie lekarka ją zaleciła, choć słyszałam różne opinie na tem temat.

Igi USG miałam robione w piatek (6 tydz)i już widziałam w wieklim przybliżeniu pikające serduszko..no może bardziej taką małą komóreczkę, ale przeżycie niesamowite:-).

Aha dziewczyny czy tez tak macie, że wasze ulubione potrawy, przestają być ulubione??? Na moje ukochane leczo patrzeć nie mogę, sam zapach mnie odrzuca i ciągnie mnie na wymioty, a o kabanosach nie wspomnę.

Pozdrawiam miłego dzionka życzę;-)
 
Witam
Wszystko wskazuje na to że jestem w ciąży, testy pozytywne @ brak, owaulacje najpóźniej miałam 1 lipca (2 lipca juz miałam wzrost temp i sluz inny). Na środe 22 lipca umowilam sie do lekarza, myslicie ze uda mu sie juz cos zobaczyc??? dzidzia bedzie miala wtedy 3 tygodnie od poczęcia.

Katrinka ja obstawiam że moja owulka była 30.06- 01.07. także jesteśmy na tym samym etapie ciąży. Chyba od swojej lekarki mało co się dowiem. Pewnie będzie kazała przyjść za kilka tygodni:baffled: tym bardziej że nie ma USG
 
Ja planuję iść do lekarza w piątek i mam nadzieje że już może będzie widać serduszko:) Chociaż nie wiem czy nie będzie za wcześnie:)
 
Ja widzialam swoje malenstwo juz w poczatku 6 tygodnia. Ale mysle ze zalezy to od urzadzenia usg. A co do testu to ja robilam elektroniczny i tu raczej nie musze sie zastanawiac bo pisze ciaza lub nie:) Moze w Polsce tez juz takie sa.

Dziewczyny ktore maja starsze dzieci moze napiszecie co wasze dzieci powiedzialy na baby.
 
.... ja mam śluz raz białawy , czasem żółtawy to normalne. Jeśli nie ma przykrego zapachu i zmienionej konsystencji, wszystko jest w porządku :):tak:


 
reklama
hej hej

gdzieś mi część posta wcięło

ja dziś do 13 nie wiedziałam jak się nazywam kursowałm między kibelkiem a miską ale już chyba tak mam :((

poza tym brzusio pobolewa cycusie rosną na potęgę brzusio wywala i oby do środy

Dziewczyny, a macie może śluz? Ja mam taki żółty


ja miałam biały a od wczoraj mam żółtawy ale jest już bardziej lepki nie taki płynny jak był jeszcze tydzień temu

poza tym no-spa nie zaszkodzi chyba, że ktoś ma uczulenie

co do jedzenie to mam awersje jem bo jem ale mało i raczej rzadko jutro się zważę i zobaczmy ile będzie na liczniku:-):-):-):-)

a co do USG to bardzo różnie widać ja np z Natalką szybko miałam pęcherzyk ale był spłaszczony i nie było wiadomo czy dzidzia tam się pojawi i dopiero na początku 7 tygodnia było serduszko a z wcześniejszymi ciążami usg było ok serduszko było a potem :(((( (*) (*) (*)
 
Do góry