reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

haha :-) a moj mowi ze jestem sliczna i mam sliczny brzuszek i jak idziemy razem pod prysznic to kocha myc mi moj brzusio :-) co mis ie bardzo podoba uwielbiam to wrecz :tak: a co do spania to ja jak wstaje na sikacza 2-4 razy na noc to go ciagle przesuwam bo mi sie kurka zwala na moja strone :-p albo czasem sie przytula spiac tak mocno albo ostatnio ze mnei sobie zrobil ta poduszke c dla kobiet w ciazy bo mi kolano polozyl na brzuchu jak i rece na cycki haha w ogole jak sie zerwalam bo tak malod elikatnie to kolano na brzuchu wyladowalo ale zaraz zaczelam sie smiac takze spanie u mnie to tralma z moim wiercipietkiem i przytulasem nocnym bo ja w nocy wole spac swobodnie niz przytulajac sie a on na odwrot i pamietam jak go na poczatku spania razem gonilam od siebie :-D:-D
 
reklama
i jeszcze się właśnie masakrystycznie wkur..iłam na M

byliśmy u przyjaciół umówieni na 18.00- dzięki Bogu jest już 6, a M w pracy - bo k..wa mać firma się bez niego zawali:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

lecę, bo już mnie nosi:no:


buziory
 
widze ze codziennie narzekania na facetow maja miejsce :-D

co do ubranek to jak jak ktoras zauwayzla - dobrze jest zostawic (choc ja tego nei zrobiolam, ale teraz chyab zrobie) na przyklad z mysla o jakiejs biednej kobiecie, bo przeciez takie tez rodza i potem nawet nie maja ubranek na wyjscie... :-(
 
hej dziewuszki,
a więc nie jest tak tragicznie, jak zrozumiałam, M mi wszystko wyjaśnił, że nawet jak coś żle wyjdzie w tych badaniach(co jest podobno mało prawdopodobne, ale dla świętego spokoju zrobimy)to bedę brała jakieś leki, i będzie gitara:-)tylko nie wiem czy się połapię bo już tyle laków biorę:-(
w niedziele ten znajomy ordynator męża ma dzwonić i będziemy wiedzieć kiedy na badania będę szła, podobno na wyniki czeka się około miesiąca, więc mam nadzieje że zrobią mi jak najszybciej, żeby był czas na leczenie...
Przesyłam trochę słoneczka w ten pochmurny dzień:-):-):-)
Super ze to nie jest taki straszne i ze wczesnie sie dowiedzialas to mozesz leczyc sie.


Witam was,:-D:-) trochę wcześnie jak na mnie, no, ale pół nocy nie przespałam:sad:, bo brzuch mnie bolał jak nie wiem.. Nie wiem co mi było..Ale chyba miałam problem z gazami.. Nie mogłam sobie no..bączka puścić :zawstydzona/y::eek: Pierwszy raz mi się przytrafiło coś takiego! :szok::szok::dry:

Miałam dzisiaj jechać z mamą na zakupy, ale niestety tata jej kazał gdzieś jechać i nie ma czasu... A miała mi kupć taki fajny sweterek pod biust.. Napewno gdzieś widziałyście taki :-) Nawet nie mam fotki, tobym wstawiła..

Idę pić kawkę, a później posiedzę z Wami.. Muszę poprzytulać się do Ł, bo o 13 do pracy idzie, więc żeby nie było, że ciągle na forum siedze.. hehe
Oj poprzytulaj mezusia bo bedzie o nas zazdrosny.Moj tez smieje sie ze kiedy spojrzy to ja na BB.To juz nalog.
Dzien dobry kobietki !!!!!!!!!!!:-):-):-);-);-)
Wrocilam wlasnie z jazd dzisiaj szlo mi rewelacyjnie
:D A pan z ktorym jezdze to dzis mi walna komplement az mi glupio bylo heheh....bo mu mowie ze mialam isc do policjji tylko nie zdalam egzaminu a on do mnie ze bbyla policjantka modelka z pieknymi oczami a mi galy:szok:hehe ....
Wczoraj pojechalismy z K na zakupy o 20:szok:bo tak pozno wrocil z pracy....no i w aucie nie wytrzymalam i wybuchlam placzem i powiedzialam mu wszystko co mi lezy na sercu!! przepraszal mnie i powiedzial ze jestem piekna ze bardzo mu sie podobam i ze on oglada bo go to poprostu ciekawi.... i zebym sobie nie myslala ze on o tych laskach mysli jakos o wzorcu seksu i takie tam......bylo mi troche lepiej.....a nad ranem o 6 troszke sie poprzytulalismy...hehe ...takze bardzo Wam dziekuje za rady jestescie kochane!!!!! co ja bym bez Was zrobila :-:)cool2:

A co do imion to maz wybral dla pierwszego i ustatlilismy ze jedno bedzie naS jak ja a drugie na K jak maz i pierwszy to Sebastian maz wybral a mi sie spodobalo a drugie ja wybralam.... Krystian - jeszcze przed ciaza to imie bylo wybrane hehe , a gdyby byla corenka to by byla Kamilla





- a to spryciarz!!!!!!!!!! Gratki dla meza :))

- No widzisz malenka!!!!!!!!!!!!! na szczescie!!!!! Ma nadzieje ze juz lepszy humorek u Ciebie:*:-D:-)
- Trzymamy kciuki oby z Serduchem bylo wszystko dobrze


Wiedzialam ze sie dogadacie,czasem trzeba cos wykrzyczec bo jak jestesmy spokojne i nic nie mowimy tylko dusimy to im sie wydaje ze wszystko jest ok.
Hellou! :):*
Ale dziś niefajna pogoda.. Ale udało mi się wstać o 10tej dopiero :) chociaz raz pospalam troszke dłużej.. ;) oczywiscie o 5tej sie obudziłam, poszłam siusiu i spalam dalej hehe ;]

Kurcze, musze się Wam pochwalić :) Poznałam kogoś fajnego :) Zobaczymy czy coś z tego wyjdzie ;)

Super gratki i trzymam kciuki zeby ci sie ulozylo,a jak ojciec dziecka podchodzi do ojcostwa?Zadeklarowal sie utrzymywac kontakty czy to tez mu sie odwidzialo?Jesli oczywiscie chcesz na to odpowiadac.

xXxIzuLQaxXx trzymam kciuki aby się wam ułożyło i może to jest ten jedyny :)

A ja strasznie głodna się zrobiłam :) i zajadam się zapiekanką ze szpinakiem :) a później usmażę placków ziemniaczanych.

U mnie dzis tez maz zazyczyl sobie placki ziemniaczane:-D:-D:-D

missiiss1301 kochana my tez wynajmujemy a remont robimy dla siebie bo zamiezamy tutaj pomieszkac pare lat :) mieszkanko mamy z miasta takze nikt nas nie wyzuci bo cos tam umowa bez terminu mieszkamy ile chcemy a placic za wynajecie nie musimy bo ja pracuje tylko 60 godzin w miesiacu a M sie uczy i panstwo nam placi :) w niemczech troszke lzej jesli chodzi o pomoc itd z tego co zarobimy on i ja zyjemy i nie raz mozna cos tam odlozyc :) no a teraz spore wydatki beda :) a na dziecko i cala wyprawke i meble itd przyjda pieniazki w listopadzie :) taka pomoc dla "mlodej nowej rodziny " tak oni to tutaj nazywaja :)
Sianko na ciazowe ciuchy tez dostalam i na umeblowanie chaty tez ja tam sie nie mam czego wstydzic tyle lat placimy tez podatki i pracujemy ok teraz mniej bo jestem w ciazy ale lata do tylu po 12 godzin dziennie .Dlatego skoro daja i mi sie nalezy to czemu mam nie skorzystac ,inni biora i przepijaja lub baluja na prawo i lewo a my przynajmniej uzytek z tego robimy .

czesc dziewczyny , was nadrobic to dobra godzina czytania
Wracajac do poduszek do karmienia, ja mialam jedna z Patem i bardzo ja lubilam, i teraz tez bede uzywac, bo naprawde jest wygidniej maluszka karmic. Na poczatku moze dziwnie i ciezko dziecko ulozyc, ale chwila praktyki i wszystko idzie gladko. Ta dluga do spania dla mamy tez mam, bo ja kocham spac na brzuchu, a ze w ciazy nie za bardzo mozna, to chociaz spie z poduszka miedzy nogami i sie do niej przytulam, ale jak ktos ma faceta ktoremu kladzenie reki i nogi na niego w snie nie przeszkadza to i bez poduszki sie obejdzie;-)

Super tam u was nawet nie wiedzialam ze Niemcy tak dbaja o rodziny,tylko pozazdroscic(oczywiscie nie zlosliwie).
ciesze sie ze wam tez sie uklada.

A ja wlasnie wrocilam do domku. Bylam dowiadywac sie w biurze podrozy o bilety z polski dla mamy bo jest promocja.I chyba czeka mnie wydatek bo rzeczywiscie sie oplaca.Niecale 600$ w dwie strony,ale musze kupic dzis lub jutro bo to tylko dwa dni trwa.
Musze porozmawiac zG bo to troszke udezy po naszej kieszeni.Ale strasznie jej potrzebuje,bo chyba nie dam sobie rady z trojka dzieci:szkoly,dom i chce wrocic zaraz do pracy bo ja nie mam tu macierzynskiego a moja praca dlugo nie bedzie czekac na mnie.a kaska tez potrzebna.:-:)-(

Wczoraj moj mnie zaskoczyl.Myslalam ostatnio ze nie przejmuje sie niczym co zwiazane z dzidzia,a tu zdziwko.Kupilam te pare ciuszkow a moj normalnie szok bo cieszyl sie jak dziecko,a gdy zobaczl spioszki z napisem I Love Daddy to lzy w oczach zobaczylam.I juz prawie do nocy z rak nas nie wypuszczal tylko tulil i gadal do niuni.
 
przed chwila objadlam sie paluszkami slonymi ,popijalam slodka cherbata ;-D ,potem byly slodkie wafelki a teraz mam ochote na kabanosa :-D ,ktory lezy w kuchni i mnie korci :-D
Jakas nie najedzona dzisiaj jestem :)
 
Kochane moje!!!! normalnie padam !!!!!! wysprzatalam pokoj K brat bo beda tam spac goscie a on juz w nim nie mieszka...i nie uwierzycie.....taki syf ze samym odkurzaczem w malej klitce odkurzalam pol godziny!!!!!! jestem spocona zmeczona a muze czekac do ok 23 na nich bo dopiero o tej godzinie beda!!!!!! dobrze ze tesciowa mi Odziwo:szok::szok::szok: pomogla sprzatac.....!!!!!!!! az w szoku bylam.....jednak uwierzyla ze jestem w ciazy po moim brzucholcu!!!!!!!! ide sie kapac dziubaski kochane bede pozniej :)
 
Kroje sobie kielbaske a tu DRYNNNNNNNNNN dzwonek do drzwi hmmmmmm mysle sobie kto to moze byc moze tesciowa tak bez zapowiedzi bo ona tak lubi a tu kurier o tej godzinie biedak musi pracowac ale dostalam moj podgrzewacz do butelek nowy i dziala :) najwazniejsze bo wiadomo jak to z e-bay jest nie raz :)


Ja kupilam papke do sciagania mleka ale nie elektryczna i jestem zadowolona bo ciagnie jak nie wiem i jest ok :) a tesciowa jak tesciowa ze trzeba bylo zwykla GRUSZKE bo kiedys tak robili .

Ide dokonczyc jedzonko kielbaska z ketschupem :)
 
reklama
Do góry