reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Czarnuszka88 też to dostałam :) z Bebiko chyba o ile pamiętam :)


ja z nestle.....moze przyjdzie tez z bebiko.....a wlasnie Ty mialas niedawno roczek swjego synka i powiedz mi jak wygladala impreza i czy wogole robiliscie przyjecie?? czy duzo bylo gosci i czy przystrajalas pokoj ogolnie tak jak mozesz :)
 
reklama
ja z nestle.....moze przyjdzie tez z bebiko.....a wlasnie Ty mialas niedawno roczek swjego synka i powiedz mi jak wygladala impreza i czy wogole robiliscie przyjecie?? czy duzo bylo gosci i czy przystrajalas pokoj ogolnie tak jak mozesz :)

Zaprosiliśmy rodzinkę, zrobiłam kolację później był tort, różne ciasteczka i ciasta :) nadmuchałam baloniki, kupiłam Dawidkowi czapkę urodzinową :) i tak minął roczek :)

Szybki minął rok naszych maluchów prawda?? a jeszcze niedawno to nasze łobuzy siedziały w brzuszkach :) a teraz ich rodzeństwo :)
 
Zaprosiliśmy rodzinkę, zrobiłam kolację później był tort, różne ciasteczka i ciasta :) nadmuchałam baloniki, kupiłam Dawidkowi czapkę urodzinową :) i tak minął roczek :)

Szybki minął rok naszych maluchów prawda?? a jeszcze niedawno to nasze łobuzy siedziały w brzuszkach :) a teraz ich rodzeństwo :)


Noooooooo kurde pamietam to wydarzenie kiedy go rodzilam a teraz juz rok jejuuuuuu taki byl malenki kochany a teraz rozrabia hehe bo ja robie roczek tydzien wczesniej bo chrzestna jest z daleka i chce byc na swieto zmarlych u sibie...No bo ja tez sie zastanawiam kogo zaprosic...beda chrzestna z mezem chrzestny z dziewczyna rodzice meza my i sebus....zaprosilabym kogos jeszcze tylko ze wedy bede musiala zaprosic pol rodziny hehe no niewiem niewiem...ale tez che zrobic tak ladnie z balonikami czapeczkami tylko ze po obiedzie bo sebek chodzi spac o 18
 
witam brzuszki dzis ide do G miałam l4 bo odklejało mi sie łożysko i zrobił sie krwiak, bardzo sie denerwuje leżałam w domku i mam nadzieje ze juz jest ok i bede mogła isc do pracy, trzymajcie kciuki :)
 
reklama
Do góry